CLIO E-TECH FULL HYBRID

CLIO E-TECH FULL HYBRID

CLIO... UN TAGAD CLIO E-TECH FULL HYBRID

Renault clio-e-tech-hybrid NORDE

Pateicoties inovatīvajai hibrīdpiedziņai ar automātisko uzlādi, samazinot ātrumu un bremzējot, Renault Clio E-Tech full hybrid nodrošinās izcilu braukšanas prieku un ekonomiju, samazinot degvielas patēriņu.Content block

Esot pilsētā, izmantojiet elektrisko piedziņu līdz 80% braukšanas laika
… Klusuma un degvielas ekonomijas iemiesojums.

Content block

Uz šosejas, pateicoties 140 ZS jaudai,
Jaunais Clio E-Tech full hybrid sniedz drošību dinamisku paātrinājumu laikā

Content block

Atklājiet vēl citas hibrīda tehnoloģijas priekšrocības:
Automātiskās transmisijas Multi-mode sniegtais komforts, 100% elektriskā gaita, vien nospiežot pogu EV.

Content block

Personalizējiet savu braukšanas stilu
izmantojot MULTI-SENSE tehnoloģijas (režīms MySense, Sport vai Eco).

aprīkojums

UZZINIET PAR VISĀM JAUNĀ CLIO PRIEKŠROCĪBĀM…

Plašais salons, lielie interaktīvie ekrāni, maksimāla drošība un modernas braukšanas palīgsistēmas.

Avārijas bremzēšanas aktīvā palīgsistēma

Sistēma EASY LINK

Adrešu meklēšana ar Google

Clio – tas ir sargenģelis, kas pastāvīgi seko izmaiņām uz ceļa un satiksmē. Negaidīti parādoties gājējam… automobilis par to brīdinās un aktivizēs automātisko avārijas bremzēšanas palīgsistēmu.

Pateicoties jaunajai vadības sistēmai EASY LINK, jūs varat izmantot personalizējamo, intuitīvi uztveramo un vienkārši vadāmo multivides sistēmu ar augstas izšķirtspējas skārienekrānu līdz 9,3".

Vēlaties saplānot laiku Berlīnē vai varbūt meklējat itāļu restorānu? Atrodiet brauciena galamērķi ar detalizētu tematisko informāciju Google meklētājā, jūsu rīcībā esot vairāk nekā 100 miljoniem interešu punktu.


DZINĒJI

CLIO E-TECH FULL HYBRID: JAUNAIS HIBRĪDU STANDARTS

Līdz 80% braukšanas laika pilsētā elektriskajā režīmā
Piedzīvojiet elektromobiļa vadīšanas bezprecedenta pieredzi. Clio E-Tech ar hibrīda piedziņu apvieno motorus: elektrisko un iekšdedzes, tiem strādājot kopā ar izcili efektīvo automātisko transmisiju Multi-mode. Rezultāts? Iedarbināšana tikai elektriskajā režīmā, 80% braukšanas laika pilsētā elektriskajā režīmā, kā arī bauda no klusuma, ko sniedz elektriskais auto.

Ekonomija pilsētā, gan ārpus tās robežām
Ieslēdzot hibrīda režīmu, degvielas ekonomija ir acīmredzama gan pilsētā, gan aiz tās robežām, degvielas patēriņam sarūkot par līdz pat 40%, salīdzinot ar parastu iekšdedzes dzinēju. Clio R-TECH arī nodrošina ārkārtīgi relaksējošu ceļojumu: liela gaitas rezerve, bez papildu uzlādes... plus Clio komforts un praktiskums.

Jauna braukšanas pieredze
Clio E-Tech ar hibrīda piedziņu piedāvā braukšanas prieku un drošību dinamisku paātrinājumu laikā, pateicoties 140 ZS summārajai jaudai. Savukārt izcilā elektromotora atsaucība apvienojumā ar automātisko transmisiju Multi-mode nodrošina spēcīgu startu un plūdenu pārnesumu pārslēgšanu. Personalizējiet jūsu braukšanu, izmantojot dažādos MULTI-SENSE režīmus.