TRAFIC VAN E-TECH ELECTRIC

Uzticams un dinamisks furgons

Renault Trafic SpaceClass NORDE

Trafic jūs iegūstat labāko komforta un praktiskuma apvienojumu. Kabīne un kravas telpa ir pārdomāta līdz vissīkākajām detaļām. Starpsiena ar lūku zem pasažiera sēdekļa ļauj pārvadāt līdz 4,15 m garu kravu, savukārt kravas telpas taisnstūra forma palielina ietilpību līdz 8,9 m³. Kabīnē jūsu rīcībā ir uzglabāšanas nodalījumi ar 88 litru kopējo tilpumu un mobilā biroja funkcionalitāte, kas ļauj strādāt jebkur un jebkurā laikā.


iespaidīgs dizains
Jauns priekšdaļas dizains ar pārveidotu buferi, horizontālu dzinēja pārsegu, vertikālu radiatora režģi un jaunu Cumulus Blue krāsu – Trafic piesaista skatienus.

skatīt galeriju

aprīkojums

praktisks, universāls un drošs

funkcionāls interjers

Iekārtojieties ērtāk savā Renault Trafic un strādājiet jebkurā vietā. Pateicoties modulārajam iekārtojumam, jums tikai jānoloka vidējā sēdekļa atzveltne, un salons kļūs par mobilu biroju. Uz improvizētā A4 formāta galdiņa jūs varat novietot klēpjdatoru vai darba dokumentus.

optimizēta kravas telpa

Atverama lūka starpsienā zem pasažiera sēdekļa nodrošina lielāko kravas garumu šajā segmentā – līdz 4,15 m. Pateicoties kravas telpas taisnstūra formai, tās ietilpība sasniedz 8,9 m3.

droša braukšana

Dodieties plānotajos maršrutos, baudot pārliecību, ko sniedz 10 jaunas braukšanas palīgsistēmas: aklo zonu uzraudzība, aktīvā kruīza kontrole, joslas kontrole, aktīvā avārijas bremzēšanas sistēma... Darbs uz ceļa vēl nekad nav bijis tik ērts un drošs .

mūsu risinājumi uzņēmumiem

aprīkojums

Kopš 1980. gada Trafic pielāgojas jūsu profesionālās darbības prasībām. 

Iekšējā koka apdare, aizsargpārklājums, uzglabāšanas nodalījumi... Personalizētu piederumu piedāvājums, kas atbilst jūsu vajadzībām.