EXPRESS Van
Cena, sākot no 18 490 €

VIENKĀRŠI PRAKTISKS KOMPAKTAIS KOMERCAUTO

Jaunais Renault Express Van NORDE

Ar asimetriskām aizmugurējām durvīm, kas atveras 180° leņķī, 3,3 m3  kravas tilpumu un 1,91 m kravas telpas garumu, kā arī metāla starpsienu Express Van iemieso labāko kravas laukuma, kravas tilpuma un automobiļa garuma attiecību. Pateicoties saliekamajam sēdeklim un saliekamam atdalošajam režģim, automobilī var pārvadāt līdz 3,7 m3 kravas. Bīdāmās sānu durvis un rekordplatā 716 mm durvju aila nodrošina ērtu piekļuvi centrālajai iekraušanas zonai.


Jaunais Renault Express Van NORDE

Renault EXPRESS VAN parāda Renault zīmola kodolu - tas īpaši redzams C-Shape LED gaismās. Jaunā Renault EXPRESS VAN dizains izsaka tā izturību, dinamiku un raksturu, pateicoties vertikālam buferim un augstām restēm un rievotam pārsegam. Tā dizains piedāvā pievilcīgu apdari un hromētus ieliktņus. Jaunais Renault EXPRESS VAN ir pieejams piecās virsbūves krāsās.

Jaunais Renault Express Van NORDE

Lai iegūtu vēl lielāku komfortu un drošību, jūs varat paplašināt labās puses redzeslauku, izmantojot platleņķa spoguli, kas uzstādīts pasažiera saulessargā. Šis aprīkojums ļaus jums redzēt to, uz ko skatu aizsedz vienlaidu starpsiena.
Turpretim digitālais ekrāns salona atpakaļskata spoguļa vietā nodrošina* attēlu no kameras, kas uzstādīta automobiļa aizmugurē. Patiesi praktisks aprīkojums versijās bez stiklojuma!

* vidējos un lielos attālumos.


Renault Express Van pieejama plaša un ietilpīga kravas telpa

Jaunais Renault Express Van NORDE

Bīdāmās sānu durvis piedāvā rekordlielu 716 mm platu atveri, lai ērti piekļūtu kravas telpai. Asimetriskas aizmugurējās durvis ar atvēršanās leņķi 180°. Izmantojamais tilpumu 3,3 m3 un iekraušanas garumu 1,91 m. EXPRESS VAN vislabākā iekraušanas garuma attiecība. Ar pagriežamu kravas starpsienas aizsargrežģi un nolokāmu pasažiera sēdekli varam palielināt izmantojamo tilpumu lidz 3,7 m3.

Jaunais Renault Express Van NORDE

Padariet ikdienas darbu veikšanu vienkāršāku ar 2 bīdāmām sānu durvīm*, kas atvieglo piekļuvi Express Van kravas telpai. 
Vai Jūs pārvadājat smagas lietas? Izvēlieties palielinātu maksimālo kravnesību – 780 kg*.
Vai vēlaties izmantot vai uzlādēt mobilo ierīci kravas nodalījumā? Nekādu problēmu! Express Van aizmugurējā daļā ir 12V kontaktligzda.


Jaunākās tehnoloģijas strādā Jūsu labā

Jaunais Renault Express Van NORDE

Jaunais EXPRESS VAN piedāvā trīs līmeņu multimediju aprīkojumu: Radio Connect R & Go, kā arī Renault EASY LINK multimediju sistēmu (ar 8 collu skārienekrānu un viedtālruņa replikāciju) divās versijās ar navigāciju vai bez tās. 

Jaunais Renault Express Van NORDE

Aklās zonas brīdinājuma asistents signalizē par iespējamām briesmām, kas integrēts atpakaļskata spoguļos.Savukārt platleņķa spogulis palīdz vadītājam saskatīt transportlīdzekļa pareizo neredzamo zonu. Atpakaļgaitas kamera vienkāršo parkošānās manevrus, izmantojot multimediju sistēmā vai iekšējā atpakaļskata spogulī integrētu attēlu atgriezenisko saiti.

Jaunais Renault Express Van NORDE

Jaunais Renault Express Van piedāvā arī viedtālruņa indukcijas lādētāju, līdz trim USB ligzdām un četrām 12 V kontaktligzdām, no kurām viena atrodas kravas telpā.

IZMĒRI