SCENIC E-TECH ELECTRIC

RENAULT SCENIC E-TECH ELECTRIC - KONKURSA "EIROPAS GADA AUTO 2024" FINĀLISTS!

Renault lepojas, ka sasniedzis 2024. gada ”Eiropas Gada auto 2024” finālu. Pēc Austral 2022. gadā un Megane E-Tech Electric 2021. gadā, ir kārta Scenic E-Tech Electric iekļauties septiņu finālistu sarakstā. Žūrijas sastāvā bija 59 žurnālisti no 22 valstīm, kas pārbaudīja un novērtēja 28 modeļus, lai izveidotu galīgo septiņu transportlīdzekļu sarakstu. Uzvarētājs tiks paziņots 2024. gada 26. februārī Ženēvas autoizstādē.

RENAULT SCENIC - VĀRDS AR JĒGU

Prezentējot Scenic, pirmo kompaktklases vienapjoma auto ģimenēm, koncerns Renault deviņdesmitajos gados atklāja jaunus auto tirgus horizontus. Modeļa pievilcības atslēgas bija forma, ietilpība un iekšējā apdare, kas bija radīta rūpēs par pasažieru labsajūtu.

2023. gadā Scenic sāga turpinās – modelis ir izgudrots no jauna 100% elektriskā, tehnoloģiskā un ilgtspējīgā versijā. Ir mainījies pilnīgi viss, izņemot nosaukumu.

SKATĪTIES GALERIJU

JAUNAIS SCENIC 100% ELEKTRISKS ĢIMENES AUTO

220 ZS
 

E-Tech 100% electric dzinējs

625 km
 

autonomija

545 l

Bagāžas nodalījuma tilpums

vairāk nekā 89%
 

izmantoto materiālu ir iespējams pārstrādāt

100% E-Tech elektromotors

Jaunajai elektriskajai platformai ir integrēts akumulators un ļoti zems smaguma centrs. Kombinācijā ar 220 ZS elektromotoru tādējādi tiek garantēta vienmērīga, efektīva un klusa 100% elektriskā Scenic E-Tech automobiļa braukšana.

IZCILA IETILPĪBA VISAI ĢIMENEI

Kompaktākais ģimenes automobilis savā kategorijā var lepoties arī ar vislielāko ietilpību. Pateicoties elektriskajai CMF-EV platformai, tas piedāvā 2,78 m garu riteņu bāzi, līdzenu salona grīdu un izcilu komfortu, īpaši aizmugurē, kur braucēju ceļgaliem ir 27,8 cm vieta, bet attālums no sēdekļa pamatnes līdz griestiem ir 88 cm. Optimāls komforts te ir nodrošināts visai ģimenei.

bagāžas nodalījums tilpums     ērtības salona aizmugurējā daļā glabāšanas vietas salonā

no 545 līdz 1670 l visai jūsu bagāžai.

roku balsts ar 2 USB-C ligzdām

aizmugurējiem pasažieriem.

vairāk nekā 38 l mantu glabāšanai.

Ārēji kompaktais automobilis visiem braucējiem piedāvā plašu, gaišu, komfortablu telpu un modernas tehnoloģijas. Tas ir kā radīts ģimenei.

MULTIVIDES UN SKAŅU SISTĒMAS

Reāllaika navigācija, balss vadība un vairāk nekā 50 lietotnes: atklājiet openR link multivides sistēmu ar integrētiem Google pakalpojumiem.

Harman Kardon® premium audio sistēma

Pateicoties kokona efektam un Renault zīmola izstrādātajai tehnoloģijai, salonam ir lieliska skaņas izolācija, lai jūs varētu baudīt Harman Kardon® premium audio sistēmu. Lai sasniegtu optimālu skaņas kvalitāti, jūsu rīcībā ir 5 klausīšanās režīmi.

9 skaļruņi ar kopējo jaudu 410 W: 2 augstfrekvences skaļruņi paneļu sānos, 4 basu skaļruņi priekšējos paneļos un aizmugurējās durvīs, 2 augstfrekvences skaļruņi un 1 zemfrekvences skaļrunis bagāžas nodalījumā.

IZMĒRI