ARKANA E-TECH FULL HYBRID

Arkana hibrīda versijā

Pateicoties novatoriskajai E-Tech hibrīdtehnoloģijai, Arkana garantē ārkārtīgu braukšanas prieku apvienojumā ar izcilu energoefektivitāti. Uzlādējamais hibrīddzinējs, kura tehnoloģija aizgūta no autosporta pasaules, vienlaikus piedāvā ekonomiju, dinamiku un augstu efektivitātes līmeni.

Izvēlieties E-Tech full hybrid piedziņas veiktspēju un dinamiku, tai apvienojot 140 ZS iekšdedzes dzinēju un divus elektromotorus, kas strādā kopā ar novatorisku daudzrežīmu transmisiju.Ārkārtīgs braukšanas prieks un maksimāla daudzpusība
Brauciet elektriskā režīmā un baudiet dinamisku un momentānu paātrinājumu gan pilsētā, gan ārpus tās.

Līdz 80% pilsētas braucienu elektriskajā režīmā
Komfortabla braukšana pilsētā ar elektrisko piedziņu un līdz pat 40% liela degvielas ekonomija (salīdzinot ar iekšdedzes dzinēju), vienlaikus samazinot CO2 izmešus.

Jums nav nepieciešama kontaktligzda vai uzlādes stacija
Pateicoties enerģijas atgūšanai bremzējot, Arkana E-Tech full hybrid braukšanas laikā automātiski uzlādējas. Aktivizējiet “B režīmu” un maksimāli atjaunojiet enerģijas rezervi baterijā.

Pārnesumu pārslēgs “e-shifter”
R.S. line versijā Arkana E-Tech full hybrid ir aprīkots ar pārnesumu pārslēgu “e-shifter”, nodrošinot vēl lielāku komfortu un labāku ergonomiku.


UZZINIET VAIRĀK PAR VISĀM IETILPĪGĀ SPORTA APVIDUS AUTO PRIEKŠROCĪBĀM

aprīkojums

dzinējs

Līdz 80% pilsētas braucienu elektriskajā režīmā
Arkana E-Tech full hybrid elektrificē katru dienu! Brauciet pilsētā 100% elektriskā režīmā 80% attāluma, pateicoties novatoriskajai tehnoloģijai, kas nākusi no autosporta pasaules. Klusa un ērta braukšana, ietaupot līdz pat 40%* degvielas salīdzinājumā ar benzīna dzinēju, un samazināta CO2 emisija.

Katru dienu, tik vienkārši
Nekādu kontaktligzdu un pieslēgšanās uzlādes stacijām. Pateicoties enerģijas atgūšanai bremzēšanas laikā, jūsu Arkana baterija uzlādējas automātiski. Izmantojiet B režīmu. Noņemot kāju no gāzes pedāļa, automašīna sāks bremzēt līdz gandrīz pilnībā apstāsies un palēninājuma laikā maksimāli atgūs enerģiju.

Nepārspējams braukšanas prieks
Brauciet tīrā elektriskajā režīmā! Izbaudiet motora momentāno reakciju un kluso un dinamisko braukšanu jebkurā maršrutā. Gan pilsētā, gan ārpus tās hibrīda iekārta nodrošinās 140 ZS jaudu, kopā strādājot iekšdedzes dzinējam, diviem elektromotoriem un daudzrežīmu transmisijai.

* WLTP pilsētas ciklā (nepieciešams galīgais apstiprinājums).