ZOE E-TECH ELECTRIC

ELEKTRIZĒJOŠS DIZAINS

Renault ZOE NORDE

Renault Zoe E-Tech 100% electric piesaista ar tā izteiksmīgo raksturu, plūstošajām līnijām un C formas LED lukturiem. Iepazīstiet Zoe jauno identitāti, ko veido priekšējais režģis ar zelta krāsas elementiem, zelta krāsas miglas lukturu ietvari un 17 collu vieglmetāla diski ar zelta krāsas detaļām.


Full LED apgaismojums
Renault markai raksturīgais stils - C formas gaismas diožu līnija lukturos, padara Zoe E-Tech electric nepārspēti izteiksmīgu. Izbaudi izcilu redzamību ar 100% LED priekšējiem un aizmugurējiem lukturiem.

17 " vieglmetāla diski
ar dimanta mirdzumu vēl dinamiskākam izskatam.

Multimediju sistēma EASY LINK
Vienkārši pieslēdz savu viedtālruni un izbaudi multimediju pasauli, kas bagātināta ar īpašām funkcijām elektriskajam automobilim, tieši no 9,3" skārienjutīgā ekrāna.

Multimediju sistēma EASY LINK
Vienkārši pieslēdz savu viedtālruni un izbaudi multimediju pasauli, kas bagātināta ar īpašām funkcijām elektriskajam automobilim, tieši no 9,3" skārienjutīgā ekrāna.

Otrreiz pārstrādājamie materiāli
Zoe E-Tech electric atklāj 100% pārstrādājamu materiālu izmantošanu. Uz informācijas paneļa vidējā josla ir ar tādu pārklājumu, kas salonā rada komfortablu  un siltu atmosfēru.

elektrizējoša pieredze

PRAKTISKUMS UN EFEKTIVITĀTE - MŪSU EKSPERTI KATRU DETAĻU IZSTRĀDĀJA TĀ, LAI TAVS RENAULT ZOE E-TECH ELECTRIC BŪTU MŪSDIENĪGUMA UN INOVĀCIJU IEMIESOJUMS.

Motors R135 (100 kW)
Jauns 135 Zs elektromotors. Piedzīvo dinamisku braukšanu bez trokšņa un vibrācijas!

B Mode - jauns režīms auto vadīšanai pilsētā.
Režīms B Mode ļauj kontrolēt elektrības atjaunošanas jaudu, nodrošinot manevrējamību un ērtu vadīšanu pilsētas satiksmē.

Vadīšanas palīgsistēmas un drošības sistēmas
Jebkurā situācijā izjūti augstu komforta un drošības līmeni. Zoe E-Tech electric ir aprīkots ar daudzām palīgsistēmām auto vadīšanai, kas ne tikai rada drošības sajūtu, bet arī atvieglo manevru veikšanu.


vadīt elektrisko automobili ir ļoti vienkārši!

PLĀNO BRAUCIENU? NOBRAUCAMAIS ATTĀLUMS, UZLĀDE, MARŠRUTS… IZBAUDI BRĪVĪBU!

NOBRAUCAMAIS ATTĀLUMS

UZLĀDE

TIEŠSAISTES PAKALPOJUMI

LĪDZ 386 KM (WLTP*)
Pateicoties 52 kWh jaudai, Zoe E-Tech electric akumulators ļaus pieveikt līdz 386 km (WLTP*)  attālumu.

PILSĒTAS AUTOMOBILIS AR UNIVERSĀLU UZLĀDI.
Mājās, pilsētā, pie lielveikala vai uz ceļa, uzlādē Zoe E-Tech electric neatkarīgi no apstākļiem.

Wallbox (7,4 kW): vairāk kā 300 km nobraucamais attālums 8 stundu laikā*

Publiskā uzlādes stacija (11 kW): 120 km nobraucamais attālums 2 stundu laikā*

Publiskā uzlādes stacija (22 kW): 120 km nobraucamais attālums 1 stundas  laikā*

Līdzstrāvas ātras uzlādes stacija (50 kW): nobraucamais attālums līdz 150 km 30 minūtēs*

IKDIENAS PIENĀKUMU VIENKĀRŠOŠANA
Padari savu ceļu vienkāršāku ar mūsu tiešsaistes pakalpojumiem Izmanto Zoe E-Tech electric daudzos tiešsaistes pakalpojumus, izmantojot multimediju sistēmu Easy Link. Tāpat vari arī iepriekš iestatīt komfortablu temperatūru Zoe E-Tech electric salonā vai izplānot uzlādi un ceļojumu.


EKII atbalsts

SIA “Norde” 2022.gada 19.aprīlī ar SIA “Vides investīciju fonds” ir noslēgusi Līgumu par projekta “SIA “Norde” atbalsts bezemisiju un mazemisiju transportlīdzekļu tirdzniecībai” Nr. EKII – 5/21 īstenošanu. Minētā līguma ietvaros SIA “Norde” nodrošina iespēju iegādāties bezemisiju un mazemisiju transportlīdzekļus ar EKII finasējumu. Projekta ietvaros SIA “Norde” piedāvātie transportlīdzekļi atrodami vietnē www.ekii.lv 

* WLTP (Worldwide Harmonized Light vehicles Test Procedure) standarta cikls: 57% pilsētas ceļi, 25% piepilsēta, 18% šosejas) Zoe Life versijai, aprīkotai ar 15 collu vieglmetāla diskiem. Nobraucamais attālums Life R110 versijai. Nobraucamais attālums un uzlādes laiks tika noteikti, pamatojoties uz mērījumiem saskaņā ar WLTP ciklu, kā arī saskaņā ar Eiropas Savienības Regulā Nr.715/2007 ar grozījumiem Nr.ES 692/2008 noteiktajām tehniskajām prasībām un vadlīnijām. Konkrēta transportlīdzekļa nobraucamais attālums faktiskajos ceļa apstākļos var atšķirties no mērījumu rezultātu datiem, jo ​​šīs vērtības, cita starpā, ietekmē tādi faktori kā akumulatora uzlādēšanas metode, tā vecums, temperatūra, ceļa seguma veids, spiediens riepās, transportlīdzekļa svars un tehniskais stāvoklis, braukšanas stils un ceļa apstākļi (satiksmes intensitāte, ceļa seguma stāvoklis utt.). Īpaša automašīnas cena.

Vietnē apskatāmie automašīnu modeļu un aksesuāru fotoattēli ir paredzēti tikai iepazīšanās nolūkam. Krāsas un daži ārējie vai iekšējie elementi var atšķirties no reālajiem. Transportlīdzekļu tehniskie parametri, aprīkojums, cenas un tehniskie raksturojumi, kā arī rezerves daļu un piederumu cenas un arī apkopes izmaksas var tikt mainītas un atjauninātas. Vietnē sniegtā informācija nav komerciāls piedāvājums, ne arī aicinājums uz pārrunām. Individuāls līgums par transportlīdzekļa, rezerves daļu vai piederumu īpašībām, tehniskajiem parametriem un cenām, kā arī par piegādes laiku un veidu ir paredzēts līgumā, kas tiek noslēgts ar autorizētajiem partneriem.