CAPTUR

JAUNAIS RENAULT CAPTUR

Jaunais Captur ir B segmenta "voiture à vivre" (automašīna dzīvošanai). Tas ir daudzpusīgs un talantīgs, gan kompakts no ārpuses (4,23 m), gan ietilpīgs iekšpusē, modulārs, lai pielāgotos klientu vajadzībām gan pilsētā, gan laukos.

Placeholder image

Captur- jauna dizaina valoda

Jaunajā Captur ir izmantota jauna dizaina valoda, kuras izveides iniciators ir Renault dizaina nodaļas vadītājs Žils Vidals. Jaunā valoda, kas spēlējas ar gaismu un matēriju, ar spēcīgām līnijām un precīzām detaļām, rada stilīgāku un dinamiskāku efektu. Jaunais Captur saglabā savu daudzpusību, iespēju izvēlēties divu toņu virsbūves kombinācijas, plašu salona telpu un virkni viedo tehnoloģiju aprīkojuma. Papildus šīm iezīmēm, kas ir daļa no automobiļa DNS, jaunās paaudzes Captur ir daudz jaunu funkciju.

KOMPAKTS SUV AR JAUNĀM IESPĒJĀM

4 dzinēji

E-Tech pilnais hibrīds, vieglais hibrīds, benzīns, LPG

28

uzlabotas vadītāja palīdzības sistēmas

līdz 1000 km

  autonomija

līdz 616 L

bagāžnieka tilpums ar uzlaboto aizmugures sēdekli

10,4 collas

jauns centrālais ekrāns

16 cm

bīdāms aizmugures sēdeklis

GALERIJA

IZTEIKSMĪGS SALONS

Izteiksmīgāks stils gan iekšpusē, gan ārpusē, jaunā Esprit Alpine apdare izstaro unikālu eleganci un sportisku garu. Salons ir uzlabots ar jaunu polsterējumu un jauniem paneļa displejiem. Atkarībā no versijas pieejamā OpenR Link multimediju sistēma ar integrētu Google piedāvā labākās borta tehnoloģijas ar Android Automotive 12 - pirmo reizi pasaulē B segmentā.

SAVIENOJAMĪBAS IESPĒJAS

Izmantojiet openR link multivides sistēmu ar iebūvētiem Google pakalpojumiem*: reāllaika navigācija, balss komandas un vairāk nekā 50 lietojumprogrammas

*Lai izmantotu no Google Play lejupielādētās lietotnes, ir nepieciešama datu pakotne. Jums ir nepieciešams arī interneta savienojums no tālruņa uz automašīnu.

TEHNOLOĢIJAS, PLAŠS SALONS UN INDIVIDUALIZĒŠANA

Placeholder image

OpenR link sistēma ar integrētiem Google pakalpojumiem un vairāk…

multivide

Placeholder image

esprit Alpine versija

sportisks raksturs

Placeholder image

divu toņu eksterjera dizains

plaša krāsu izvēle

Placeholder image

16 cm diapazonā bīdāms aizmugurējais sēdeklis

interjera pielāgošanas iespējas

Placeholder image

līdz 616 litriem

bagāžas nodalījuma tilpums

Placeholder image

skaņas signāla un gaismu aktivizēšana My Renault lietotnē, lai noteiktu automašīnas atrašanās vietu

My Renault lietotne

DZINĒJI

fsd

Placeholder image

benzīna dzinējs

Uzticamais un ekonomiskais TCe 90 dzinējs Renault Captur apvieno braukšanas prieku ar samazinātu degvielas patēriņu gan uz šosejas, gan braucot pilsētā.

TCe90 3 cilindru turbodzinējs samazina uzturēšanas izmaksas, pateicoties sadales ķēdes klātbūtnei.

Jaudīgais un daudzpusīgais TCe 90 Renault Captur dzinējs nodrošina optimālu degvielas patēriņu gan uz šosejas, gan braucot pilsētā.


divu degvielu dzinējs ar benzīnu un LPG

Daudzpusība, degvielas ekonomija, iespēja darboties Eiropā un palielināts diapazons, pateicoties divu degvielu sistēmai, kas izmanto benzīnu un sašķidrināto gāzi, padara šo versiju par alternatīvu bez kompromisiem.

LPG versija ir aprīkota ar divām degvielas tvertnēm - benzīnam un LPG. Dzinējs ar degvielas iesmidzināšanas sistēmu izmanto degvielu atkarībā no tās pieejamības.

Pateicoties divu veidu degvielas izmantošanai, tiek samazināts CO2 izmešu daudzums un palielināts nobraukums līdz 1100 km.

Placeholder image

Placeholder image

viegls hibrīddzinējs

Atklājiet vieglā hibrīda priekšrocības – pirmā līmeņa hibrīdtehnoloģiju E-Tech klāstā, kas piedāvā vienmērīgāku, dinamiskāku braukšanu, vienlaikus samazinot degvielas patēriņu.

Paātrinājuma brīdī iekšdedzes dzinējs ieslēdz elektrisko piedziņu.

Dinamisks starts un paātrinājums apvienojumā ar zemu degvielas patēriņu.

Ekonomiskākā Captur mild hibrīda versija pārsteidz ar kombinēto degvielas patēriņu 5,8 l/100 km.

E-Tech pilna hibrīda dzinējs

Izvēlieties labāko Renault hibrīda tehnoloģiju risinājumu. Līdz 80% no braukšanas laika pilsētā elektriskajā režīmā un 40% degvielas ietaupījums ar samazinātu CO₂ emisiju. Vienkāršojiet savu ikdienas rutīnu, izmantojot uzlādējamu akumulatoru, kas tiek uzlādēts bez pieslēgšanas.

Elektromotors kopā ar benzīna dzinēju tiek darbināts atbilstoši braukšanas apstākļiem. Automātiskās pārnesumkārbas prioritāte ir braukšana 100% elektriskā režīmā.

Izbaudiet braukšanas dinamiku ar 100% elektrisko palaišanu un momentānu paātrinājumu. Izmantojot reģeneratīvās bremzēšanas tehnoloģiju, akumulators automātiski atgūst enerģiju ātruma samazināšanas un bremzēšanas laikā.

Placeholder image

SKATĪTIES KRĀSU GALERIJU

IZMĒRI