MEGANE Grandtour
Cena, sākot no 27 490 €

Elegants un modulārs universālis

Renault MEGANE GRANDTOUR NORDE

Muskuļotas riteņu arkas, formas ar spēcīgām kontūrām, rekordliels iekraušanas garums, plašs un modulārs bagāžas nodalījums, kā arī daudzi glabāšanas nodalījumi… jaunais MEGANE Grandtour – jauns universālis, kas apvieno eleganci ar universālumu.


Diožu lukturi Pure Vision
Pateicoties gaismas diožu tehnoloģijai Pure Vision, jūs varat justies drošībā un izbaudīt vēl lielāku komfortu un veiktspēju.

Universāļa elegance
Spēcīgas formas, C veida lukturu līnijas, 100% diožu aizmugurējie lukturi, no jauna izstrādāts bampers, jauns, hromēts radiatora režģis… Megane Grandtour pievelk skatienus.

16", 17" un 18" riteņu diski
Megane Grandtour izceļas, pateicoties unikāliem riteņu diskiem, kas akcentē tā individualitāti.

Tehnoloģijām bagāts salons
Izvēlieties labāko jaunā Megane Grandtour salonā: multivides sistēmas EASY LINK 9,3" ekrāns, personalizējamais vadītaja 10,2" ekrāns, intuitīvi lietojama centrālā konsole un pārdomāti glabāšanas nodalījumi…

plašs un modulārs universālis

LABIEKĀRTOJIET JŪSU INTERJERU

Modulārs bagāžas nodalījums, rekordliels iekraušanas garums un daudzie glabāšanas nodalījumi nodrošina to, ka Megane Grandtour apvieno komfortu, stilu un praktiskumu. Tas ir jūsu uzticamais partneris!

Organizējiet telpu atbilstoši jūsu vajadzībām…
Bieži kaut ko pārvadājat? Pateicoties saliekamajam aizmugurējam sēdeklim Easy Break, jūs varat pārvadāt jebkādus priekšmetus, vienlaikus saglabājot komfortu Megane Grandtour salonā.

… un izbaudiet bagāžas nodalījuma personalizēto telpu.
Pateicoties bagāžas nodalījuma lielajam tilpuma (līdz 563 l), rekordlielajam iekraušanas garumam (2,7 m) un pārdomātajamiem glabāšanas nodalījumiem, Megane Grandtour vieglie piemērosies jūsu vajadzībām.

Augstākais komforta līmenis salonā
Jaunās MEGANE Grandtour salona apgaismojums ir viegli pielāgojams vadītāja vēlmēm. Turklāt salīdzinot ar iepriekšējo modeli, ir tikusi uzlabota arī vadītāja vietas ergonomika. Priekšējos sēdekļos, kas sastāv no divkārša blīvuma putām, ir veikti uzlabojumi, kuru rezultātā sasniegts augstāks komforta un ergonomikas līmenis. Vēl lielāku komforta un labsajūtas līmeni sniedz rūpīgā apdare, smalkās hroma detaļas un augstas kvalitātes materiālu izvēle.

C segmentā nepārspētas tehnoloģijas
Pirmoreiz jaunajā MEGANE Grandtour ir digitālais informācijas panelis, kura pamatā ir 10,2 collu ekrāns (atkarībā no versijas). Tas ietver arī navigāciju, lai piedāvātu intuitīvu braukšanas pieredzi.

Jaunais 9,3 collu ekrāns informācijas panelī nodrošina displeja laukumu, kas ir divreiz lielāks par 7 collu versiju. Šis vertikālais planšetdators lieliski iekļaujas informācijas panelī un piešķir pasažieru nodalījumam ļoti modernu izskatu. Ar jauno Renault EASY LINK savienoto multimediju sistēmu, kas piedāvā visus multivides, navigācijas un izklaides pakalpojumu klāstu, kā arī Multi-Sense iestatījumus. Centrālās konsoles vadības ierīcēm, it īpaši gaisa kondicionēšanas vadības panelim, kurā ietilpst temperatūras displejs, ir piešķirts modernāks izskats un uzlabota ergonomika. Visas vadītāja palīdzības vadības ierīces var aktivizēt no stūres.

EASY LINK ekrāns ir pieejams vairākos formātos: portreta vai ainavas, ar navigāciju vai bez tās. Tas pārveido jūsu ekrānu par reālu borta datoru, lai ērti kontrolētu automašīnas funkcijas, klausītos īsziņas un diktētu e-pastus ar balsi.

Bose® audiosistēmas
Pateicoties ciešai Renault un Bose® sadarbībai, ir izveidotas versijas ar speciāli jaunajai MEGANE Grandtour pielāgotām Bose® audiosistēmām, ietverot auto salonā optimāli pozicionētus 11 augstas veiktspējas skaļruņus. Centrālais skaļrunis priekšā nodrošina labu skaņas balansu, kamēr zemfrekvenču skaļrunis bagāžas nodalījumā pastiprina skaņas dziļumu. Šāda kombinācija atskaņo katru noti, detaļu un niansi, radot precīzu, skaidru un harmonisku skanējumu.

Individuāli pielāgojama auto vadīšana ar Multi-Sense tehnoloģiju
MULTI-SENSE tehnoloģija ļauj vadītājiem izvēlēties individuālu braukšanas režīmu, pielāgojot akseleratora pedāļa un dzinēja reakcijas iestatījumus, pārnesumkārbas pārslēgšanās ātrumu, ko nodrošina divsajūgu sistēmas automātiskā transmisija , kā arī stūres griešanas viegluma pakāpi, salona apgaismojumu un masāžas funkciju vadītāja sēdeklī. Atsevišķa MULTI-SENSE poga nodrošina tiešu pieeju sistēmas funkcijām, kā arī pieeju pieciem iepriekš definētiem braukšanas režīmiem: Neitrālajam, Sporta, Komforta, Perso un Eko. Katram no pieciem braukšanas režīmiem ir savs salona apgaismojums: sēpija, sarkans, zils, violets un zaļš. Tas mainās vadības panelī, mērinstrumentu TFT ekrānā un uz vertikālā multimediju displeja, kā arī priekšējos un aizmugurējos durvju paneļos modeļa versijās ar augstāku aprīkojuma līmeni. Ar MULTI-SENSE tehnoloģiju vadītājam ir iespēja pielāgot arī dzinēja skaņu, izvēloties starp 3 variantiem: Neitrāls, Komforts un Sporta.

MEGANE GRANDTOUR pieejami jaunākās paudzes motori

Renault MEGANE GRANDTOUR NORDE

Benzīna motoru klāsts:

TCe 140 GPF / TCe 140 EDC GPF - ar 240Nm griezes momentu apvienojumā ar 140 ZS jaudu 1,3 litru tiešās iesmidzināšanas turbo motors, kas pieejams ar manuālo vai automātisko 7 pakāpju divsajūga pārnesumkārbu;
TCe 160 EDC GPF - 1,3 litru tiešās iesmidzināšanas turbomotors ar 270 Nm griezes momentu, kas pieejams ar divsajūgu 7 pakāpju automātisko pārnesumkārbu.

Renault MEGANE GRANDTOUR NORDE

Dīzeļmotoru klāsts:

Blue dCi 115 un Blue dCi 115 EDC - motors, kas pieejams ar manuālo vai automātisko pārnesumkārbu un 7 pakāpju divsajūgu pārnesumkārbu, apvieno jaudu un daudzpusību, vienlaikus samazinot degvielas patēriņu. Pateicoties jaunākās izplūdes gāzu attīrīšanas tehnoloģiju izmantošanai, tas ir ekonomisks, ar zemu CO2 izmešu daudzumu un tajā pašā laikā uztur labus dinamiskos parametrus.

Renault MEGANE GRANDTOUR HYBRID NORDE

Hibrīda motoru klāsts:

 E-TECH Plug-in Hybrid - motors nāk tieši no Formula 1® un apvieno 1,6 litru benzīna motoru ar diviem elektromotoriem. Dienas laikā jūs varat būt kustībā tīri elektriski 65 km EV režīmā pilsētas satiksmē un mierīgā veidā nobraukt arī lielākus attālumus.


hibrīds

E-TECH PLUG-IN HYBRID

Atklājiet elektriskās piedziņas priekšrocības un uzlādējama hibrīdautomobiļa universālumu, kas ar E-Tech nodrošina bezprecedenta braukšanas prieku.

Pateicoties uzlādējamā hibrīda tehnoloģijai E-Tech, kas ietver 1,6 litru benzīna motoru un 2 elektromotorus, jaunajam Megane Grandtour piemīt patiess unversālums. Ikdienā izmantojot elektromotorus, izbaudiet kluso un komfortablo gaitu, kā arī vienreizīgo motoru atsaucību 100% elektriskajā režīmā ar gaitas rezervi līdz 65 km (1). Pienācis atvaļinājums? Dodieties garos braucienos bez gaitas rezerves ierobežojumiem un ceļojiet bez rūpēm (elektriskās gaitas rezerve līdz 50 km (2) jauktajā ciklā).
 

WLTP (Worldwide Harmonized Light Vehicles Test Procedure): Jaunais testa protokols ļauj iegūt rezultātus, kas ir daudz tuvāki ikdienas ekspluatācijai nekā rezultāti pēc NEDC protokola.

(1) pilsētas ciklā pēc WLTP (vēl nepieciešams galīgais apstiprinājums)

(2) jauktajā cikā pēc WLTP (vēl nepieciešams galīgais apstiprinājums)