ARKANA E-TECH FULL HYBRID

ARKANA E-TECH FULL HYBRID

SUV kupeja ar hipnotizējošu ārieni

Aizgūta no autosporta pasaules, E-Tech hibrīdtehnoloģija apvieno dinamiku un augstu efektivitāti. Pilsētā automašīna kustību vienmēr sāk ar elektrisko piedziņu un elektriskajā režīmā var veikt līdz 80% attāluma. Tādējādi jūs ietaupāt līdz pat 40% degvielas salīdzinājumā ar analoģisku benzīna dzinēju!

Arkana E-Tech full hybrid baterija automātiski uzlādējas braukšanas laikā, pateicoties enerģijas atgūšanai bremzējot. Tas nozīmē, ka jūs varat baudīt braukšanu neatkarīgi no apstākļiem un izmantot dinamisku, momentānu paātrinājumu. Arkana E-Tech full hybrid piedāvā maksimālu daudzpusību.


DZĪNĒJA DAUDZPUSĪBA UN VEIKTSPĒJA

Content block

Līdz 80% pilsētas braucienu elektriskajā režīmā

Arkana E-Tech full hybrid elektrificē katru dienu! Brauciet pilsētā 100% elektriskā režīmā 80% attāluma, pateicoties novatoriskajai tehnoloģijai, kas nākusi no autosporta pasaules. Klusa un ērta braukšana, ietaupot līdz pat 40%* degvielas salīdzinājumā ar benzīna dzinēju, un samazināta CO2 emisija.

Content block

Katru dienu, tik vienkārši

Nekādu kontaktligzdu un pieslēgšanās uzlādes stacijām. Pateicoties enerģijas atgūšanai bremzēšanas laikā, jūsu Arkana baterija uzlādējas automātiski. Izmantojiet B režīmu. Noņemot kāju no gāzes pedāļa, automašīna sāks bremzēt līdz gandrīz pilnībā apstāsies un palēninājuma laikā maksimāli atgūs enerģiju.

Content block

Nepārspējams braukšanas prieks

Brauciet tīrā elektriskajā režīmā! Izbaudiet motora momentāno reakciju un kluso un dinamisko braukšanu jebkurā maršrutā. Gan pilsētā, gan ārpus tās hibrīda iekārta nodrošinās 140 ZS jaudu, kopā strādājot iekšdedzes dzinējam, diviem elektromotoriem un daudzrežīmu transmisijai.

* WLTP pilsētas ciklā (nepieciešams galīgais apstiprinājums).UZZINIET VAIRĀK PAR VISĀM IETILPĪGĀ SPORTA APVIDUS AUTO PRIEKŠROCĪBĀM

aprīkojums

  • Multivides sistēma easy link ar 9,3 collu ekrānu
  • Personalizējams vadītāja 10,25'' ekrāns
  • Brīdinājums par transportlīdzekļiem, kas tuvojas no aizmugures
  • Personalizācijas sistēma multi-sense
  • Premium audio sistēma Bose®
  • Plaša telpa ceļgalu augstumā (211 mm)
  • Bagāžas nodalījuma tilpums no 480 līdz 1263l* * ar salocītu aizmugurējo sēdekli

Prev Next