RENAULT ATRĀDA 2022.GADA ZOE MODELI / RENAULT NORDE / Jaunumi

RENAULT ATRĀDA 2022.GADA ZOE MODELI

GADU GAITĀ RENAULT ZOE AIZVIEN TURPINA GŪT PANĀKUMUS. ZOE PĀRDOŠANAS APJOMI KATRU GADU TURPINA STABILI PIEAUGT. ŠOS PANĀKUMUS NODROŠINA PASTĀVĪGI PILNVEIDOTĀS TEHNOLOĢIJAS UN PĀRLIECINOŠAIS DIZAINS, KO NOVĒRTĒ AUTOVADĪTĀJI. 

Pēdējo desmit gadu laikā ZOE ir kļuvis par pārdotāko elektroautomobili Eiropā – līdz 2022. gada beigām pārdoti gandrīz 380 000 automobiļu.

Līdz ar 2022. gada modeli ZOE ir pieejams jaunā versijā: iconic.

Iconic versijai ir 17 collu tumši vieglmetāla diski ar siltu titāna toņa akcentu. Priekšējais režģis un miglas lukturu apmales tagad ir zelta krāsā, savukārt durvju apakšdaļā atrodas jauna sānu uzlīme. ZOE iconic iekšpusē ir jauns TEP sēdekļu polsterējums no atkārtoti pārstrādāta auduma, kā arī jauns dizains ar nošuvēm uz sēdekļiem un vadības paneļa. Priekšējiem sēdekļiem pievienotas arī zelta krāsas apmalītes, tādējādi izceļot to ikonisko formu. Lielajā 9,3” multivides ekrānā pieejama arī navigācija. ZOE iconic būs pieejams Latvijā, sākot no 38  120 eiro  ar PVN.

Par RENAULT

Renault – vēsturisks mobilitātes zīmols un elektrisko transportlīdzekļu līderis Eiropā – vienmēr ir izstrādājis inovatīvus automobiļus. Ar stratēģisko plānu “Renaulution” Renault ir uzsācis vērienīgu, jaunu vērtību radošu transformāciju, virzoties uz konkurētspējīgāku, līdzsvarotāku un elektrificētāku automobiļu klāstu. Tā mērķis ir iemiesot mūsdienīgumu un inovatīvas tehnoloģijas enerģijas mobilitātes pakalpojumu jomā automobiļu nozarē un arī ārpus tās.