MEGANE

Renault MEGANE - vēl izteiksmīgāka, vēl inovatīvāka, vēl dinamiskāka

Jaunā Renault MEGANE NORDE

Līniju harmonija, izteiksmīgas formas un izsmalcināta apdare… Vilinošs un dinamisks, jaunais MEGANE ar spilgtu individualitāti atklāj vēl elegantāku siluetu un tehnoloģijām bagātāku salonu.Diožu lukturi Pure Vision
Izbaudiet vēl lielāku komfortu un drošību ar tehnoloģiju LED Pure Vision, kas pagarina lukturu gaismas kūli un uzlabo redzamību naktī.

Izteiksmīgas un dinamiskas līnijas: priekšā…
No jauna projektētais bampers, ko akcentē radiatora hromētais režģis un Renault markai raksturīgās C formas lukturu līnijas… Megane no jauna definē elegances nozīmi.

… un aizmugurē
Pateicoties 100% diožu lukturiem un dinamiskajiem pagriezienu gaismu signāliem, Megane spēj apvienot komfortu, eleganci un drošību.

… un sānos
Piesaistiet skatienus! Durvju rokturi ar apgaismojumu, jauns riteņu arku dekors, kā arī 16", 17", un 18" diski ar unikālu dizainu – jauno Megane nav iespējams nepamanīt.

Tehnoloģijām bagāts salons
Multivides 9,3" ekrāns EASY LINK, personalizējams vadītāja 10,2" ekrāns, centrālā konsole ar intuitīvu vadību… iekārtojieties ērtāk tehnoloģiski modernajā salonā, kas apvieno komfortu ar ergonomiku.


dinamika un komforts

Jaunā Mégane ir spējīga uz izcilu sniegumu, pateicoties tās vadāmībai un dzinēju klāstam, kas apmierinās jebkura vadītāja vajadzības. Atsevišķa uzmanība tika veltīta akustiskajam komfortam un vertikālās amortizācijas kvalitatīvai darbībai.

Augstu komforta līmeni jaunajā Mégane nodrošina:
• Ergonomiskā braukšanas sēdpozīcija: visas transportlīdzekļa funkcijas dažādajos ekrānos ir rokas stiepiena attālumā, padarot to lietošanu ērtu un vieglu ikdienas pārvietošanās laikā. Viss ir pozicionēts ap vadītāju ieskaujošā L burta formā, kas atgādina gaisa kuģa kabīnes izvietojumu. Sēdekļu plecu platums ir viens no labākajiem segmentā (1,441mm priekšā / 1,390mm aizmugurē).
• Komforts un atbalsts, ko sniedz ērtie, ieskaujošas formas sēdekļi, kuru sastāvā ir divkārša blīvuma putas.
• Efektīva un droša piekare: amortizācijas un atsitējgumiju uzlabojumi sniedz vēl lielāku komforta līmeni. Stūrēšana ir kļuvusi precīzāka un atsaucīgāka, pateicoties izņemtajiem gumijas stiprinājumiem starp balstrāmi un virsbūvi. Pēc papildus darba pie priekšējās piekares jaunā Mégane stabilitāte uz ceļa ir nepārspējama.
• Ir tikuši uzlaboti arī aizmugurējās piekares savienojumi efektīvākai ceļa nelīdzenumu absorbēšanai. Tilta sija ir pielāgota tā, lai nodrošinātu pēc iespējas vairāk mikro-stūrēšanas kustību aizmugurējos riteņos drošākiem nogriešanās manevriem lielākos ātrumos.

Īpaši uzlabots akustiskais komforts
Salīdzinot ar Mégane 3, ievērojams progress ir ticis panākts akustiskā komforta ziņā, samazinot ceļa troksni dažādos veidos:
• Uzlabota izolācija no vēja radīta trokšņa, īpaši uz ātrgaitas ceļiem, pateicoties biezākiem logiem un ārpusē esošajām blīvēm durvju apakšā.
• Ērtas un patīkamas izolētības sajūta salonā ir viena no galvenajām jaunās Mégane ekskluzīvo izmaiņu iezīmēm, kas tika panākta ar putu un filca papildinājumiem zem motora pārsega, ap paneļiem, riteņu arkām, bagāžnieka sānu apdarē, u.c.
• Stīvāka virsbūves struktūra nodrošina labāku izolāciju pret vibrācijām.


INOVĀCIJAS JŪSU KOMFORTAM

Uzlabojiet jūsu ikdienas braukšanas pieredzi ar mūsu tehnoloģiju palīdzību – braukšanas palīgsistēmu Renault EASY DRIVE, borta multivides sistēmu EASY LINK vai MULTI-SENSE iestatījumiem.

Piedzīvojiet jaunas sajūtas jūsu ceļojumos ar EASY LINK
Vai esat gatavi neaizmirstamai tehnoloģiski moderna automobiļa vadīšanas pieredzei? Pateicoties multivides sistēmai EASY LINK, kas ir savietojama ar  Android Auto™ un Apple CarPlay™, jums jaunajā Megane ir tūlītēja piekļuve visām tiešsaistes lietotnēm un funkcijām 9,3" centrālajā ekrānā.

Personalizējiet jūsu braucienus ar MULTI-SENSE
Dzinēja skaņa un reakcijas, stūres iekārtas darbība, salona apgaismojuma izvēle un vadītāja ekrāna konfigurēšana… sistēma MULTI-SENSE piedāvā 4 braukšanas režīmus (MySense, Eco, Comfort un Sport), kas nodrošina automobiļu parametru iestatīšanu atbilstoši jūsu vēlmēm un noskaņojumam.

Izmantojiet braukšanas palīgsistēmas Renault EASY DRIVE
Ceļojiet droši! EASY PILOT braukšanas palīgsistēma kustībai pilsētā un uz šosejas, aktīvais ātruma regulētājs Stop & Go, aktīvā avārijas bremzēšanas sistēma AEBS ar gājēju atpazīšanas funkciju… pateicoties jaunākajām tehnoloģijām, mūsu braukšanas palīgistsēmas paaugstina drošību un padara vieglāku automobiļa vadīšanu.


Īpaši pielāgota un akustiska skaņas sistēma

Uzlabojumi ir veikti arī skaņu sistēmas akustikā, palielinot skaļruņu diametru no 130 mm līdz 160mm un labāk pozicionējot tos durvju apakšējā daļā. Turklāt lielākajā modeļu skaitā šobrīd tiek instalēti 8 skaļruņi. Šīs uzlabojums ir īpaši pamanāms versijās ar Arkamys® sistēmu.

Versijās ar Bose® skaņas sistēmām ir baudāms autoražotāja un skaņas sistēmu ražotāja kopīgo pūliņu rezultāts, kas ticis specifiski pielāgots jaunajai Mégane. Pateicoties optimālajam izvietojumam - centrālais skaļrunis priekšā, 8 augstas veiktspējas skaļruņi salona perimetrā un zemfrekvenču skaļrunis bagāžas nodalījumā - tiek nodrošināta precīza, skaidra un harmoniska skaņa, kurā kvalitatīvi atspoguļojas katra detaļa un nianse.

jaunākās paudzes motori

Jaunā Renault MEGANE NORDE

Benzīna motoru klāsts:

TCe 115 GPF
1,3 l motors ar 115 ZS ir ideāls kompromiss starp komfortu un dinamiku. Tas pielāgosies visām jūsu cerībām, būdams ideāls ikdienas partneris. Brauc bez raizēm!
TCe 140 GPF / TCe 140 EDC GPF
Ar 240Nm griezes momentu apvienojumā ar 140 ZS jaudu 1,3 litru tiešās iesmidzināšanas turbo motors, kas pieejams ar manuālo vai automātisko 7 pakāpju divsajūga pārnesumkārbu, garantē dabiskāku un dinamiskāku paātrinājumu vēl lielākam braukšanas priekam.
TCe 160 EDC GPF
1,3 litru tiešās iesmidzināšanas turbomotors ar 270 Nm griezes momentu, kas pieejams ar divsajūgu 7 pakāpju automātisko pārnesumkārbu, nodrošina maksimālu braukšanas prieku. Vai esat gatavs vēl labākam izpildījumam? Aktivizējiet Sport režīmu MULTI-SENSE sistēmā un redzēsiet atšķirību!

Jaunā Renault MEGANE NORDE

Dīzeļmotoru klāsts:

Blue dCi 115 un Blue dCi 115 EDC
Motors, kas pieejams ar manuālo vai automātisko pārnesumkārbu un 7 pakāpju divsajūgu pārnesumkārbu, apvieno jaudu un daudzpusību, vienlaikus samazinot degvielas patēriņu. Pateicoties jaunākās izplūdes gāzu attīrīšanas tehnoloģiju izmantošanai, tas ir ekonomisks, ar zemu CO2 izmešu daudzumu un tajā pašā laikā uztur labus dinamiskos parametrus. Tas viss padara to par labāko pavadoni lielos attālumos.


versija

Megane Grandtour
Dizains, aprīkojums, tehnoloģijas, dzinēji… Megane Grandtour iemieso jaunā Megane hečbeka stila turpinājumu, kā arī jaunas ceļojumu dimensijas garantiju.

elegants un modulārs universālis
Muskuļotas riteņu arkas, izteiksmīgas kontūras, rekordliels iekraušanas garums, plašs un modulārs bagāžas nodalījums, kā arī daudzi sīklietu glabāšanas nodalījumi… Megane Grandtour – jauns universālis, kas apvieno eleganci un vispusību.  

Īss brauciens pilsētā vai garāks maršruts pa šoseju atvaļinājumā laikā? Pieejams ar E-Tech plug-in hybrid hibrīddzinēju, Jaunais MGANE Grandtour piedāvā elektromobiļa ātrās reakcijas un komfortu ar tā elektriskās gaitas rezervi (līdz 65 km pilsētā* 100% elektriskajā režīmā) un hibrīda universālumu bez kādiem distances ierobežojumiem. Izbaudiet jūsu rīcības brīvību!  

* pilsētas ciklā pēc WLTP.
Uzzināt vairāk par Renault Megane Grandtour