RENAULT NORDE / Jaunumi

Jaunumi

 • Trīs Renault Arkana dažādām gaumēm un vajadzībām

  Trīs Renault Arkana dažādām gaumēm un vajadzībām

  Sedans, hečbeks, universālis. Šādi automobiļi Renault modeļu klāstā ir jau sen. Turpretī automobilis ar paaugstinātu krosovera virsbūvi, kurai turklāt ir sportiskas kupejas siluets, ir pilnīgs jaunums, un to sauc Arkana.

  Uzzināt vairāk

 • Pirmie iespaidi: Renault Arkana R.S. Line

  Pirmie iespaidi: Renault Arkana R.S. Line

  Renault Sport. Domājams, šī vārdu salikuma atšifrējums nav īpaši jāskaidro. Vārds Sport jau vien nozīmē, ka te darīšana ar dinamiku, veiktspēju un kaut ko tādu, kas nav gluži ikdienas parādība.

  Uzzināt vairāk

 • Pirmie iespaidi: Renault Arkana E-TECH Hybrid

  Pirmie iespaidi: Renault Arkana E-TECH Hybrid

  Mēs zinām, ka Renault klāstā ir glīts kupejas stila krosovers. Tas nosaukts par Arkana un ar 1,3 litru turbo motoru ir labs sabiedrotais gan ikdienas gaitās, gan tālākos ceļojumos, jo ir gana dinamisks, netērē daudz un ripo komfortabli.

  Uzzināt vairāk

 • JAUNAIS RENAULT KANGOO VAN SAŅEM STARPTAUTISKO “2022. GADA FURGONS” BALVU

  JAUNAIS RENAULT KANGOO VAN SAŅEM STARPTAUTISKO “2022. GADA FURGONS” BALVU

  Žūrija, kurā darbojas 24 žurnālisti no Eiropas, izraudzījās jauno Renault Kangoo Van par starptautiskās “2022. gada furgons” balvas (IVOTY) ieguvēju. Renault jaunākais furgons kopā ar jauno Mercedes-Benz Citan tika atzīts par labāko vieglo komerctransportlīdzekli no 14 vieglajiem komercautomobiļiem, kas izlaisti pēdējo 12 mēnešu laikā.

  Uzzināt vairāk

 • Pirmie iespaidi: izskatīgais, sportiskais un praktiskais Renault Arkana

  Pirmie iespaidi: izskatīgais, sportiskais un praktiskais Renault Arkana

  Krosovers ar kupejas stila virsbūvi? Jā, kāpēc gan ne, jo šāds auto izskatās dinamiski un atšķirīgi, bet tai pašā laikā saglabā praktiskās īpašības, kas kārtīgam latvietim ir viens no svarīgākajiem parametriem automobiļa izvēles un iegādes brīdī.

  Uzzināt vairāk

 • Uz ceļiem rudens - kam jāpievērš uzmanība

  Uz ceļiem rudens - kam jāpievērš uzmanība

  Migla, mitrums, vētras un stipras vēja brāzmas – šādi laika apstākļi liek autovadītājiem būt vēl modrākiem un gataviem ātri reaģēt uz notiekošo.

  Uzzināt vairāk

 • MÉGANE E-TECH Electric - augstās tehnoloģijas, kāpinātas sajūtas

  MÉGANE E-TECH Electric - augstās tehnoloģijas, kāpinātas sajūtas

  Balstoties uz vairāk nekā desmit gadu ilgo pieredzi elektrisko automobiļu projektēšanā, ražošanā, tirdzniecībā un apkopē, Renault jaunās Mégane E-TECH Electric izlaišana iezīmē būtiskas pārmaiņas zīmola elektriskajā revolūcijā.

  Uzzināt vairāk

 • 1. Daļa: skaņas signāli automašīnas salonā

  1. Daļa: skaņas signāli automašīnas salonā

  Automašīna ir gluži kā mūzikas instruments, ko nepieciešams noskaņot. Tā rada abstraktas skaņas, kuras mums ir jāatpazīst. Mēs neradām mūziku, mēs nododam apzināti estētisku vēstījumu, vienlaikus ievērojot un stiprinot zīmola DNS.

  Uzzināt vairāk

 • No MÉGANE eVision līdz jaunajam MÉGANE E-Tech Electric

  No MÉGANE eVision līdz jaunajam MÉGANE E-Tech Electric

  Mégane eVision konceptauto, kas tika atklāts Renault eWays pasākuma laikā, ir Renault pirmie soļi ceļā uz C segmenta elektromobiļa izstrādāšanu. Tādējādi zīmols paplašinās savu pilnībā elektrisko vieglo automobiļu klāstu

  Uzzināt vairāk

 • Stāsts: lego un uzdrīkstēšanās – 2. daļa

  Stāsts: lego un uzdrīkstēšanās – 2. daļa

  Vai zināji, ka E-TECH tehnoloģija tika izgudrota un izstrādāta neparastā un ļoti iedvesmojošā veidā. Noskaidro, kā tā tika izgudrota, lasot Renault sagatavoto rakstu.

  Uzzināt vairāk

 • Renault Group paraksta līgumu par hibrīda darba organizēšanu

  Renault Group paraksta līgumu par hibrīda darba organizēšanu

  Renault Group, Grupas uzņēmumu padome un IndustriAll Global Union ir parakstījuši līgumu, lai veicinātu darba metožu pārveidi Grupas uzņēmumos visā pasaulē.

  Uzzināt vairāk

 • Stāsts: lego un uzdrīkstēšanās

  Stāsts: lego un uzdrīkstēšanās

  Apvienojot elektromobilitātes jomā un Formula 1 sacīkstēs iegūto pieredzi ar inženieru, attīstības un kontroles nodaļas komandu entuziasmu un aizrautību, Renault ir izdevies izstrādāt inovatīvu hibrīda tehnoloģiju – E-TECH.

  Uzzināt vairāk

 • Renault Sport cars pārtapis par Alpine cars

  Renault Sport cars pārtapis par Alpine cars

  No 2021. gada 1. maija Renault Sport Cars, kura galvenā mītnes vieta atrodas Lesulisā, ir pārtapis par Alpine Cars.

  Uzzināt vairāk

 • Renault piešķir Pasaulei krāsas

  Renault piešķir Pasaulei krāsas

  Renault ir zīmols, kurš uz Eiropas ceļiem ir izlaidis visvairāk krāsainu automobiļu. Fransuā Farions, Renault krāsu un apdares dizaina direktors, izskaidro šo zīmola identitātes īpašību.

  Uzzināt vairāk

 • "Renault CAPTUR" hibrīds – auto, kas ļauj justies labi

  "Renault CAPTUR E-TECH Plug-in Hybrid" ir kluss, ar pārdomātu, intuitīvu un ērti lietojamu vadību un tehnoloģijām, kas nodrošina komfortablu braucienu gan vadītājam, gan pasažieriem.

  Uzzināt vairāk

 • Pirmie iespaidi: Renault CLIO E-TECH Hybrid

  Pirmie iespaidi: Renault CLIO E-TECH Hybrid

  Sākot šo apskatu, būtiski atzīmēt, ka mazās klases CLIO ir bestsellers Renault klāstā, turklāt 2020.gadā atzīmēja apaļu jubileju. Proti, apritēja 30.gadskārta, kopš 1990.gadā debitēja plaši funkcionāls neliela izmēra auto, ar kuru veikt tuvus un tālus ceļojumus.

  Uzzināt vairāk

 • Francūžu āriene un Pirmās formulas dvēsele – “Renault MEGANE” plug-in hibrīda apskats

  Francūžu āriene un Pirmās formulas dvēsele – “Renault MEGANE” plug-in hibrīda apskats

  Pērn prezentētā „MEGANE” feislifta galvenais jauninājums ir „E-TECH” lādējamais hibrīds jeb plug-in hybrid. Šis ir viens no trim „Renault” hibrīdiem, kas šobrīd tiek piedāvāts tirgū – arī „CLIO” un „CAPTUR” aprīkoti ar šādu sistēmu.

  Uzzināt vairāk

 • Stilizēta ūdenspīpe, F1 pilota tērps ar autogrāfu, luksus galda futbols un citi neparastākie auto zīmolu radītie produkti

  Stilizēta ūdenspīpe, F1 pilota tērps ar autogrāfu, luksus galda futbols un citi neparastākie auto zīmolu radītie produkti

  Visgrūtāk pārsteigumu Ziemassvētkos atrast tiem, kuriem šķietami viss ir, tomēr nekas neiepriecinās īstenu auto entuziastu kā dāvana, kas apliecinās šīs personas patiku pret savu spēkratu. Vēl labāk, ja tas ir kāds īpašs priekšmets vai pat kolekcijas vienība.

  Uzzināt vairāk

 • Renault iepazīstina ar savu stratēģisko plānu

  Renault iepazīstina ar savu stratēģisko plānu

  Ar “Renaulution” zīmols aptvers izmaiņas automobiļu tirgū. Ar savu “Nouvelle Vague” Renault automobiļu nozarē ieviesīs mūsdienīgumu, kļūstot par tehnoloģiju, pakalpojumu un tīras enerģijas zīmolu.

  Uzzināt vairāk

 • Malkot kafiju vai ēst kartupeļus autovadīšanas laikā ir bīstami

  Malkot kafiju vai ēst kartupeļus autovadīšanas laikā ir bīstami

  Līdz ar epidemioloģiskās drošības pasākumu ieviešanu cilvēki aizvien biežāk ēdienus iegādājas līdzņemšanai. Tomēr tam nevajadzētu mudināt autovadītājus ēst vai dzert pie auto stūres, jo maltītes ieturēšana braukšanas laikā var novērst autovadītāja uzmanību un izraisīt ceļu satiksmes negadījumu.

  Uzzināt vairāk

 • "Renault" un "Plug Power" apvienojas, lai kļūtu par līderi ūdeņraža komercauto tirgū

  Automobiļu ražotājs "Groupe Renault" un "Plug Power Inc." paziņojuši par saprašanās memoranda parakstīšanu, lai līdz 2021. gada pirmā pusgada beigām Francijā nodibinātu vienādu daļu kopuzņēmumu.

  Uzzināt vairāk

Arhīvs: 2023 2022 2021 2020