CLIO

CLIO

Renault CLIO - gracioza un kompakta automašīna

Renault CLIO NORDE

Renault CLIO raksturo dinamiskais profils, jutekliskas un izteiksmīgas virsbūves līnijas un jaunā lukturu līnija ar FULL LED apgaismojumu, kas vilina un liek iemīlēties jau no pirmā acu skatiena.Atklāj Renault CLIO

Renault CLIO NORDE

Rūpīgi izstrādātas detaļas apvieno modernu stilu un stabilitāti: raksturīgās C formas gaismas, Full-LED lukturi, neuzkrītoši izkārtoti, hromēti dekoratīvie elementi, durvju rokturi, kas pagarina logu līniju, jauna metāliskā krāsa Oranža Valencia.

Renault CLIO NORDE

Ar dinamiski noregulētu balstiekārtu un precīzu, atsaucīgu stūres iekārtu, aiz Jaunā Clio garlaicīgi! Jaunais Renault CLIO piedāvā virkni modernu, dinamisku un degvielu taupošu motoru:
- dinamiskais un jaudīgais TCe 130 DPF motors ar EDC divsajūga automātisko pārnesumkārbu nodrošina dzīvīgu paātrinājumu, sākot no apstāšanās un augstākos pārnesumos;
- jaunās paaudzes tehnoloģiski uzlabotais motors TCe 100 piedāvā lielāku jaudu, vienlaikus samazinot degvielas patēriņu un CO2 emisiju, salīdzinājumā ar tā priekšgājēju;
- ekonomiskais SCe 65 ar dabisku gaisa padevi ir optimāls risinājums pilsētas braukšanai;
- ekonomisks, ar zemiem izmešiem un dinamisks dīzeļmotors Blue dCi 115 ar jaudu 115 ZS un progresīvām tehnoloģijām ir ideāls risinājums garākiem braucieniem;
- kombinētais benzīna un elektromotoru hibrīds ar 140 ZS jaudu piedāvā drošu un spēcīgu ceļojumu. Tā elektromotoru tūlītēja reakcija kopā ar automātisko pārnesumkārbu un vairākiem režīmiem nodrošina ātru paātrinājumu un vienmērīgu pārnesumu maiņu. Izbaudiet dažādus MULTI-SENSE režīmus, lai iegūtu personalizētu braukšanas pieredzi.


Jaunākās tehnoloģijas strādā Jūsu labā

Renault CLIO NORDE

Īsts, intelektuālais borta 9,3" dators savienojumā ar intuitīvo multimediju sistēmu EASY LINK ļaus maksimāli vienkārši pārvaldīt visas automašīnas funkcijas. Navigācija, droši zvani, izmantojot Bluetooth, mīļāko radiostaciju klausīšanās un tava viedtālruņa aplikāciju (Waze, Google Map vai Spotify, u. c.) izmantošana. Pateicoties saderībai ar Android Auto™ un Apple CarPlay™, tas viss tiks parādīts tieši tavas automašīnas displejā. Turklāt, pateicoties balss komandām, sekot līdzi ceļam būs īpaši viegli un droši.

Renault CLIO NORDE

Meklējot galamērķi, pateicoties integrētajai Google adrešu meklēšanai, varēsi novērtēt tās precizitāti. Brauciena laikā TomTom informācija par ceļu satiksmi reālā laika režīmā atjaunojas ik pēc 2 minūtēm, kas ļauj noteikt ierašanās laiku, izvēloties optimālo maršrutu.

Renault CLIO NORDE

Izbaudi arī jaunākos Renault EASY DRIVE risinājumus vieglākai braukšanai un auto novietošanai stāvvietā ar 360° kameru un Easy Park Assist sistēmu!