Jaunais Trafic Passenger

Jaunais Trafic Passenger

Jaunais Trafic COMBI ietilpīgs un universāls auto

Jaunais Renault Trafic Passenger NORDE

Pavisam jaunais Renault Trafic Passenger apvieno atjaunotu izskatu un pilnīgi jaunas braukšanas tehnoloģijas - adaptīvo kruīza kontroli, EASY LINK multimediju sistēmu, 8'' ekrānu ērtākai braukšanai, kā arī daudz ko citu.  Atklāj jauno Renault TRAFIC COMBI

Jaunais Renault Trafic Passenger NORDE

Jaunais TRAFIC Passenger apvieno atjaunotu izskatu ar izteiksmīgāku priekšējo daļu. Jaunais radiatora režģis ar vertikālajām joslām kontrastē ar jauno, dinamiskāko pārsegu ar krasi sagrieztajām horizontālajām līnijām. Ikviens pagriezīsies, lai paskatītos uz viņu. Vienmēr un visur ar labu redzamību uz ceļa - pateicoties leģendārajiem C formas lukturiem, LED miglas lukturiem un daudzajām vadītāja palīgsistēmām. Jums patiks Jaunā TRAFIC Passenger pievilcīgā sarkanā karmīna metāliskā krāsa, kas ir ekskluzīva krāsas apdare tirgū palaišanas brīdī. Izceļas pūlī ar jaunajiem 17 collu diskiem.

Jaunais Renault Trafic Passenger NORDE

Jaunais TRAFIC Passenger ar jaunu salonu - tehnoloģiju, dizaina un komforta apvienojums. Vadības paneļa horizontālais apšuvums saplūst durvju paneļos, kas vizuāli palielina telpu. Stūre, pārnesumu svira un vadības ierīces ir pilnībā pārveidotas un piedāvā garantētu unikālu pieredzi. Atkal atklājiet braukšanas prieku pilnībā aprīkotajā interjerā: bezvadu lādētājs, īpaši liels glāžu turētājs, Easy Life atvilktne un daudz kas cits. 

Jaunais Renault Trafic Passenger NORDE

Uzturiet savienojumu auto vadīšanu - ar 8 collu ekrānu un EASY LINK multimediju sistēmu ar vai bez navigācijas. Uzturiet sakarus, pateicoties viedtālruņa savienojumam, kas ir saderīgs ar Android Auto™ un Apple CarPlay™. Pilnīgi jauns tehnoloģiju līmenis: balss atpazīšana un stūres vadības ierīces.

Jaunais Renault Trafic Passenger NORDE

Pasažieru zonai joprojām ir modulārs izkārtojums un vislabākais komforts savā klasē. 5 līdz 9 sēdvietas - bez kompromisiem kravas telpā. Jūsu jaunajam TRAFIC Passenger ir optimizēts temperatūras sadalījums absolūtam komfortam neatkarīgi no sēdekļa konfigurācijas.

Jaunais Renault Trafic Passenger NORDE

Adaptīvā kruīza kontrole, avārijas bremzēšanas asistents (AEBS), joslas pārkāpšanas brīdinājums un aklās zonas palīgs nodrošina drošību uz ceļa. Izbaudiet efektivitāti un komfortu - ar Start & Stop tehnoloģiju un plašu motoru klāstu, kas atbilst emisijas standartiem līdz jaunākajai Euro 6D normai (ieskaitot). Izvēlieties sev piemērotāko motoru - ar manuālo pārnesumkārbu (ar 110 ZS vai 150 ZS jaudu) vai EDC automātisko ar 150 ZS vai 170 ZS motoru. Šī atsaucīgā EDC 6 pakāpju dubultā sajūga pārnesumkārba nodrošina ātru un vienmērīgu pārnesumu pārslēgšanu un tādējādi vēl ērtāku braukšanu.