CAPTUR
Cena, sākot no 18 990 €

Renault CAPTUR - Apvidus auto ar izteiksmīgu siluetu

Renault CAPTUR NORDE

Sportiskais un izteiksmīgais krosovers

Pavisam jaunais Renault CAPTUR ir patiesa apvidus auto iemiesojums, kas izceļas ar  dinamiskām reljefa līnijām, veidojot mūsdienīgu un jaudīgu tēlu. Turpretim tā ērtais, novatoriskais interjers un neskaitāmas divkrāsu virsbūves personalizācijas iespējas padara to vēl pamanāmāku un izteiksmīgāku.


Straujas virsbūves reljefa līnijas
Izteiksmīgs siluets, masīvas riteņu arkas, virsbūves priekšpuses un aizmugures aizsardzība, paplašināts radiatora režģis, iespaidīgs buferis un hromētas detaļas. Renault Captur ir patiess apvidus auto.

Captur visiem
Piešķir savam Captur īpašu raksturu, izmantojot daudzos konfigurācijas variantus un virsbūves divtoņu krāsu salikumus.

Full LED lukturi
Tehnoloģiski pilnveidotie С formas Full LED lukturi, kas raksturīgi Renault firmas zīmei, piešķir eleganci, kā arī paaugstina redzamību un drošību.

Cockpit high-tech
Multivides ekrāns, kura diagonāles garums ir līdz 9,3 collām, digitāls panelis, kura diagonāles garums ir līdz 10,25 collām, jauna bīdāmā konsole ar pārnesumu pārslēgu e-Shifter ... Rodi prieku


personalizācija

IZVEIDO SAVU SAPŅU AUTO

Esi izteiksmīgs! Renault Captur — plašas pielāgošanas iespējas gan ārpusē, gan salonā.

Ārpusē...
Virsbūves divtoņu krāsa, priekšējā un aizmugures šasijas aizsardzība, krāsaini dekoratīvie elementi — personalizē savu Captur un parādi savu raksturu.

... kā arī salonā
Dažādas interjera personalizācijas paketes un apdares izvēle piedāvā neierobežotas iespējas.

MULTI-SENSE nozīmē vēl vairāk
3 vadīšanas režīmi (Eco, Sport, MySense) un 8 iekšējā apgaismojuma režīmi... Pielāgo savu Renault Captur atbilstoši savam noskaņojumam, izmantojot MULTI-SENSE.


aprīkojums

SAJŪTI IESPAIDU IETEKMI

Pateicoties mūsdienīgām un intuitīvām tehnoloģijām, kas personalizētas atbilstoši interjeram un unikāliem konfigurācijas parametriem, Captur pielāgojas Tavām vajadzībām un vēlmēm, lai brauciena iespaidi būtu neaizmirstami.

Novatoriskās tehnoloģijas
Lai paaugstinātu komfortu un drošību, Captur tika aprīkots ar augstākās kvalitātes novatoriskajām tehnoloģijām, kas paver ceļu autonomai vadīšanai. Vadi transportlīdzekli mierīgi! 

Atbilstoši savām vēlmēm
Atvērtais Kokpit high-tech, stikla jumts, plašais salons, pats lielākais bagāžas nodalījums savā klasē (536 l), nolokāms aizmugures sēdeklis un daudzie nodalījumi mantu glabāšanai — Renault Captur būs piemērots Taviem ikdienas darbiem.

DROŠĪBAS VĒRTĒJUMS — PIECAS ZVAIGZNES

Captur piedāvā pašu augstāko drošības līmeni, kas atbilstoši Euro NCAP drošības testu rezultātiem, kuri tika veikti saskaņā ar stingriem 2019. gada kritērijiem, tika apstiprināts ar visaugstāko vērtējumu — piecām zvaigznēm. Īpaši izceļas pieaugušo (36,7 punkti no 38 iespējamiem) un bērnu (41 punkts no 49 iespējamiem) aizsardzības novērtējums.

Tika novērtētas arī tehnoloģijas, tostarp ārkārtas bremzēšanas gadījumiem paredzētā aktīvā atbalsta sistēma ar gājēju un velosipēdistu atpazīšanas funkciju, iegūstot maksimālo punktu skaitu.