RENAULT NORDE / Jaunumi

Jaunumi

Arhīvs: 2024 2023 2022 2021 2020

 • Trīs Renault Arkana dažādām gaumēm un vajadzībām

  Trīs Renault Arkana dažādām gaumēm un vajadzībām

  Sedans, hečbeks, universālis. Šādi automobiļi Renault modeļu klāstā ir jau sen. Turpretī automobilis ar paaugstinātu krosovera virsbūvi, kurai turklāt ir sportiskas kupejas siluets, ir pilnīgs jaunums, un to sauc Arkana.

  Uzzināt vairāk

 • Pirmie iespaidi: Renault Arkana R.S. Line

  Pirmie iespaidi: Renault Arkana R.S. Line

  Renault Sport. Domājams, šī vārdu salikuma atšifrējums nav īpaši jāskaidro. Vārds Sport jau vien nozīmē, ka te darīšana ar dinamiku, veiktspēju un kaut ko tādu, kas nav gluži ikdienas parādība.

  Uzzināt vairāk

 • Pirmie iespaidi: Renault Arkana E-TECH Hybrid

  Pirmie iespaidi: Renault Arkana E-TECH Hybrid

  Mēs zinām, ka Renault klāstā ir glīts kupejas stila krosovers. Tas nosaukts par Arkana un ar 1,3 litru turbo motoru ir labs sabiedrotais gan ikdienas gaitās, gan tālākos ceļojumos, jo ir gana dinamisks, netērē daudz un ripo komfortabli.

  Uzzināt vairāk

 • JAUNAIS RENAULT KANGOO VAN SAŅEM STARPTAUTISKO “2022. GADA FURGONS” BALVU

  JAUNAIS RENAULT KANGOO VAN SAŅEM STARPTAUTISKO “2022. GADA FURGONS” BALVU

  Žūrija, kurā darbojas 24 žurnālisti no Eiropas, izraudzījās jauno Renault Kangoo Van par starptautiskās “2022. gada furgons” balvas (IVOTY) ieguvēju. Renault jaunākais furgons kopā ar jauno Mercedes-Benz Citan tika atzīts par labāko vieglo komerctransportlīdzekli no 14 vieglajiem komercautomobiļiem, kas izlaisti pēdējo 12 mēnešu laikā.

  Uzzināt vairāk

 • Pirmie iespaidi: izskatīgais, sportiskais un praktiskais Renault Arkana

  Pirmie iespaidi: izskatīgais, sportiskais un praktiskais Renault Arkana

  Krosovers ar kupejas stila virsbūvi? Jā, kāpēc gan ne, jo šāds auto izskatās dinamiski un atšķirīgi, bet tai pašā laikā saglabā praktiskās īpašības, kas kārtīgam latvietim ir viens no svarīgākajiem parametriem automobiļa izvēles un iegādes brīdī.

  Uzzināt vairāk

 • Uz ceļiem rudens - kam jāpievērš uzmanība

  Uz ceļiem rudens - kam jāpievērš uzmanība

  Migla, mitrums, vētras un stipras vēja brāzmas – šādi laika apstākļi liek autovadītājiem būt vēl modrākiem un gataviem ātri reaģēt uz notiekošo.

  Uzzināt vairāk

 • MÉGANE E-TECH Electric - augstās tehnoloģijas, kāpinātas sajūtas

  MÉGANE E-TECH Electric - augstās tehnoloģijas, kāpinātas sajūtas

  Balstoties uz vairāk nekā desmit gadu ilgo pieredzi elektrisko automobiļu projektēšanā, ražošanā, tirdzniecībā un apkopē, Renault jaunās Mégane E-TECH Electric izlaišana iezīmē būtiskas pārmaiņas zīmola elektriskajā revolūcijā.

  Uzzināt vairāk

 • 1. Daļa: skaņas signāli automašīnas salonā

  1. Daļa: skaņas signāli automašīnas salonā

  Automašīna ir gluži kā mūzikas instruments, ko nepieciešams noskaņot. Tā rada abstraktas skaņas, kuras mums ir jāatpazīst. Mēs neradām mūziku, mēs nododam apzināti estētisku vēstījumu, vienlaikus ievērojot un stiprinot zīmola DNS.

  Uzzināt vairāk

 • No MÉGANE eVision līdz jaunajam MÉGANE E-Tech Electric

  No MÉGANE eVision līdz jaunajam MÉGANE E-Tech Electric

  Mégane eVision konceptauto, kas tika atklāts Renault eWays pasākuma laikā, ir Renault pirmie soļi ceļā uz C segmenta elektromobiļa izstrādāšanu. Tādējādi zīmols paplašinās savu pilnībā elektrisko vieglo automobiļu klāstu

  Uzzināt vairāk

 • Stāsts: lego un uzdrīkstēšanās – 2. daļa

  Stāsts: lego un uzdrīkstēšanās – 2. daļa

  Vai zināji, ka E-TECH tehnoloģija tika izgudrota un izstrādāta neparastā un ļoti iedvesmojošā veidā. Noskaidro, kā tā tika izgudrota, lasot Renault sagatavoto rakstu.

  Uzzināt vairāk

Iepriekšējais Nākamais 1 2 3