RENAULT NORDE / Jaunumi

Jaunumi

Arhīvs: 2024 2023 2022 2021 2020

 • RENAULT SYMBIOZ – JAUNA ĒRA “AUTOMOBIĻU DZĪVOŠANAI” SAIMĒ

  RENAULT SYMBIOZ – JAUNA ĒRA “AUTOMOBIĻU DZĪVOŠANAI” SAIMĒ

  Symbioz pievienojas “automobiļu dzīvei” – gandrīz 60 gadus pēc tam, kad iznāca Renault 16 moderno, plašo un funkcionālo uzbūvi, un 40 gadus pēc revolucionārā Espace– pielāgojamā automobiļa, kurš ir vien 4,25 m garš, tomēr spēj pārvadāt septiņus cilvēkus.

  Uzzināt vairāk

 • JAUNAIS RENAULT CAPTUR – B SEGMENTA AUTOMOBILIS DZĪVOŠANAI

  JAUNAIS RENAULT CAPTUR – B SEGMENTA AUTOMOBILIS DZĪVOŠANAI

  Captur ir B segmenta “automobilis dzīvošanai”. Tas ir daudzpusīgs, un tam piemīt daudz talantu – vienlaikus kompakts no ārpuses (4,23 m) un plašs iekšpusē, modulārs, lai pielāgotos klientu vajadzībām gan mājās, gan pilsētā, gan brīvā dabā. Klientiem patīk augstā vadītāja sēdvieta, kas ļauj ērti iekāpt automobilī un labi pārskatīt ceļu. Visas šīs īpašības izskaidro šī automobiļa panākumus – kopš tā izlaišanas pirms desmit gadiem pārdoti vairāk nekā divi miljoni automobiļu 90 valstīs visā pasaulē.

  Uzzināt vairāk

 • RENAULT 5 E-TECH ELECTRIC: POPKULTŪRAS IKONA

  RENAULT 5 E-TECH ELECTRIC: POPKULTŪRAS IKONA

  Fenomenāls auto – avangardisks, daudzpusīgs un ekonomisks – Renault 5 savā laikā spēja atbalstīt miljoniem ģimeņu, pārvarot sava laika izaicinājumus: naftas krīzi, lietošanas veidu izmaiņas vai pat otrās automašīnas ienākšanu foajē. . Uzticoties šim savvaļas modernitātes mantojumam, Renault 5 E-Tech electric drosmīgi reaģē uz sava laika sabiedrības un vides izaicinājumiem – prātīgumu, ilgtspējību, samazinātu oglekļa emisiju.

  Uzzināt vairāk

 • Renault Scenic E-Tech Electric Eiropas žūrija piešķīrusi Gada auto 2024

  Renault Scenic E-Tech Electric Eiropas žūrija piešķīrusi Gada auto 2024

  Scenic E-Tech electric saņēma Eiropas žūrijas balvu kā Gada auto 2024. Tas ir septītais Renault automobilis, kas atzīts par "Gada auto".

  Uzzināt vairāk

 • JAUNAIS MASTER (DCI, ELECTRIC, H2)

  JAUNAIS MASTER (DCI, ELECTRIC, H2)

  Uzzināt vairāk

 • RENAULT E-TECH TOUR 2023: JAUNĀKO HIBRĪDA UN ELEKTRISKO MODEĻU PREZENTĀCIJA

  RENAULT E-TECH TOUR 2023: JAUNĀKO HIBRĪDA UN ELEKTRISKO MODEĻU PREZENTĀCIJA

  Renault uzsāk "Renault E-Tech Tour 2023" pasākumu sēriju 6 lielākajās Baltijas valstu pilsētās. No 21. līdz 23. septembrim tā viesosies Latvijā. Pasākuma apmeklētājiem būs lieliska iespēja uzzināt vairāk par Renault 100 % elektriskajiem un hibrīdmodeļiem, kā arī izbaudīt vislielāko braukšanas prieku.

  Uzzināt vairāk

 • RENAULT ATKLĀJ GRAND KANGOO IAA MOBILITY IZSTĀDĒ MINHENĒ

  RENAULT ATKLĀJ GRAND KANGOO IAA MOBILITY IZSTĀDĒ MINHENĒ

  Trešajā Kangoo paaudzē, kas iznākusi 2021. gadā, tagad iekļauta versija ar septiņiem pamatīgiem, atsevišķiem, pārveidojamiem sēdekļiem. Šim jaunajam modelim ir līdz šim lielākais pasažieru salons un kravas zona, kas piemērota gan profesionāļiem, gan privātiem klientiem. Renault Grand Kangoo klāstā būs gan versija ar iekšdedzes dzinēju, gan elektriskā versija ar 265 km sniedzamību. Šis automobilis tiks atklāts pasaulei šī gada 5. septembrī IAA Mobility izstādē Minhenē.

  Uzzināt vairāk

 • 
            Ielūdzam uz

  Ielūdzam uz "Norde Ģimenes diena 2023"!

  Ielūdzam mazus un lielus uz mūsu ikgadējo tradīciju - Norde ģimenes dienu!

  Uzzināt vairāk

 • JAUNAIS RENAULT SCENIC E-TECH ELECTRIC

  JAUNAIS RENAULT SCENIC E-TECH ELECTRIC

  Jaunais Scenic E-Tech electric ir projektēts ģimenēm un viņu vajadzībai pārvietoties brīvi un droši. Tas plūstoši iekļaujas Renaulution stratēģiskajā plānā – tas ir elektrisks, moderns, pilns noderīgu un intuitīvu tehnoloģiju, turklāt izstrādāts ilgtspējīgākā veidā. Šis ir pirmais sērijveida automobilis, kurā koncentrēti īstenots Renault Group mērķis kļūt par nākamās paaudzes automobiļu ražotāju, kas iestājas par godīgu pārtapšanu. Tas iemieso Grupas jauno ilgtspējas stratēģiju un šīs stratēģijas trīs pamatprincipus: vide, drošums un iekļaušana.

  Uzzināt vairāk

 • 
            JAUNAIS RENAULT CLIO – STANDARTA APRĪKOJUMS DAUDZPUSĪGAJOS PILSĒTAS AUTOMOBIĻOS AICINA BAUDĪT JAUNU STILU

  JAUNAIS RENAULT CLIO – STANDARTA APRĪKOJUMS DAUDZPUSĪGAJOS PILSĒTAS AUTOMOBIĻOS AICINA BAUDĪT JAUNU STILU

  Clio visos laikos bijuši izcili panākumi. Tas ir visu laiku pārdotākais automobilis Francijā – visā pasaulē pārdoti 16 miljoni eksemplāru. Tagad jaunais Clio ieved jaunā ērā ar novatorisku stilu un vēl modrāku priekšdaļas izteiksmi. E-Tech Full Hybrid piedziņa zem motora pārsega nodrošina patīkamu braukšanu un vienlaikus ir ļoti ekonomiska – tai ir 145 ZS jauda, un tā rada 93 gramus CO2 izmešu vienā km. Šī efektīvā tehnoloģija ir klāt, lai veicinātu mūsu klientu enerģētisko pāreju daudzās valstīs.

  Uzzināt vairāk

Iepriekšējais Nākamais 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10