ZOE

ZOE

28 450 € Cena, sākot no

DIZAINS

Mūsdienīgs dizains, izlēmīgs raksturs

Atklāj sev Jauno ZOE, visjaunāko Renault - Eiropas elektromobiļu pārdošanas līdera - elektromobili.

Jaunās virsbūves krāsas, tipiskā Full LED lukturu līnija, sānskata spoguļos integrētie pagrieziena signāla lukturi, hromēti dekoratīvie elementi virsbūves priekšējā daļā un logotips - hologramma.

Pateicoties dinamiskajam un mūsdienīgajam dizainam, jaunākais Renault elektromobilis demonstrē savu izteikto individualitāti.

Elegants un inovatīvs interjers

Atklāj sev mūsdienīgo multimediju sistēmu EASY LINK ar lielo 9,3" ekrānu un 10" centrālo ciparu sistēmas krāsu displeju, kurā tiek attēlota visa braukšanas laikā svarīgā informācija.
Jūties ērti jaunajā, mājīgajā interjerā ar hromētajiem apdares elementiem un mūsdienīgo viedtālruņa indukcijas uzlādes ierīci. Jaunais tapsējums, kas izgatavots no 100% pārstrādātiem materiāliem apvieno komfortu un rūpes par apkārtējo vidi.

APRĪKOJUMS

Ātra uzlāde un liels nobraukuma distance

Pateicoties jaunajam un jaudīgākajam akumulatoram Z.E.50, Jaunā ZOE nobraukuma distance sasniedz 390 km atbilstoši WLTP normatīviem.* Vajadzīgs pārtraukums? Pateicoties ātrai uzlādei, ko nodrošina līdz 50 kW jaudas līdzstrāvas (DC) uzlādes ierīce, jaunais ZOE atjauno enerģijas rezervi vairāk nekā 150 km attālumam tikai 30 minūšu laikā. 
*WLTP (Pasaulē saskaņotā vieglo transportlīdzekļu testēšanas procedūra).

Mūsdienīgi pakalpojumi

Optimizē izvēlēto maršrutu un novērtē automobiļa uzlādes laiku. Izmantojot tālruņa lietotni MY Renault, tu vari pārvaldīt savu elektromobili un viegli pārvietoties ar to. Eksportē ieplānoto maršrutu uz multimediju sistēmu, izmantojot lietotni Android Auto™ vai Apple Carplay™.

100% vadīšana elektriskā režīmā

Ar jauno elektrodzinēju R135, kas apvieno 100 kW (136 ZS) jaudu pie 235 Nm griezes momenta, Jaunajam ZOE ir vēl augstāka veiktspēja, un tas nodrošina maksimālu braukšanas prieku 100% elektromobilī bez trokšņa un nepatīkamām vibrācijām.

Pilnīgs miers

Jaunais Renault ZOE piedāvā jaunu vadības režīmu pilsētā - «B mode», kas ļauj kontrolēt elektroenerģijas rekuperācijas jaudu, nodrošinot ērtu vadību pilsētas satiksmes plūsmā. 

Jaunais Renault ZOE piedāvā jaunu vadības režīmu pilsētā - «B mode», kas ļauj kontrolēt elektroenerģijas rekuperācijas jaudu, nodrošinot ērtu vadību pilsētas satiksmes plūsmā.