Jaunais Kangoo Van

Jaunais Kangoo Van

Jaunais Renault Kangoo Van - lielisks palīgs Tavam binzesam

Renault Kangoo Van NORDE

Sportiskas kontūras, slaidas formas, LED gaismas priekšā un aizmugurē - jaunā Kangoo Van siluets nekavējoties pievērsīs sev uzmanību. Jaunais Kangoo Van piedāvā klasē labāko kravas apjomu līdz 3,9m³.Atklāj jauno Renault Kangoo Van

Renault ARKANA

Pilnīgi jaunais Kangoo Van atkal padara profesionāļu darbu revolucionāru ar noderīgām un gudrām inovācijām, kas atvieglo piekļuvi kravas telpai un būtiski vienkāršo iekraušanas procesu. Noņemot centrālo durvju balstu, Open Sesame by Renault piedāvā visplašāko labās puses piekļuvi tirgū 1,446 mm. Savukārt Easy Inside Rack ļauj garus priekšmetus transportēt augstumā, pateicoties ievelkamajam iekšējam plauktam.

Tagad jaunais Renault Kangoo Van piedāvā 12 dažādas vadītāja palīdzības sistēmas. Pilsētās vai garos ceļojumos Kangoo Van nodrošina jūsu drošību, pateicoties aktīvai avārijas bremzēšanai un joslu uzturēšanas palīdzībai. Sekojiet līdzi aizmugures skata palīgam, kas notiek aiz muguras. Brauciet ar pilnīgu mieru, pateicoties Kangoo Van braukšanas palīglīdzekļiem.

Priekšpusē pilnīgi jaunais Kangoo Van piedāvā divas vai trīs sēdvietas ar īstu mobilo biroju, kas aprīkots ar viedtālruņa atbalstu, bezvadu lādētāju un līdz trim USB un trim 12V kontaktligzdām. Modernizētais interjers piedāvā 60 litrus praktiskas un pieejamas glabāšanas vietas, ieskaitot jauno atvilktni Renault Easy Life.

Lai iegūtu mūsdienīgu un personalizētu braukšanas pieredzi, ērti pievienojiet viedtālruni un atrodiet visas pievienotās lietojumprogrammas un pakalpojumus no EASY LINK saites multivides sistēmas 8 collu centrālā ekrāna, kas ir saderīgs ar Android Auto ™ un Apple Carplay ™.