Jaunais TRAFIC Van

Jaunais TRAFIC Van

UZTICAMS UN DINAMISKS FURGONS

Content block


Jaunajā Trafic jūs iegūstat labāko komforta un praktiskuma apvienojumu. Kabīne un kravas telpa ir pārdomāta līdz vissīkākajām detaļām. Starpsiena ar lūku zem pasažiera sēdekļa ļauj pārvadāt līdz 4,15 m garu kravu, savukārt kravas telpas taisnstūra forma palielina ietilpību līdz 8,9 m³. Kabīnē jūsu rīcībā ir uzglabāšanas nodalījumi ar 88 litru kopējo tilpumu un mobilā biroja funkcionalitāte, kas ļauj strādāt jebkur un jebkurā laikā.


PRAKTISKS, UNIVERSĀLS UN DROŠS

Content block

Funkcionāls interjers

Iekārtojieties ērtāk savā Renault Trafic un strādājiet jebkurā vietā. Pateicoties modulārajam iekārtojumam, jums tikai jānoloka vidējā sēdekļa atzveltne, un salons kļūs par mobilu biroju. Uz improvizētā A4 formāta galdiņa jūs varat novietot klēpjdatoru vai darba dokumentus.

Content block

Optimizēta kravas telpa

Atverama lūka starpsienā zem pasažiera sēdekļa nodrošina lielāko kravas garumu šajā segmentā – līdz 4,15 m. Pateicoties kravas telpas taisnstūra formai, tās ietilpība sasniedz 8,9 m3.

Content block

Droša braukšana 

Dodieties plānotajos maršrutos, baudot pārliecību, ko sniedz 10 jaunas braukšanas palīgsistēmas: aklo zonu uzraudzība, aktīvā kruīza kontrole, joslas kontrole, aktīvā avārijas bremzēšanas sistēma... Darbs uz ceļa vēl nekad nav bijis tik ērts un drošs .

Content block

Risinājumi uzņēmumiem

Kopš 1980. gada Trafic pielāgojas jūsu profesionālās darbības prasībām. 

Iekšējā koka apdare, aizsargpārklājums, uzglabāšanas nodalījumi... Personalizētu piederumu piedāvājums, kas atbilst jūsu vajadzībām.


PLAŠAS PIELĀGOŠANAS IESPĒJAS, ATBILSTOŠI PROFESIONĀLĀS DARBĪBAS VEIDAM

Content block

Pateicoties plašam pielāgošanas iespēju un papildu aprīkojuma klāstam, Trafic ir viegli konfigurējams un personalizējams. 

Izvēlieties furgona versiju, kas ir piemērota tieši jūsu darbībai. Divi garumi, divi augstumi, kravas telpas tilpums no 5,8 līdz 8,9 m3, palielināta kabīne, stiklojums, starpsienas, durvis u.c. 

Izvēlieties šasijas variantu un pēc tam jums piemērotāko adaptāciju: kravas nodalījumu ar maksimālu ietilpību, saldēšanas kameru, food-truck vai pat pašizgāzēju.