MASTER E-TECH ELECTRIC

100% elektriskais furgons! 120 km gaitas rezerve reālos apstākļos

Renault MASTER NORDE

Jaunais MASTER Z.E. - pilnīgi elektriskā versija ir ideāli piemērota piegādēm pilsētas centrā. Efektīvais, uzticamais un izturīgais MASTER Z.E. ar tā 120 km reālo gaitas rezervi klusi un bez izmešiem sniegs jums atbalstu jūsu ikdienas darbos.

Izbaudiet plašo versiju un aprīkojuma klāstu: ar 3 garumiem, 2 augstumiem un 2 veidu virsbūvēm (furgons vai platforma ar kabīni), ar kravas ietilpību no 8 līdz 22 m3 noteikti atradīsies MASTER Z.E., kas atbildīs tieši jūsu vajadzībām.

Pateicoties Wallbox, uz sienas montējamai uzlādes ietaisei, jūs ar 32 A/7 kW iekārtu savu MASTER Z.E. varat uzlādēt vien 6 stundās. Uzlādes ligzda atrodas kabīnes labajā pusē un ir viegli pieejama. Jaunais MASTER Z.E. ar Renault R-LINK Evolution multivides sistēmas starpniecību ir savienots ar Z.E. Trip, kas jums palīdzēs atrast uzlādes stacijas jūsu maršrutā un reāllaika režīmā pārbaudīs to pieejamību.


Content block

270° aizmugurējās durvis

Pateicoties iespēja atvērt 270 grādu leņķī, jaunā Master E-Tech elektriskais aizmugurējās durvis atbilst visu veidu loģistikas platformām. Savukārt iebūvētais magnēts ļauj tās turēt atvērtas bez liekas piepūles.

Content block

Multivides sistēma E-LINK Evolution

Lietotne R-LINK Evolution dzīvi padara vienkāršāku: e-pasts, R-LINK Tweet, laikapstākļu prognozes, Renault Assistance…

Content block

Vadītāja kabīne

Mobilais birojs, ergonomisks priekšējais panelis, multivides sistēma R-LINK Evolution* – Master E-Tech electric ir aprīkots ar visu nepieciešamo, lai atbilstu jūsu vajadzībām.

Content block

Automātiskā pārnesumkārba

Jūsu komfortam mēs jauno Master E-Tech electric esam aprīkojuši ar automātisko pārnesumkārbu, kas darbojas plūdeni un klusi.

JAUNĀ RENAULT MASTER E-TECH ELEKTRISKAIS PRIEKŠROCĪBAS

Content block

VIENKĀRŠA UZLĀDE

Content block

NULLE TROKŠŅU

Content block

NULLE IZMEŠU

Content block

6 VIRSBŪVES VERSIJAS

IZMANTOJIET 100% ELEKTRISKO PIEDZIŅU!

Gaitas rezerve
Mūsu zināšanas un bagātā pieredze ir ļāvusi ieviest risinājumus, kas nodrošina optimālu gaitas rezervi.

Uzlāde
Nepieciešams uzlādēt jauno Master E-Tech elektriskais? Tas ir kā uzpildīt degvielas tvertni, taču jums nav jābrauc uz uzpildes staciju.

Plašs versiju klāsts
3 garuma varianti, 2 augstuma varianti, 2 veidu virsbūves, plašs papildu aprīkojuma klāsts… Atklājiet jaunā Master E-Tech elektriskais versiju gammu!