TRAFIC SPACECLASS

ELEGANTS UN DINAMISKS

Renault Trafic SpaceClass NORDE

Trafic SpaceClass piemīt patiess dinamisms. Dzinēja pārsega jaunais dizains un vertikālais radiatora režģis akcentē jauno priekšējo buferi. Baudiet dinamismu apvienojumā ar eleganci, ko sniedz Full LED lukturu C formas gaismas un jaunie 17 collu vieglmetāla diski ar dimanta griezumu…


Content block

versija signature un escapade

Ceļojumi kopā ar ģimeni vai darba braucieni? Trafic SpaceClass ir pieejams divā versijās – Signature un Escapade, spējot apmierināt visu veidu vajadzības.

Content block

dinamisks virsbūves priekšdaļas dizains

Jauno hromēto radiatora režģi papildina Full LED lukturi ar C formas gaismas līniju un jauns priekšējais buferis.

Content block

instrumentu panelis Easy Drive

Iepazīstiet jauno instrumentu paneli izsmalcinātā Gris Météor pelēkajā krāsā. Pateicoties easy link multimediju sistēmas 8 collu ekrānam, jūsu rokās ir pilnīga kontrole!

Content block

komforts un elegance


Stūres ādas apdare, hromētas vadības ierīces un pārnesumu svira... Iekārtojieties ērti šajā mobilajā atpūtas telpā un izbaudiet izcilu komfortu aiz tonētajiem logiem.


APRĪKOJUMS 

JAUNO MOTORU KLĀSTS

Aprīkojums pielāgots ceļošanas priekam.

uzturiet savienojumu auto vadīšanu - ar 8 collu ekrānu un EASY LINK multimediju sistēmu ar navigāciju. Uzturiet sakarus, pateicoties viedtālruņa savienojumam, kas ir saderīgs ar Android Auto™ un Apple CarPlay™. Pilnīgi jauns tehnoloģiju līmenis: balss atpazīšana un stūres vadības ierīces. Ceļojiet bez ierobežojumiem, pateicoties jaunajam TRAFIC SpaceClass plašajam dzinēju klāstam. Jūs varat izvēlēties no visa dzinēju klāsta ar Stop & Start tehnoloģiju, ar manuālo pārnesumkārbu vai EDC automātisko. Šī atsaucīgā 6 pakāpju dubultā sajūga pārnesumkārba nodrošina ātru un vienmērīgu pārnesumu pārslēgšanu un tādējādi vēl ērtāku braukšanu. Jaunākās paaudzes vadītāja palīgsistēmas jums ir pieejamas jaunajā TRAFIC SpaceClass. Nodrošiniet savu drošību - izmantojot avārijas bremzēšanas palīgierīci (AEBS) un joslas brīdinājumu. Aklās zonas asistents padara braukšanu vēl drošāku, un adaptīvā kruīza kontrole ļauj iestatīt kreisēšanas ātrumu.

Jaunais Trafic SpaceClass piedāvā jaunu motoru gammu.
Jaunais Trafic SpaceClass piedāvā jaunu divlitru motoru gammu, tsk., ar EDC automātisko transmisiju, kas jūs ceļojumu padarīs ērtu un dinamisku: • dīzeļmotori Blue dCi 150 (150 ZS jauda) ar manuālo un EDC automātisko transmisiju; • dīzeļmotors Blue dCi 170 (170 ZS jauda) ar EDC automātisko transmisiju.


modularitāte, plašums, komforts

TRAFIC SPACECLASS: VIP TRANSPORTS

atklājiet ceļotprieku no jauna
6 aizmugurējās sēdvietas, sēdekļi, kas novietoti cits pret citu, 220 V kontaktligzdas, individuālas lasīšanas gaismas – Trafic SpaceClass piedāvā jaunas ceļošanas iespējas. Izbaudiet ērto vadītāja vietu un novērtējiet kabīnes eleganci: jauno hromēto pārnesumu sviru, jauno Météor Grey krāsas instrumentu paneli un daudz ko citu. Komforts jūs pavadīs ik braucienā.

biznesa klases pieredze
Trafic SpaceClass ar Signature pakotni nodrošina augstākās klases braucienus. Grozāmie, bīdāmie un saliekamie sēdekļi ir viegli pielāgojami jūsu vajadzībām, saglabājot pietiekami vietas 7 braucējiem un vienlaikus neierobežojot kravas telpu ar līdz pat 1,8 m³ tilpumu. Bīdāms centrālais galdiņš pārvērš Trafic SpaceClass par patiesi ērtu mobilo biroju.

jūsu piedzīvojumu kompanjons
Atdzīviniet savas piedzīvojumu slāpes ar Escapade versiju.

Viens, divi, un jūsu automašīnas salons kļūst par īstu guļamistabu: salieciet sēdekļus un atpūtieties 1,90 m garā divguļamajā gultā, izbaudot tonēto logu nodrošināto diskrētumu.

Ceļojiet bez robežām!