Jaunais Kangoo

Jaunais Kangoo

Jaunais Renault Kangoo - vēl uzticamāks, vēl ērtāks ģimenes auto

Renault Kangoo NORDE

Renault Kangoo iepazīstina jūs ar savu jauno dizainu: tas ir tik moderns un elegants kā vēl nekad. Izteiksmīgas formas, dinamiskas līnijas, plati sāni un masīvi diski piešķir jaunajam Renault Kangoo jaunu izskatu.Renault Kangoo NORDE

Dinamiskas kontūras, izteiksmīgas formas, spoži LED gaismas lukturi un 17 collu diski: jaunā KANGOO leģendārais siluets ir pārveidots tā, lai tas acumirklī pievērstu uzmanību. Iekšpusē visu detaļu izsmalcinātā izpilde ir iespaidīga: pārveidots informācijas panelis ar vairākiem uzglabāšanas nodalījumiem, vēl ērtākiem sēdekļiem un multivides sistēmu EASY LINK, kurai varat piekļūt, izmantojot centrālo 8 collu ekrānu. Jaunais KANGOO apvieno komfortu, prieku un ērtības.

Renault Kangoo NORDE

ArVai meklējat ērtu un elegantu kompaktu furgonu? Tieši to piedāvā jaunais Renault Kangoo furgons - kvalitatīvi apdares  materiāli, vadītāja sēdekli ar regulējamu jostasvietas atbalstu, jaunus paneļus ar dažādiem plauktiem. Īpašu uzmanību pievērsām ergonomikai un izturībai. Izmantojot viedtālruņa savienojumu, viedtālruni var savienot ar multimediju sistēmu, lai 8 collu multivides displejā būtu piekļuve savām lietotnēm. Pateicoties viedtālruņu indukcijas lādētājam, jūsu mobilais tālrunis braukšanas laikā ir viegli uzlādējams.

Renault Kangoo NORDE

Vai tas būtu ģimenes izbrauciens, atvaļinājums vai darba izbrauciens - tā mainīgais interjers pielāgojas visām jūsu prasībām. Pateicoties bīdāmo sānu durvju bagātīgajai atvēršanai, iekāpt un izkļūt no jaunā Kangoo ir pavisam viegli un ērti. Turklāt zemā iekraušanas palodze atvieglo bagāžas iekraušanu un izkraušanu. Bagāžas nodalījumu var viegli pārveidot par līdzenu iekraušanas laukumu ar iekraušanas garumu 2,70 m, kas palielina tilpumu no 775 l līdz 3500 l. Inovatīvo jumta bagāžnieku var pārveidot par jumta galeriju bez instrumentiem, tāpēc jūs varat ņemt līdzi vēl vairāk ceļojumam nepieciešamo.


VIDEO