MEGANE R.S.

MEGANE R.S.

Cena, sākot no 34 840 €

Jaunais MEGANE R.S. LINE - dizains, kas veicina augstu produktivitāti

Renault Megane R.S. LINE NORDE

Paplašinātas riteņu arkas ar gaisa izplūdes atveri priekšā, aerodinamisks 1.formulas stila priekšējais sadalītājs, aizmugures difuzors ar izplūdes caurules galu centrā, korpusa krāsas Orange Tonic vai dzeltenā Sirius... Jaunās MEGANE R.S. 18 collu Estoril vai 19 collu Interlagos riteņu diski, sānu moldingi ar gludas pamatnes efektu un R.S. Vision daudzfunkcionālās gaismas modina sacensību instinktu.

***

Atklāj jauno Renault MEGANE R.S.LINE

Megane R.S. LINE NORDE

Dizains kalpo ražīgumam
Pateicoties daudzajiem no autosporta aizgūtajiem elementiem, jaunā MEGANE R.S. atmodinās sacīkšu braucēju ikvienā autovadītājā.

• Ekskluzīvās krāsas Orange Tonic vai Yellow Sirius Par 60 mm paplašinātās riteņu arkas.
• Gaisa izplūdes riteņu priekšējos lokos.
• Speciālie buferi ar aerodinamisko priekšējo sadalītāju 1.formulas stilā.
• Difuzors aizmugurē .
• Izplūdes caurules gals centrā .
• 18 vai 19 collu riteņu diski
• Sānu moldingi ar gludās pamatnes efektu.
Daudzfunkcionālie lukturi R.S. Vision.

Megane R.S. LINE NORDE

Unikāls braukšanas prieks un maksimālā emociju deva katru dienu. Bezprecedenta gadījums šajā segmentā.

4Control tehnoloģija standarta aprīkojumā kopā ar 4 hidrauliskiem amortizatoriem un 2 veidu piekarēm sporta vai kausa, jaunā Megane R.S. pārsniedz robežas bez kompromisiem. Jaunais dzinējs (1,8 litru turbo, 300 ZS jauda) sadarbojas ar manuālo (400 Nm griezes moments) vai automātisko, dubulta sajūga EDC pārnesumkārbu (420 Nm griezes moments) jūs aizvedīs uz pasaules augstāko veiktspēju. Bezmaksas emocijas ar jauno MEGANE R.S.!

Katru Mégane R.S. veiktspējas detaļu var redzēt reāllaikā, pateicoties papildu R.S. monitoram, kas savienots ar aptuveni 40 sensoriem ap automašīnu. Parādīti skārienekrānā EASY-LINK, tie nodrošina visu, sākot no motora griezes momenta līdz stūres leņķim vai paātrinājumam. 10 collu pilnkrāsu TFT kopa un Renault EASY-LINK multimediju sistēma, kas savienota ar jaunu BOSE® skaņas sistēmu, arī palīdzēs saglabāt jūsu uzmanību uz ceļa.

Megane R.S. LINE NORDE

Recaro® jaunākās paaudzes krēsli samazina vadītāja pozīciju par 20 mm. Cietais atzveltnes profils un Alcantara® polsterējums veicina vadītāja lielisku stabilitāti braukšanas laikā.

Stūres rats ar Alcantara ādas apdari un R.S. emblēmu. Ar daudzajiem braukšanas palīglīdzekļiem jaunā Renault Mégane R.S. saskaņo sporta sniegumu ar drošību. Hands-up displejs ļauj jums saglabāt uzmanību uz ceļa, savukārt ātruma pārsniegšanas brīdinājums un palīdzība ārkārtas bremzēšanā palīdz jums izkļūt no sarežģītām situācijām. Automātiskā parkošanās sistēma, adaptīvā kruīza kontrole un brīdinājumi par joslu pārbraukšanu, sensori abās priekšējā un aizmugurējā bufera pusēs palīdzēs arī jūs informēt par citiem satiksmes dalībniekiem.

Megane R.S. LINE NORDE

Jaunās MEGANE R.S. interjers ir vērsts uz braukšanas prieku. Tas neslēpj savu sportisko raksturu un tajā pašā laikā nodrošina augstu komforta līmeni, pateicoties tam tas ir ideāli piemērots ikdienas lietošanai.

Jauns vadītāja 10,2 collu digitālais ekrāns ar personalizācijas iespēju un 9,3 collu EASY LINK multivides ekrāns ar viedtālruņa replikāciju, priekšējie sporta sēdekļi nodrošina lielisku sānu atbalstu, īpaša stūre ar kontroles funkcijām, ar pārslēgšanas lāpstiņām un iezīmētu viduspunktu, alumīnija pedāļi, apdares sarkanās uzšuves ... Jaunā Megane R.S. neslēpj savu temperamentu.

Jaunā MEGANE R.S. LINE versija - TROPHY

Renault MEGANE R.S. LINE NORDE

Renault piedāvā Jaunu Renault MEGANE R.S. modeli TROPHY ar 300 ZS 1,8 litru turbo motoru ar tiešo iesmidzināšanu, kas aprīkots ar jauno Ceramic Ball Bearing Turbo tehnoloģiju, ko iepriekš izmantoja Formula 1™.

Pirmo reizi jaunā Renault MEGANE R.S. TROPHY piedāvājumā divas pārnesumkārbas: manuālo pārnesumkārbu un automātisko divu sajūgu pārnesumkārbu EDC. Jaunā Renault MEGANE R.S. TROPHY ir aprīkota ar kausa piekari, kas paredzēta vēl sportiskākai braukšanai. Tajā izmanto Torsen® diferenciālo mehānismu.

Renault MEGANE R.S. LINE NORDE

Jaunā Renault MEGANE R.S. TROPHY ir aprīkota ar īpašu izplūdes sistēmu, kas uzlabo veiktspēju. Pateicoties elektroniskajai droselei, sistēma atbrīvo pilnu jaudu atkarībā no braukšanas stila, kas izvēlēts ar MULTI-SENSE sistēmu. Atvērts droseles maksimālais tilpums palielina veiktspēja, bet slēgts - veicina maksimālu komfortu.

Tāpat MEGANE R.S. TROPHY ir nodrošināta ar trīs krāsu 19" INTERLAGOS vieglmetāla diskiem melnā, sudraba vai sarkanā krāsā, kā arī Bridgestone® Potenza S001 riepām (kā standarta) vai 19" FUJI vieglmetāla diski sudraba krāsā un Bridgestone® riepās Potenza S007 (pēc izvēles).