JAUNAIS ARKANA ph2

DINAMISKS HIBRĪDS, UNIKĀLS RISINĀJUMS PROFESIONĀĻIEM

dizains

Sportiskais SUV izceļas ar jaunu glancēti melnu radiatora režģi ar strukturētu romba rakstu un izteiksmīgu aizmugurējo gaismas joslu, kas savieno lukturus.

Renault Arkana esprit Alpine versija
Sportisko raksturu izceļ Alpine logotips uz priekšējo riteņu arkām, F1 panelis priekšējā bamperā un 19 collu vieglmetāla diski. Elegantais, sportiskais dizains izpaužas arī salonā: auduma polsterējums apvienots ar Alcantara® apdari, ko papildus izceļ zilas šuves un Alpine logotips. Stūres rats ar zilibaltsarkanu nošuvumu.

SKATĪTIES GALERIJU

IESPAIDĪGS INTERJERS

Rūpīga apdare, atverams stikla jumts un lieliskā Bose® skaņas sistēma rada vēl lielāku braukšanas prieku. Jūsu rīcībā ir jaudīga multivides sistēma ar tiešsaistes pakalpojumiem, trīs ērti aizmugurējie sēdekļi un liels, modulārs bagāžnieks

Bose® hi-fi skaņa

Ļaujieties Bose® hi-fi skaņas baudījumam! Premium klases audiosistēma ar 9 augstas veiktspējas skaļruņiem, Fresh Air Subwoofer tehnoloģiju un vairākiem klausīšanās režīmiem nodrošina jaunu skaņas dimensiju.

9,3” multivides sistēmas ekrāns un easy link tiešsaistes pakalpojumi

Android Auto™ un Apple CarPlay™ bezvadu spoguļfunkcija nodrošina tiešu piekļuvi lietotnēm, atskaņošanas sarakstiem un kontaktiem automobiļa multivides sistēmas ekrānā, savukārt pastāvīgais mobilais pieslēgums ļauj izmantot navigācijas tiešsaistes funkcijas un attālināti uzstādīt multivides sistēmas atjauninājumus.

IZMĒRI

JAUNĀ ARKANA PH2 HYBRID

energo kontrole

MILD HYBRID

Mūsdienīga tehnoloģija vieglā hibrīda dzinējos ar 12V sistēmu. Hibrīda elektriskā sistēma palīdz dzinējam paātrinājuma laikā, uzlabojot veiktspēju un degvielas ekonomiju.

E-TECH FULL HYBRID

Unikāla E-Tech hibrīda tehnoloģija, kuras pamatā ir Renault Formula 1™ zināšanas. Elektriskais pilsētas režīms ļauj braukt klusi, komfortabli un taupot degvielu. Akumulators tiek uzlādēts, palēninoties un bremzējot. Jums nav nepieciešams automobili uzlādēt no elektriskā tīkla. Renault Arkana E-Tech full hybrid dzinējs ar 145 ZS jaudu. Līdz 80% laika pilsētā Arkana brauc ar elektrisko piedziņu, turklāt akumulators uzlādējas automātiski, palēninoties un bremzējot. Degvielas ekonomija līdz pat 40%, un automobili nav nepieciešams uzlādēt no elektrotīkla.

DROŠĪBAS KONTROLE

Jaunais Arkana E-Tech hibrīds piedāvā 20 uzlabotas vadītāja palīdzības sistēmas.

VADĪŠANA

Jaunākās paaudzes 9,3” projekcijas ekrāns, aktīvā kruīza kontrole, active driver assist... Sekojiet satiksmes situācijai bez piepūles un baudiet vēl mierīgākus ikdienas braucienus, izmantojot braukšanas palīgtehnoloģijas.

DROŠĪBA

Aktīvā bremzēšanas sistēma ar gājēju noteikšanu, kas darbojas arī atpakaļgaitā, automātiskā tālo gaismu pārslēgšana (Matrix LED vision)… Pārvaldiet neparedzētas satiksmes situācijas, izmantojot braukšanas palīgsistēmas.

PARKOŠANĀS

Automatizēta parkošanās, 360° 3D kamera... Kontrolējiet parkošanos, izmantojot modernās palīgsistēmas.