RENAULT NORDE / Jaunumi

Jaunumi

Arhīvs: 2024 2023 2022 2021 2020

 • JAUNAIS MASTER (DCI, ELECTRIC, H2)

  JAUNAIS MASTER (DCI, ELECTRIC, H2)

  Uzzināt vairāk

 • RENAULT E-TECH TOUR 2023: JAUNĀKO HIBRĪDA UN ELEKTRISKO MODEĻU PREZENTĀCIJA

  RENAULT E-TECH TOUR 2023: JAUNĀKO HIBRĪDA UN ELEKTRISKO MODEĻU PREZENTĀCIJA

  Renault uzsāk "Renault E-Tech Tour 2023" pasākumu sēriju 6 lielākajās Baltijas valstu pilsētās. No 21. līdz 23. septembrim tā viesosies Latvijā. Pasākuma apmeklētājiem būs lieliska iespēja uzzināt vairāk par Renault 100 % elektriskajiem un hibrīdmodeļiem, kā arī izbaudīt vislielāko braukšanas prieku.

  Uzzināt vairāk

 • RENAULT ATKLĀJ GRAND KANGOO IAA MOBILITY IZSTĀDĒ MINHENĒ

  RENAULT ATKLĀJ GRAND KANGOO IAA MOBILITY IZSTĀDĒ MINHENĒ

  Trešajā Kangoo paaudzē, kas iznākusi 2021. gadā, tagad iekļauta versija ar septiņiem pamatīgiem, atsevišķiem, pārveidojamiem sēdekļiem. Šim jaunajam modelim ir līdz šim lielākais pasažieru salons un kravas zona, kas piemērota gan profesionāļiem, gan privātiem klientiem. Renault Grand Kangoo klāstā būs gan versija ar iekšdedzes dzinēju, gan elektriskā versija ar 265 km sniedzamību. Šis automobilis tiks atklāts pasaulei šī gada 5. septembrī IAA Mobility izstādē Minhenē.

  Uzzināt vairāk

 • 
            Ielūdzam uz

  Ielūdzam uz "Norde Ģimenes diena 2023"!

  Ielūdzam mazus un lielus uz mūsu ikgadējo tradīciju - Norde ģimenes dienu!

  Uzzināt vairāk

 • JAUNAIS RENAULT SCENIC E-TECH ELECTRIC

  JAUNAIS RENAULT SCENIC E-TECH ELECTRIC

  Jaunais Scenic E-Tech electric ir projektēts ģimenēm un viņu vajadzībai pārvietoties brīvi un droši. Tas plūstoši iekļaujas Renaulution stratēģiskajā plānā – tas ir elektrisks, moderns, pilns noderīgu un intuitīvu tehnoloģiju, turklāt izstrādāts ilgtspējīgākā veidā. Šis ir pirmais sērijveida automobilis, kurā koncentrēti īstenots Renault Group mērķis kļūt par nākamās paaudzes automobiļu ražotāju, kas iestājas par godīgu pārtapšanu. Tas iemieso Grupas jauno ilgtspējas stratēģiju un šīs stratēģijas trīs pamatprincipus: vide, drošums un iekļaušana.

  Uzzināt vairāk

 • 
            JAUNAIS RENAULT CLIO – STANDARTA APRĪKOJUMS DAUDZPUSĪGAJOS PILSĒTAS AUTOMOBIĻOS AICINA BAUDĪT JAUNU STILU

  JAUNAIS RENAULT CLIO – STANDARTA APRĪKOJUMS DAUDZPUSĪGAJOS PILSĒTAS AUTOMOBIĻOS AICINA BAUDĪT JAUNU STILU

  Clio visos laikos bijuši izcili panākumi. Tas ir visu laiku pārdotākais automobilis Francijā – visā pasaulē pārdoti 16 miljoni eksemplāru. Tagad jaunais Clio ieved jaunā ērā ar novatorisku stilu un vēl modrāku priekšdaļas izteiksmi. E-Tech Full Hybrid piedziņa zem motora pārsega nodrošina patīkamu braukšanu un vienlaikus ir ļoti ekonomiska – tai ir 145 ZS jauda, un tā rada 93 gramus CO2 izmešu vienā km. Šī efektīvā tehnoloģija ir klāt, lai veicinātu mūsu klientu enerģētisko pāreju daudzās valstīs.

  Uzzināt vairāk

 • AUGSTAS VEIKTSPĒJAS

  AUGSTAS VEIKTSPĒJAS "MADE IN FRANCE" VILCES AKUMULATORI ALPINE AUTOMOBIĻIEM

  Pirms diviem gadiem Renault Group iegādājās 20 % daļu franču jaunuzņēmumā Verkor, kas specializējas akumulatoru elementu ražošanā. Grupas mērķis ir izstrādāt augstas veiktspējas, zemas emisijas vilces akumulatorus un uzbūvēt Odegfransas reģionā akumulatoru gigarūpnīcu, kura tiks nodota ekspluatācijā 2025. gadā.

  Uzzināt vairāk

 • RENAULT PAPLAŠINA “OPENR LINK” MULTIVIDES SISTĒMĀ PIEEJAMO LIETOTŅU KLĀSTU

  RENAULT PAPLAŠINA “OPENR LINK” MULTIVIDES SISTĒMĀ PIEEJAMO LIETOTŅU KLĀSTU

  Renault nepārtraukti cenšas paaugstināt savu automobiļu lietošanas komfortu un paplašina partneruzņēmumu lietotņu katalogu, kas lejupielādējams, izmantojot informācijas un izklaides saskarni ar piekļuvi internetam – OpenR Link. Mobilās lietotnes, kas paredzētas jaunās paaudzes Renault modeļiem ar OpenR Link sistēmu, sniedz iespēju klausīties radio pārraides un raidierakstus tiešraidē vai atskaņošanas režīmā, atvieglo automašīnas novietošanu, piedāvā izklaidi, audio raidījumus un tīmekļa pārlūkprogrammu.

  Uzzināt vairāk

 • CEĻU SATIKSMES NEGADĪJUMI: KĀ MAZINĀT TO SEKAS?

  CEĻU SATIKSMES NEGADĪJUMI: KĀ MAZINĀT TO SEKAS?

  Jau vairāk nekā 50 gadus Renault Group aktīvi iesaistās satiksmes drošības uzlabošanā. Šo gadu laikā radītas modernākās braukšanas palīgtehnoloģijas un izveidota unikāla sadarbība ar glābšanas dienestiem.

  Uzzināt vairāk

 • RENAULT GROUP KOPĀ AR TEHNOLOĢIJU NOZARES LĪDERIEM IZSTRĀDĀ PROGRAMMDEFINĒTU AUTOMOBILI

  RENAULT GROUP KOPĀ AR TEHNOLOĢIJU NOZARES LĪDERIEM IZSTRĀDĀ PROGRAMMDEFINĒTU AUTOMOBILI

  Iedomāsimies, ka braucam ar auto, kuru atjauninām kā mobilo telefonu un kurā jaunus pakalpojumus var lejupielādēt kā mobilās lietotnes. Programmdefinēti automobiļi darbosies tieši pēc šāda principa, un tā ir nākamā automobiļu revolūcija, turklāt vīd jau pie apvāršņa.

  Uzzināt vairāk

Iepriekšējais Nākamais 1 2 3