MEGANE E-TECH PLUG-IN HYBRID

MEGANE E-TECH PLUG-IN HYBRID

RENAULT MEGANE E-TECH PLUG-IN HYBRID

Renault CAPTUR NORDE

MEGANE TAGAD PIEEJAMS HIBRĪDA VERSIJĀ AR UZLĀDES IESPĒJU

Aprīkots ar E-Tech Plug-in Hybrid dzinēju, Megane apvieno labāko no divām pasaulēm, nodrošinot unikālu braukšanas pieredzi. Darba nedēļas laikā, pateicoties ikdienas uzlādei, izmantojiet elektrisko režīmu, savukārt brīvdienās pārslēdzieties uz hibrīda režīmu un neraizējieties par nobraukuma rezervi.

 hibrīda universālums
Aizgūta tieši no F1, Megane E-Tech Plug-in Hybrid iekārta apvieno divus elektromotorus ar 1,6 litru benzīna dzinēju, sistēmas kopējai jaudai sasniedzot 160 ZS

VISAS MEGANE PRIEKŠROCĪBAS, TAGAD HYBRID PLUG-IN VERSIJĀ!


personalizēšanas sistēma MULTI-SENSE

No salona apgaismojuma līdz pat dzinēja skaņai. Izvēlieties kādu no trim braukšanas režīmiem (Pure, MySense vai Sport). Personalizējiet atmosfēru savā Megane atbilstoši vēlmēm un noskaņojumam. Pure režīmā brauciet ar 100% elektrisko piedziņu ar ātrumu līdz 135 km/h. Izvēlieties MySense režīmu, lai pilnībā izmantotu visas hibrīdsistēmas priekšrocības, tai automātiski pielāgojoties jūsu braukšanas stilam, vai Sport, lai iegūtu maksimālu dinamiku un spilgtu braukšanas pieredzi.


tehnoloģijām bagāts kokpits

Nosakiet uzlādes staciju atrašanās vietu kartē un ieprogrammējiet baterijas uzlādi tieši Easy Link ekrānā. Izmantojiet personalizējamo vadītāja ekrānu, lai pārraudzītu baterijas uzlādes līmeni, izmantotu novatoriskas vadītāja palīgsistēmas un skatītu navigācijas informāciju.


uzlādes kabeļi

Padariet uzlādi vienkāršāku! Mājās, darbavietā vai publiskajā uzlādes stacijā... uzlādējiet savu Megane E-Tech Plug-in Hybrid tikai 3 stundu laikā publiskajā uzlādes stacijā (16 A)* vai 5 stundās (10 A) no mājas kontaktligzdas.


dzinējs

HIBRĪDS AR UZLĀDES IESPĒJU

Aizgūta tieši no F1, Megane E-Tech Plug-in Hybrid* tehnoloģija divus elektromotorus apvieno ar 1,6 litru benzīna dzinēju. Braukšanas pieredze ar to sniegs neticamu prieku.

* Pieejams, sākot no Zen aprīkojuma līmeņa.


Universāls hečbeks

Dodieties braucienos bez ierobežojumiem, kas saistīti ar degvielas patēriņu, jo jūsu Megane E-Tech Plug-in Hybrid sniedzamība elektriskajā režīmā jauktajā ciklā ir 50 km*. Ikdienā vai atvaļinājumā izbaudiet pārvietošanās brīvību. Pārslēdzieties starp hibrīda un elektrisko piedziņu un brauciet bez bažām par sniedzamību.


Unikāls braukšanas prieks

Vienmērīga un klusa braukšana, izcila atsaucība un dinamisks, pilnībā elektrisks paātrinājums, kolīdz uzsākat kustību... Megane E-Tech Plug-in Hybrid apvieno novatorisku daudzrežīmu transmisiju un jaunākās paaudzes hibrīda iekārtu ar 160 ZS jaudu, kas sniedz nepārspējamu braukšanas prieku.


Optimizēts degvielas patēriņš

Pateicoties E-Tech Plug-in Hybrid tehnoloģijai, spēka agregāts vienmēr tiek iedarbināts elektriskajā režīmā, un tas ievērojami samazina degvielas patēriņu un CO2 izmešus gan īsos, gan garākos braucienos (līdz 70%*). Lai panāktu vēl labāku ekonomiju, izmantojiet transmisijas režīmu "B", kas maksimāli palielina enerģijas atgūšanu palēnināšanās un bremzēšanas laikā.
 

* WLTP jauktajā ciklā (nepieciešams galīgais apstiprinājums)

VAIRĀK PAR MEGANE E-TECH PLUG-IN HYBRID


dzinējs

ATKLĀJIET SEV LĪDZĪGUS MODEĻUS