KANGOO E-TECH ELECTRIC

nobraukuma rezerve līdz
285 KM

 

kombinētajā WLTP ciklā

90 KW

 

eb 120 ZS

170 KM

 

nobraukuma atjaunošana 27 minūtēs*

600 LITRU

 

bagāžas nodalījums

*Maksimālā nobraukuma rezerve kombinētajā WLTP ciklā, ātrās uzlādes stacijā ar vismaz 80 kW jaudu.


100% ELEKTRISKS

ELEKTRIFICĒTS UNIVERSĀLIS
Ģimenei draudzīgais 100% elektriskais Kangoo E-Tech ir saudzīgs pret dabu un vidi: nulle CO2 izmešu un nekāda trokšņa!         

Ar 90 kW elektromotoru un litija jonu akumulatoru 100% elektriska Kangoo E-Tech nodrošina nobraukuma rezervi līdz 285 km.          

3 rekuperatīvās bremzēšanas režīmi un gaisa siltumsūknis palīdz saglabāt autonomiju un ļauj izbaudīt ģimenes braucienus bez ierobežojumiem.         

Pateicoties ātrajai uzlādei, 170 km nobraukuma rezervi var atjaunot vien 27 minūtes. To laikā pasažieri var ieņemt sēdvietas vai sakārtot bagāžu: abas bīdāmās durvis var atvērt pat uzlādes laikā! 
       

Sīkāk par uzlādi

pieslēguma veids iebūvētā lādētāja jauda kabelis uzlādes laiks 45 kWh akumulators 50 km uzlādes laiks 45 kWh akumulators 170 km uzlādes laiks 45 kWh akumulators 285 km
privātā uzlādes stacija jeb Wallbox 7,4 kW mode 3 kabelis iekļauts standarta aprīkojumā 1 h 10 min 4 h 6 min 7 h
viedā kontaktligzda(1) 3,7 kW standarta type 2 kabelis vai flexi-charger kabelis kā papildu aprīkojums 2 h 25 min 8 h 12 min 14 h
standarta sadzīves kontaktligzda(1) 2,3 kW standarta type 2 kabelis vai flexi-charger kabelis kā papildu aprīkojums 3 h 50 min 13 h 12 min 22 h 30 min
publiskā ātrās uzlādes stacija      80 kW uzlādes termināļa iebūvētais kabelis 6 min 27 min 1 h 25 min
publiskā uzlādes stacija 22 kW mode 3 kabelis iekļauts standarta aprīkojumā 24 min 1 h 24 min 2 h 25 min

(1) tikai neregulārai lietošanai 

Uzlādes kabeļu veidi

sadzīves kontaktligzda (standarta vai viedā)
+ type 2 kabelis

sadzīves kontaktligzda (standarta vai viedā)
+ type 2 kabelis

uzlādes stacija (mājas vai publiskā) + mode 3 kabelis

TIEŠSAISTES PAKALPOJUMI ELEKTROMOBIĻIEM

Tiešsaistes pakalpojumi jūsu 100% elektriskajam Kangoo E-Tech atvieglo jūsu ikdienu un sniedz atbalstu, kad tas jums nepieciešams.

uzlādes programmēšana

Programmējiet uzlādi tieši easy link sistēmā vai My Renault lietotnē. Jūsu 100% elektriskais Kangoo E-Tech automātiski sasniegs maksimālo uzlādes līmeni jūsu izvēlētajā laikā.   
     

uzlādes punktu atrašana

Darba un ģimenes braucienos iebūvētā Easy Link sistēma norādīs tuvāko uzlādes punktu, tā jaudu, uzlādes izmaksas un kontaktligzdas veidu. Sekojiet norādītajam maršrutam un, sasniedzot galamērķi, sāciet uzlādi.   
     

salona temperatūras programmēšana

Braucienam gatavs automobilis ar perfektu salona temperatūru? Jā, tas ir iespējams, pateicoties salona priekšuzsildīšanai un atdzesēšanai, izmantojot easy link sistēmu vai My Renault lietotni.     
   


100% KANGOO

KOMFORTS KANGOO IZPILDĪJUMĀ

Kangoo elektriskajā versijā jūs iegūsiet izcilu komfortu un praktiskumu: 5 sēdvietas, liels bagāžas nodalījumu (600 litri), divas bīdāmās sānu durvis (615 mm), ko var atvērt arī uzlādes laikā, kā arī ārkārtīgi plašas salona konfigurēšanas iespējas. Tas ir ideāls sabiedrotais jūsu aizraujošajiem braucieniem! Aktīvās atpūtas vajadzībām ir iespējams uzstādīt modulāros jumta reliņus, kas ļauj pārvadāt slēpes, velosipēdus un citu inventāru.     

Skatīt galeriju

DROŠI BRAUCIENI

14 MODERNAS BRAUKŠANAS PALĪGSISTĒMAS

Droši dodieties ceļā! 100% elektriskais Kangoo E-Tech ir aprīkots ar četrpadsmit modernām braukšanas palīgsistēmām, kas palīdzēs jums ikdienas braucienos un manevrēšanas laikā.

aktīvais ātruma regulators
Ieturiet drošu attālumu līdz priekšā braucošajam transportlīdzeklim. Kangoo E-Tech 100% elektriskā sistēma aktivizē bremzes, ja attālums ir pārāk mazs, vai akseleratora pedāli, ja ceļš ir brīvs.     
   

braukšanas palīgsistēmas
Iestatiet ātrumu un saglabājiet drošu attālumu līdz priekšā braucošajam transportlīdzeklim, kā arī izmantojiet automobiļa centrēšanu joslā ātrumā no 0  līdz 170 km/h. Kad satiksme maina tempu, 100 % elektriskais Kangoo E-Tech automātiski bremzē un paātrinās, nodrošinot augstu komforta līmeni un sirdsmieru.     

KOMUNIKĀCIJA

MULTIVIDES SISTĒMA EASY LINK
Atrodiet uzlādes stacijas un optimizējiet savu braucienu navigāciju, izmantojot multivides sistēmu easy link.

Uzlādējiet viedtālruni, izmantojot induktīvo lādētāju, un pārlūkojiet iecienītākos atskaņošanas sarakstus, lietotnes un pakalpojumus 10 collu skārienjūtīgajā ekrānā ar bezvadu viedtālruņa pieslēgumu (saderīgs ar Android Auto™ un Apple CarPlay™).         

IZMĒRI