AUSTRAL
Cena, sākot no 34 190 €

AUSTRAL SUV E-TECH FULL HYBRID

200 ZS
 

E-Tech hibrīda dzinējs

575 DM3
 

bagāžas nodalījuma ietilpība

32 VADĪTĀJA PALĪGSISTĒMAS

braukšana, drošība, parkošanās

984 CM2
 

openR ekrāni + Head-up ekrāns

SKATĪTIES GALERIJU

ESPRIT ALPINE VERSIJA: PASAULES PIRMIZRĀDE

Austral ir pirmais modelis, kas radīts sadarbībā ar grupas sporta zīmolu Alpine. Tam ir esprit Alpine logotips, matēta virsbūves krāsa, agresīvas formas buferi, 20 collu daytona diski, aizmugurējie lukturi ar 3D efektu, Alcantara sēdekļu apdare ar ziliem elementiem un nappa ādas stūresrata apdare ar trīs krāsu šuvēm.

Renault Austral

Renault Austral

Renault Austral

Renault Austral

Renault Austral

Renault Austral

Renault Austral

TECH CONTROL

SISTĒMA AR INTEGRĒTIEM GOOGLE PAKALPOJUMIEM

Multimediju sistēmā openR link ir integrēti Google* pakalpojumi. Gaisa temperatūras iestatīšana ar balsi, maršruta plānošana, mijiedarbība ar mājokli un mūzikas izvēle…

Renault Austral

BALSS VADĪBA

Vienkārši sakiet “OK, Google...”, lai izveidotu maršrutu, mainītu braukšanas režīmu vai paaugstinātu gaisa temperatūru. Jaunā multimediju sistēma openR link ar integrētiem Google pakalpojumiem un balss asistentu gaida jūsu komandas.

Renault Austral

INTUITĪVA NAVIGĀCIJA

Slēgts posms, jauna vienvirziena iela, pagaidu apbraucamais ceļš, satiksmes sastrēgumi un citi nepatīkami pārsteigumi… Pateicoties Google Maps automātiskajiem informācijas atjauninājumiem reāllaika režīmā, navigācijas sistēma nodrošina precīzas norādes pat tad, ja zudis tīkla pārklājums.

Renault Austral

VISAPTVEROŠA PIEREDZE

2 ekrāni ar 12 collu diagonāli un 774 cm2 kopējo laukumu piedāvā vienu no lielākajām digitālajām virsmām tirgū. Aprīkots ar openR link multimediju sistēmu, integrētiem Google pakalpojumiem un jaunās paaudzes openR instrumentu paneli, jaunais Renault Austral piedāvā īpašu auto vadīšanas pieredzi. Divus ekrānus papildinot projekcijas ekrānam, kopējais informācijas laukums sasniedz 984 cm2.

Renault Austral

PAŅEMIET LĪDZI LIETOTNES

Jūsu Google konts vienmēr ir ar jums. Izbaudiet personalizētu navigāciju un iecienītākās lietotnes savā automobilī.

Renault Austral

EHARMAN KARDON PREMIUM SKANĒJUMS

Jaunās Harman Kardon sistēmas kopējā skaņas jauda ir 485 W. Izcilu skanējumu nodrošina 2 augstfrekvenču skaļruņi instrumentu paneļa sānos, 2 zemo frekvenču skaļruņi priekšējās durvīs, 2 telpiskās skaņas skaļruņi, 1 centrālais skaļrunis salona priekšdaļā, 4 augstfrekvenču skaļruņi un 2 zemo frekvenču skaļruņi aizmugurējās durvīs, kā arī 1 zemo frekvenču skaļrunis bagāžas nodalījumā. Neaizmirstams skanējums – personalizēts un intuitīvs.

Renault Austral

DRIVE CONTROL

EFEKTIVITĀTES PARAUGS

Garos braucienos jaunais Renault Austral ir īsts efektivitātes paraugs, turklāt tas piedāvā dinamiskus paātrinājumus un pārsteidzošu stabilitāti. Uzlabotā 4Control sistēma garantē precīzas un drošas trajektorijas. Stabila līkumu izbraukšana ļauj saglabāt kontroli jebkuros apstākļos. Pilsētā 4Control sistēma padara automobili ārkārtīgi veiklu, un, pateicoties 10,1 metru apgriešanās aplim, tas manevrē tik pat veikli kā kompakts pilsētas auto.

uzzināt vairāk

MULTI-SENSE

Sistēma piedāvā līdz pat 5 dažādām konfigurācijām*, lai pielāgotu jauno Renault Austral ceļa apstākļiem un jūsu vajadzībām. Regulējiet dzinēja skaņu un reakciju, stūres kustības vieglumu, salona apgaismojumu, kā arī konfigurējiet vadītāja ekrānu.

ENERGY CONTROL

 100% HYBRID

Renault Austral

MILD HYBRID

Mūsdienīga tehnoloģija vieglā hibrīda dzinējos ar 12V sistēmu. Hibrīda elektriskā sistēma palīdz dzinējam paātrinājuma laikā, uzlabojot veiktspēju un degvielas ekonomiju.

Renault Austral

 E-TECH FULL HYBRID

Unikāla E-Tech hibrīda tehnoloģija, kuras pamatā ir Renault Formula 1™ zināšanas. Elektriskais pilsētas režīms ļauj braukt klusi, komfortabli un taupot degvielu. Akumulators tiek uzlādēts, palēninoties un bremzējot. Jums nav nepieciešams automobili uzlādēt no elektriskā tīkla.

SAFETY CONTROL

Renault Austral

VADĪŠANA

Jaunākās paaudzes 9,3” projekcijas ekrāns, aktīvā kruīza kontrole, active driver assist... Sekojiet satiksmes situācijai bez piepūles un baudiet vēl mierīgākus ikdienas braucienus, izmantojot braukšanas palīgtehnoloģijas.

Renault Austral

DROŠĪBA

Aktīvā bremzēšanas sistēma ar gājēju noteikšanu, kas darbojas arī atpakaļgaitā, automātiskā tālo gaismu pārslēgšana (Matrix LED vision)… Pārvaldiet neparedzētas satiksmes situācijas, izmantojot braukšanas palīgsistēmas

Renault Austral

PARKOŠANĀS

Automatizēta parkošanās, 360° 3D kamera... Kontrolējiet parkošanos, izmantojot modernās palīgsistēmas.

32 MODERNAS BRAUKŠANAS PALĪGSISTĒMAS

Braukšanas palīgsistēmas, drošības sistēmas un parkošanās palīgi... saglabājiet kontroli pilnīgi visās situācijās ar 32 modernām palīgsistēmām, kas iekļautas jaunajā 100% hibrīdā Renault Austral.

Renault Austral

SPACE CONTROL

ERGONOMIKA UN PRAKTISKUMS

Komfortabla un inovatīva vadītāja sēdvieta piedāvā plašu telpu, ko papildina efektīvi izmantojama vieta starp priekšējiem sēdekļiem ar viedtālruņa bezvadu uzlādi. Sīklietu uzglabāšanas kopējais tilpums ir 35 litri. Aizmugurējais sēdeklis, ko var regulēt garenvirzienā 16 cm diapazonā, piedāvā klasē plašāko vietu pasažieru ceļgaliem. Bagāžas nodalījuma ietilpība ir 575 dm3, un tā pārsegu var aprīkot ar elektrisko piedziņu.

* atkarībā no versijas

SAFETY CONTROL

32 modernas braukšanas palīgsistēmas

JAUNAIS RENAULT AUSTRAL


Braukšanas palīgsistēmas

Renault AUSTRAL NORDE

Active Driver Assist sistēma

Šis aktīvais palīgs regulē ātrumu atbilstoši ceļa konfigurācijai (apļveida krustojumus, līkumus), saglabājot drošu attālumu un noturot auto joslas vidū. Tiklīdz priekšā braucošais transportlīdzeklis samazinās ātrumu, jūsu Austral hibrīdauto bremzēs un apstāsies. Satiksmei atjaunojoties, tas automātiski atsāks kustību.

9,3" projekcijas ekrāns

9,3" projekcijas ekrāns

Jauno Renault Austral ir iespējams aprīkot ar lielu projekcijas ekrānu, kas parāda visu svarīgāko brauciena informāciju, kā arī dažādus brīdinājumus un norādījumus, ļaujot jums pilnībā koncentrēties uz ceļu.

KĀ ARĪ

Renault AUSTRAL NORDE

inteliģentais hibrīda režīms

Predictive Driving* optimizē akumulatora uzlādi atbilstoši brauciena galamērķim. Programmējot maršrutu GPS sistēmā, automobilis precīzi zina, kad šķērsos pilsētu vai sastapsies ar noteiktu reljefu, un var prognozēt braukšanu iekšdedzes, hibrīda vai 100% elektriskajā režīmā. Tādējādi tiek samazināts enerģijas patēriņš, palielināta automobiļa autonomija un veiktspēja.

* tikai E-Tech full hybrid versijā, pieejams 5 gadus.

Renault AUSTRAL NORDE

ātruma ierobežotājs

Iestatiet maksimālo ātrumu, lai ievērotu uz ceļa noteiktos ātruma ierobežojumus.

Renault AUSTRAL NORDE

ātruma regulētājs

Ierobežotājs ļauj iestatīt maksimālo ātrumu, līdz kādam transportlīdzeklis tiks vadīts.

Renault AUSTRAL NORDE

aktīvā kruīza kontrole (ACC)

Braukšanas laikā ieturiet pietiekamu, drošu attālumu līdz priekšā braucošajam transportlīdzeklim. Sistēma bremzēs, ja attālums būs pārāk mazs, un paātrinās, kad ceļš atkal būs brīvs.

Renault AUSTRAL NORDE

aktīvā adaptīvā kruīza kontrole (i-ACC)

Braukšanas laikā ieturiet drošu attālumu līdz priekšā braucošajam transportlīdzeklim. Sistēma bremzēs, ja attālums būs pārāk mazs, un paātrinās, kad ceļš atkal būs brīvs. Mākslīgais intelekts arī atpazīst ceļa un satiksmes apstākļus, piemēram, sastrēgumus vai ceļa konfigurāciju (līkumi, apļveida krustojumi), lai iepriekš pielāgotu braukšanas ātrumu*.

* pieejams 5 gadus

Renault AUSTRAL NORDE

active driver assist

Aktīvā autovadītāja palīgsistēma apvieno inteliģento ātruma kontroli ar Stop & Go un sistēmu automobiļa noturēšanai joslas centrā. Tā pielāgo ātrumu, ņemot vērā ceļa konfigurāciju*, uztur drošu attālumu un notur auto joslas vidū. Tiklīdz samazinās priekšā braucošo transportlīdzekļu ātrums, automobilis palēnināsies un apstāsies, un automātiski atsāks braukt.

* pieejams 5 gadus

Renault AUSTRAL NORDE

droša attāluma kontroles sistēma (DW)

Automobiļa priekšpusē izvietotais radars aprēķina drošu attālumu līdz priekšā braucošajam transportlīdzeklim. Ja attālums samazinās un rodas sadursmes risks, sistēma nosūta skaņas un vizuālo signālu.

Renault AUSTRAL NORDE

Eco Coaching (APO) sistēma – ieteikumi ekoloģiskai braukšanai

Lai optimizētu jaunā Renault Austral degvielas patēriņu, ir izstrādāta Eco Coaching funkcija, kas palīdz pielāgot braukšanas stilu. Piemēram, tuvojoties apļveida krustojumam, iebūvētā navigācija, izmantojot savus datus, norādīs, ka auto nav nepieciešams paātrināt vai palēnināt, un tādā veidā automobilis varēs izmantot enerģiju vēl efektīvāk.

* pieejams 5 gadus

parkošanās palīgsistēma

Renault AUSTRAL NORDE

360° 3D kamera

Apvienojot četru kameru pārraidīto attēlu, sistēma nodrošina 360° apkārtes skatu, ļaujot viegli un droši veikt visus nepieciešamos manevrus.

KĀ ARĪ

Renault AUSTRAL NORDE

priekšējie parkošanās sensori

Radaru sistēma atvieglo manevrēšanu, raidot skaņas un vizuālos signālus, ja auto priekšā parādās šķēršļi.

Renault AUSTRAL NORDE

aizmugurējie parkošanās sensori

Radaru sistēma atvieglo manevrēšanu, raidot skaņas un vizuālos signālus, ja auto aizmugurē parādās šķēršļi.

Renault AUSTRAL NORDE

sānu parkošanās sensori

Radaru sistēma atvieglo manevrēšanu, raidot skaņas un vizuālos signālus, ja auto sānos parādās šķēršļi.

Renault AUSTRAL NORDE

atpakaļskata kamera

Kad vadītājs ieslēdz atpakaļgaitu, sistēma uz ekrānu pārraida attēlu no aizmugurē uzstādītās kameras. Trajektorijas līnijas atvieglo manevrēšanu un sniedz papildu drošību. Sistēma var pielāgot skatu vadītāja vajadzībām, izmantojot automātiskās tālummaiņas un kameras pagriešanas funkciju.

Renault AUSTRAL NORDE

hands free parkošanās sistēma (HFP)

Lai kā jums vajadzētu novietot auto – paralēli, perpendikulāri vai pa diagonāli, automātiskā parkošanās sistēma būs uzticams sabiedrotais. Kad sistēma konstatē, ka ir pietiekami daudz vietas, lai novietotu auto, tā aprēķina transportlīdzekļa trajektoriju un pārņem stūrēšanu. Jūs, protams, saglabājat kontroli pār akseleratoru, bremzēm un pārnesumu pārslēgšanu.

* nav pieejams E-Tech full hybrid

drošība

Renault AUSTRAL NORDE

LED Matrix vision

Matricas LED lukturu sistēma spēj izslēgt atsevišķus diožu elementus, tā novēršot pretējā vai tajā pašā virzienā braucošu vadītāju apžilbināšanu. Tā kā tiek izslēgtas tikai dažas diodes, pārējo LED veidotais gaismas kūlis vienmēr nodrošina optimālu redzamību jebkuros apstākļos. Sistēmu aktivizē vējstikla augšdaļā izvietotā kamera.

KĀ ARĪ

Renault AUSTRAL NORDE

aklo zonu kontroles sistēma (BSW)

Kad ātrums pārsniedz 15 km/h, sistēma ar gaismas signālu palīdzību brīdina par grūti pamanāmiem transportlīdzekļiem jūsu auto sānos un aizmugurē.

Renault AUSTRAL NORDE

joslas pamešanas brīdinājuma sistēma (LDW)

Sistēma brīdina vadītāju, ja viņš netīšām šķērso nepārtrauktu vai pārtrauktu līniju. Tā darbojas, izmantojot kameru, kas uzstādīta aiz salona atpakaļskata spoguļa.

Renault AUSTRAL NORDE

ātruma pārsniegšanas brīdinājuma sistēma ar ceļa zīmju atpazīšanas funkciju (TSI/TSR)

Sistēma informē vadītāju par ātruma ierobežojumiem un brīdina par to pārsniegšanu, kā arī iesaka mainīt ātruma regulatora iestatījumus. Turklāt sistēma nolasa arī citas ceļa zīmes, piemēram, aizliegumu apdzīt.

Renault AUSTRAL NORDE

ceļa zīmju atpazīšanas sistēma (TSR)

Mērinstrumentu panelī tiek rādīta ātruma ierobežojuma informācija, ko no ceļa zīmēm nolasa automobiļa kamera.

Renault AUSTRAL NORDE

avārijas bremzēšanas palīgsistēma ar gājēju un velosipēdistu noteikšanas funkciju (AEBS)

Sistēma atpazīst automobili, velosipēdistu vai gājēju un bremzē, ja tas pēkšņi pietuvojas. Pārvietošanās pilsētā vēl nekad nav bijusi tik droša gan dienā, gan naktī.

Renault AUSTRAL NORDE

aktīvā avārijas bremzēšanas sistēma ar pretējās joslas šķērsošanas palīgfunkciju (AEBS)

Nogriežoties pa kreisi, sistēma aprēķina attālumu starp jauno Renault Austral un pretimbraucošo transportlīdzekli un brīdina vadītāju par frontālas sadursmes risku. Vadītājs var bremzēt auto, bet, ja sistēma joprojām konstatē sadursmes risku, bremzēšanas spēks tiek automātiski palielināts. Ja vadītājs nereaģē, sistēma automātiski aktivizē bremzes.

Renault AUSTRAL NORDE

atpakaļgaitas avārijas bremzēšanas sistēma (R-AEB)

Braucot atpakaļgaitā, automobilis automātiski bremzē, ja tā ceļā parādās šķērslis.

Renault AUSTRAL NORDE

brīdinājums sistēma braukšanai atpakaļgaitā

Automobiļa vadītājs saņems brīdinājumu, ja aizmugurē no sāniem tuvosies cits transportlīdzeklis.

Renault AUSTRAL NORDE

joslas ieturēšanas sistēma (LKA)

Sistēma, kas darbojas ātruma diapazonā no 70 līdz 160 km/h, koriģē automobiļa trajektoriju, ja tas, neieslēdzot pagrieziena rādītājus, šķērso nepārtraukta vai pārtraukta līniju, un notur to braukšanas joslā.

Renault AUSTRAL NORDE

joslas ieturēšanas avārijas sistēma (ELKA)

Sistēma, kas darbojas ātruma diapazonā no 70 līdz 160 km/h, koriģē automobiļa trajektoriju, ja tas, neieslēdzot pagrieziena rādītājus, šķērso nepārtrauktu vai pārtrauktu līniju, un notur to savā braukšanas joslā. Sistēma atpazīst citus transportlīdzekļus, kas brauc tajā pašā vai pretējā virzienā, kā arī nosaka ceļa malu, pat ja uz tās nav līnijas.

Renault AUSTRAL NORDE

drošas izkāpšanas funkcija (OSE)

Sistēma brīdina par sadursmes risku, ja pirms durvju atvēršanas automobilim garām brauc cits transportlīdzeklis.

Renault AUSTRAL NORDE

automātiskā tālo/tuvo gaismu pārslēgšana (AHL)

Kamera vējstikla augšdaļā analizē gaismas plūsmu un atkarībā no apgaismojuma un ceļa apstākļiem automātiski pielāgo apgaismojumu.

Renault AUSTRAL NORDE

LED Adaptive vision (ar iebūvētu miglas lukturu funkciju)

Sistēma automātiski pielāgo lukturu gaismas kūli braukšanas situācijai un laika apstākļiem, būtiski uzlabojot komfortu un drošību.


ENERGY CONTROL

100% hibrīdu saime

JAUNAIS RENAULT AUSTRAL

Renault AUSTRAL NORDE

E-TECH FULL HYBRID DZINĒJS

Līdz pat 40% degvielas ekonomija ar E-Tech full hybrid. Pilsētā līdz pat 80 % laika jūs brauksiet elektriskajā režīmā. Akumulators uzlādējas, samazinot ātrumu un bremzējot, un tam nav nepieciešama uzlāde no ārēja avota.

Renault AUSTRAL NORDE

MILD HYBRID DZINĒJS

12 V mild hybrid dzinējā ir pieejamas jaunākās tehnoloģijas. Elektriskais motors palīdz iekšdedzes dzinējam paātrinājuma laikā.

salīdziniet dzinējus

Plašs 100% hibrīda dzinēju klāsts: E-Tech full hybrid, kas ir efektīvākais tirgū, un mild hybrid, kas pieejams divās versijās.

E-Tech full hybrid 200 mild hybrid 140 un 160
tehnoloģija 1 akumulators
+ 2 elektromotori
+ 1 iekšdedzes dzinējs
1 akumulators, 12 V
+ 1 iekšdedzes dzinējs
samazināts degvielas patēriņš salīdzinājumā ar neelektrificētu dzinēju līdz 40% līdz 8%
degvielas patēriņš 4,6 – 4,7 l/100 km 6,1 – 6,5 l/100 km
CO2 emisija 104 – 106 g/km 104 – 106 g/km
rekuperācija, palēninoties un bremzējot
pastiprinātā enerģijas rekuperācija
elektriskais atbalsts iekšdedzes dzinējam
braukšana pilsētā elektriskajā režīmā līdz 80% maršruta, pateicoties rekuperācijai

E-Tech full hybrid

Renault AUSTRAL NORDE

labākais, ko piedāvā hibrīdi

 • jaunās paaudzes E-Tech full hybrid dzinējs
 • līdz 80% laika elektriskajā režīmā, braucot pilsētā – degvielas ekonomija līdz 40%*
 • samazinātas CO2 emisijas
 • tūlītējs un dinamisks paātrinājums

tehnoloģijas

Jaunajā Renault Austral izmantoto E-Tech full hybrid piedziņas sistēmu veido divi elektromotori un iekšdedzes dzinējs, kas apvienoti ar automātisko pārnesumkārbu.

galvenās funkcijas

Braukšana vienmēr sākas elektriskajā režīmā, nodrošinot tūlītēju un spēcīgu paātrinājumu. Pateicoties rekuperācijai, akumulators automātiski uzlādējas braukšanas laikā. Turklāt enerģijas atgūšanu iespējams palielināt, izmantojot četrus rekuperācijas režīmus, ko iestata ar lāpstiņām pie stūres rata.

mild hybrid

Renault AUSTRAL NORDE

jaunās paaudzes mild hybrid

 • 12 V akumulators
 • 140 vai 160 ZS ar palīgsistēmu dzinēja iedarbināšanai
 • 1,3 litru četrcilindru benzīna dzinējs ar turbokompresoru

tehnoloģijas

Tiešās iesmidzināšanas 1,3 litru benzīna turbodzinējs ir aprīkots ar cieto daļiņu filtru un 12 V vieglā hibrīda sistēmu. Šī tehnoloģija ietver alternatīvu starta sistēmu un litija akumulatoru, kas enerģiju iegūst automobiļa ātruma samazināšanas laikā. Novatoriskās sistēmas jauda ir 140 vai 160 ZS.

galvenās funkcijas

Samazina enerģijas patēriņa fāžu ietekmi iedarbināšanas un paātrināšanas laikā. Samazina degvielas patēriņu un CO2 emisijas, vienlaikus nodrošinot vienmērīgāku atkārtotu iedarbināšanu un uzlabotu braukšanas komfortu.

4CONTROL advanced

JAUNAIS RENAULT AUSTRAL

Renault AUSTRAL NORDE

Gluda braukšana

Jaunās paaudzes uzlabotā 4Control sistēma piedāvā sensacionālu braukšanas pieredzi. Tā padara jauno Renault Austral E-Tech full hybrid veiklu un izveicīgu, braucot nelielā ātrumā, un stabilu un drošu, braucot lielā ātrumā.

Renault AUSTRAL NORDE

Stabila braukšana

Uzlabotā 4Control sistēma palīdzēs jums ik braucienā. Tā pastāvīgi nodrošina lielāku stabilitāti uz ceļa neatkarīgi no braukšanas ātruma.

Renault AUSTRAL NORDE

Viegla parkošanās un manevrēšana

Uzlabotā 4Control sistēma atvieglo manevrēšanu un līkumu izbraukšanu nelielos ātrumos, savukārt nelielais 10,1 m apgriešanās aplis padara vienkāršāku parkošanos un apgriešanos.

Renault AUSTRAL NORDE

uzlabota vadāmība un manevrēšana

Lielāka izveicība, braucot nelielā ātrumā (līdz 60 km/h). Pateicoties nelielajam apgriešanās aplim (salīdzinājumā ar kompaktiem pilsētas auto), jums būs viegli manevrēt, vadot auto pilsētas satiksmē un novietojot to stāvvietā.

Renault AUSTRAL NORDE

vēl vairāk braukšanas prieka līkumos

Braukšanas ātrumam pārsniedzot 60 km/h, visi četri riteņi tiek stūrēti vienā virzienā, paaugstinot stabilitāti un drošību.

Renault AUSTRAL NORDE

multi-sense

Dzinēja reakcija un skaņa, stūres pretestība, apgaismojums, vadītāja ekrāna konfigurācija – ar multi-sense un pieciem braukšanas režīmiem jūs varēsiet pielāgot automobili savām vēlmēm un radīsiet personalizētu braukšanas pieredzi.

SPACE CONTROL

plašas salona konfigurēšanas iespējas

JAUNAIS RENAULT AUSTRAL

AUTOMOBIĻA IZMĒRI

Renault AUSTRAL NORDE

Renault AUSTRAL NORDE

Renault AUSTRAL NORDE

Renault AUSTRAL NORDE

TECH CONTROL

My Renault, integrētie pakalpojumi

JAUNAIS RENAULT AUSTRAL

Renault AUSTRAL NORDE

braukšana ar piekļuvi internetam

openR piedāvā vienu no lielākajām digitālajām virsmām. Divu 12" ekrānu kopējais laukums ir 774 cm2, un multivides sistēma ar integrētiem Google pakalpojumiem* rada vēl nebijušu braukšanas pieredzi.

Renault tiešsaistes pakalpojumi

Izbaudiet Renault pakalpojumus ar multivides sistēmu openR link savā jaunajā Renault Austral.

Renault AUSTRAL NORDE

My Renault

Paplašiniet mobilitātes robežas savā My Renault kontā. Jūs varat kontrolēt savu automobili un piekļūt daudziem pakalpojumiem, piemēram:

 • video pamācībām, kas palīdzēs jums uzzināt visu par jauno Renault Austral;
 • tehniskās apkopes plānošanai;
 • tālvadības funkcijām: atrodiet savu auto, izmantojot viedtālruni, vai attālināti aktivizējiet skaņas signālu;
 • Renault tiešsaistes pakalpojumu priekšrocībām 5 gadu garumā.

Renault AUSTRAL NORDE

Tiešsaistes pakalpojumi

Paredziet notikumus, izmantojot jaunā Renault Austral tiešsaistes pakalpojumus*.

Ja automobilī konstatējat tehnisku problēmu, mēs piedāvājam pieteikt servisa apmeklējumu, lai novērstu defektu iespējami drīz un vienkārši.

vairāk par Renault pēcpārdošanas pakalpojumiem

* iekļauts iegādes cenā uz 5 gadiem ** atkarībā no versijas

Renault AUSTRAL NORDE

Nemitīgā attīstībā

Līdzās vēl personalizētākām iespējām ceļā openR link piedāvā aizvien jaunus pakalpojumus. Pārkāpiet savas multivides pieredzes robežas!

sistēma ar integrētiem Google pakalpojumiem

Jaunā Renault Austral multivides sistēmā openR link ir integrēti Google pakalpojumi. Temperatūras vadība ar balsi, maršruta plānošana, mijiedarbība ar māju vai mūzikas izvēle... Multivides sistēma openR link ietver:

Renault AUSTRAL NORDE

Reāllaika navigācija

Bloķēts ceļš, jauna vienvirziena iela, pagaidu apbraucamais ceļš, satiksmes informācija – vairs nekādu nepatīkamu pārsteigumu. Google Maps* navigācijas sistēma ar automātiskajiem atjauninājumiem nodrošina precīzu maršruta veidošanu pat tad, ja nav pieejams mobilā tīkla pārklājums.

Renault AUSTRAL NORDE

Balss vadība

Pārvaldiet Google Assistant** ar balss komandām, nenovēršot skatu no ceļa un turot rokas uz stūres. Veiciet zvanus, sūtiet īsziņas, klausieties mūziku, izveidojiet atgādinājumus vai mainiet salona temperatūru, izmantojot vienkāršas Google komandas.

Renault AUSTRAL NORDE

Ņemiet savas lietotnes līdzi

Jūsu Google konts*** vienmēr ir ar jums. Lasiet ziņas, klausieties mūziku un izmantojiet iecienītās lietotnes.

*Google, Google Maps ir Google LLC preču zīmes. pieejams 5 gadus
**Google, Google Assistant un Google Maps ir Google LLC preču zīmes. pieejams 5 gadus
***Google, Google Assistant un Google Play ir Google LLC preču zīmes. pieejams 5 gadus

AMAZON MUSIC

Cena, sākot no

AMAZON MUSIC

EASYPARK

EASYPARK

RADIOPLAYER FOR RENAULT

RADIOPLAYER FOR RENAULT

SYBEL

SYBEL

L’ÉQUIPE FOR RENAULT

L’ÉQUIPE FOR RENAULT

VIVALDI BROWSER

VIVALDI BROWSER

PIEDERUMI

Jūsu jaunais Renault Austral pielāgosies jebkurai situācijai

JAUNAIS RENAULT AUSTRAL

dizains

Sportiskāks, elegantāks, izturīgāks... Pielāgojiet un personalizējiet savu jauno Renault Austral, izvēloties mūsu piederumus.

Padariet savu jauno Renault Austral vēl izteiksmīgāku ar mūsu personalizēšanas pakotnēm. Izvēlieties kādu no 4 krāsām un 8 konfigurācijām. Atklājiet arī mūsu īpaši izstrādātos sliekšņus.

Renault AUSTRAL NORDE

Renault AUSTRAL NORDE

Renault AUSTRAL NORDE

Renault AUSTRAL NORDE

Renault AUSTRAL NORDE

Renault AUSTRAL NORDE

PERSONALIZĒJIET SAVU SALONU

Durvju sliekšņi un sportiski alumīnija pedāļi. Uzsveriet sportisko izskatu, palieliniet prestižu un sagatavojieties nedēļas nogales braucieniem ar savu Renault Austral.

Renault AUSTRAL NORDE

Renault AUSTRAL NORDE

Renault AUSTRAL NORDE

ŅEMIET LĪDZI VISU NEPIECIEŠAMO

Palieliniet Renault Austral bagāžas kapacitāti, izmantojot sakabes āķi un jumta bagāžnieku.

Renault AUSTRAL NORDE

100% elektrisks saliekamais āķis

Viegli sagatavojieties piekabes vilkšanai vai velo turētāja uzstādīšanai, izmantojot 100 % elektrisko saliekamo āķi. Vienkārši nospiediet pogu, un tas ieņems darba pozīciju vai pazudīs zem bufera.

KĀ ARĪ…

Renault AUSTRAL NORDE

jumta reliņi

Viegli uzstādāmie un noņemamie jumta reliņi ļauj nostiprināt jumta bagāžnieku vai slēpju turētāju, padarot ceļojumu vēl ērtāku.

Renault AUSTRAL NORDE

slēpju un sniega dēļa turētājs

Dodieties uz kalniem, neuztraucoties par aprīkojuma pārvadāšanu. Mūsu slēpju un sniega dēļu turētājs ir ideāli piemērots jūsu Renault Austral.

Renault AUSTRAL NORDE

velosipēdu turētājs

Ļauj viegli un droši transportēt visus jūsu velosipēdus (nav nepieciešama pielāgošana).

Renault AUSTRAL NORDE

jumta bagāžnieks

Palieliniet sava Renault Austral bagāžas kapacitāti, uzstādot 480 litru jumta bagāžnieku no mūsu piedāvājuma.

Renault AUSTRAL NORDE

sniega ķēdes

Jūtieties droši pat dziļā sniegā! Viegli uzstādāmās, īpaši kompaktās un ārkārtīgi efektīvās priekšējo riteņu ķēdes ir izstrādātas jūsu jaunajam Renault Austral.

KONFIGURĒJIET SAVU RENAULT AUSTRAL

Aizsargājiet savu jauno Renault Austral ar aksesuāriem no mūsu oriģinālo piederumu klāsta, kas izstrādāts īpaši šim modelim.

Renault AUSTRAL NORDE

bagāžnieka konteiners

Aizsargājiet savu bagāžnieku ar mūsu piedāvāto konteineru. Pateicoties augstajām malām, netīrumi nevar nonākt bagāžniekā un tas vienmēr paliek tīrs.

Renault AUSTRAL NORDE

bagāžnieka ieklājs

Praktiskais, ūdensnecaurlaidīgais un visām situācijām piemērotais modulārais bagāžnieka ieklājs padarīs jūsu Renault Austral vēl praktiskāku un aizsargās arī bagāžnieka slieksni.

Renault AUSTRAL NORDE

nerūsējošā tērauda sliekšņu līstes

Pasargājiet durvju sliekšņus no skrāpējumiem un piešķiriet savam Renault Austral papildu šarmu ar mūsu izgaismotajām sliekšņu uzlikām ar matēta alumīnija efektu.

Renault AUSTRAL NORDE

gumijas grīdas paklājiņi

Apvienojiet stilu ar aizsardzību, izvēloties gumijas grīdas paklājiņus ar augstām malām. Tie pasargās salona grīdu īpaši efektīvi.

INTERJERA APRĪKOJUMS

Personalizējiet savu braukšanas pieredzi ar jauno Renault Austral.

Renault AUSTRAL NORDE

indukcijas lādētājs

Izvēlieties viedtālruņa indukcijas lādētāju*, lai telefons vienmēr būtu uzlādēts pat pašā garākajā ceļojumā. Vairs nekādu kabeļu!

Renault AUSTRAL NORDE

daudzfunkcionāls pakaramais pie galvas balsta

Izvēlieties daudzfunkcionālo pakaramo pie galvas balsta. Ierodoties galamērķī, jūsu apģērbs vienmēr būs perfektā stāvoklī.

Renault AUSTRAL NORDE

bagāžas nodalījuma režģis

Bagāžnieku no salona var atdalīt ar speciālu režģi, kas ļaus droši ceļot, līdzi ņemot suni.

HARMAN KARDON

Harman Kardon skaņas sistēma

JAUNAIS RENAULT AUSTRAL

Renault AUSTRAL NORDE

aizraujošs skaņas pavadījums

Harman Kardon īpaši izstrādātie skaļruņi jaunajā Renault Austral piedāvā modernu audio tehnoloģiju, ko var individuāli pielāgot jūsu noskaņojumam. Dažādi klausīšanās režīmi ļauj pilnībā izbaudīt jūsu iecienīto mūziku.

Renault AUSTRAL NORDE

telpisks skanējums

Skaļruņi, kas izgatavoti no izturīga alumīnija, nodrošina plašu vidējo un augsto frekvenču diapazonu un aizņem maz vietas. Tie nodrošina dabisku telpiskas skaņas izjūtu priekšējiem un aizmugurējiem pasažieriem, kā arī uzlabo skaņas stabilitāti.

Renault AUSTRAL NORDE

sabvūfers

Unikāla tehnoloģija ļauj samazināt skaļruņa svaru un tilpumu, vienlaikus nodrošinot izcilu zemo frekvenču veiktspēju. Tik kompakta konstrukcija ir iespējama, jo korpusā ir iestrādāta atvere ar deflektoru, kas ļauj kompensēt ārējo gaisa spiedienu.

Renault AUSTRAL NORDE

augstfrekvences skaļruņi

Tie ir veidoti, izmantojot augstas kvalitātes mīksta auduma kupolu, kas nodrošina vienmērīgu un detalizētu skanējumu augstākajās dzirdamajās frekvencēs.

Renault AUSTRAL NORDE

zemfrekvences skaļruņi

Optimizēti dinamiskai zemo frekvenču atskaņošanai un vidējo frekvenču atbalstam. Paredzēti lietošanai kopā ar ECS sabvūferu, lai nodrošinātu zemo frekvenču atskaņošanu ar iespējami maziem skaņas kropļojumiem.

Renault AUSTRAL NORDE

priekšējais centrālais bloks

Optimizēts dinamiskai zemo frekvenču atskaņošanai un vidējo frekvenču atbalstam. Paredzēts darbam kopā ar ECS sabvūferu, lai nodrošinātu izcilu zemo frekvenču atskaņošanu.