Kangoo
Cena, sākot no 24 890 €

PLAŠS UN ELEGANTS UNIVERSĀLIS

Renault Kangoo NORDE

Dinamisks siluets, C formas LED lukturu līnija un 17 collu vieglmetāla diski. Kangoo ir atjauninājis savu ikonisko dizainu. Jauns salons, rūpīgi pārveidots instrumentu panelis, 15 glabāšanas nodalījumi (44,8 litri). Jaunais Kangoo apvieno komfortu, prieku un praktiskumu.


100% LED lukturi
Gaismas diožu tehnoloģijas sniegtā drošība garantē labāku redzamību diennakts tumšajā laikā.

funkcionāls instrumentu panelis
Kangoo ir aprīkots ar jaunu instrumentu paneli un 15 praktiskiem uzglabāšanas nodalījumiem (44,8 l).

ģimenei domāts interjers
USB pieslēgvietas, kabatas priekšējo sēdekļu atzveltnēs, nolokāmi galdiņi... Neraizējieties, bērniem garajos braucienos nebūs garlaicīgi!

telpa visiem
Pateicoties aizmugurējam sēdeklim, kas salokāms 1/3-2/3 proporcijā, un salokāmajam pasažiera sēdeklim (drīzumā), jūs varat mainīt salona konfigurāciju pēc saviem ieskatiem.

liela bagāžas nodalījuma ietilpība (no 775 līdz 3500 litriem)
Bagāža, slēpes, velosipēdi... Izbaudiet vieglu iekraušanu, ko nodrošina funkcionālais un ietilpīgais bagāžas nodalījumu ar tā zemo slieksni.


aprīkojums

JAUNAS PAAUDZES KOMFORTS

multivides sistēmas easy link
Vienkārši pievienojiet viedtālruni, lai piekļūtu savām lietotnēm un tiešsaistes pakalpojumiem multivides sistēmas easy link centrālajā 8" ekrānā, kas ir saderīgs ar Android Auto™ un Apple Carplay™.

10 braukšanas palīgsistēmas
Aktīvais avārijas bremzēšanas palīgs (AEBS), joslas ieturēšanas palīgsistēma un aklās zonas uzraudzība. Pateicoties mūsdienīgām un inovatīvām vadītāja palīgsistēmām, jūsu braucieni būs droši un mierīgi. Izbaudiet braukšanu ar Traffic Assist* un adaptīvo kruīza kontroli Stop&Go*.

daudzi praktiski risinājumi
Vedams garš priekšmets? Izmantojiet inovatīvos jumta stieņus, ko bez instrumentiem un piepūles var pārlikt no gareniskā virziena uz šķērsenisko. Pateicoties salona daudzajām konfigurācijām, salokāmajam pasažiera sēdeklim* un lielajai bagāžas nodalījuma ietilpībai (no 775 līdz 3500 litriem), jūs varat pārvadāt visu, ko vēlaties.

*pieejams drīzumā.


Izmēri