MEGANE GRANDTOUR E-TECH PLUG-IN HYBRID

MEGANE GRANDTOUR E-TECH PLUG-IN HYBRID

ELEGANTAIS UN MODULĀRAIS UNIVERSĀLIS TAGAD PIEEJAMS UZLĀDĒJAMĀ HIBRĪDA VERSIJĀ

Renault Grandtour Hybrid NORDE

Megane Grandtour tagad pieejams hibrīda versijā!
Aprīkots ar jauno E-Tech plug-in hybrid dzinēju, jaunais MEGANE Grandtour sevī apvieno labāko no divām pasaulēm, tādā veidā sniedzot unikālu braukšanas pieredzi. Darba nedēļas laikā, pateicoties ikdienas uzlādēšanai, izmantojiet elektrisko režīmu, savukārt brīvdienās, lai nebažītos par gaitas rezervi, pārslēdzieties uz hibrīda režīmu. Elektromobiļa priekšrocības, hibrīda universālums!

Klusums, komforts, ātra reakcija
Pateicoties Renault DP WORLD F1® Team pieredzei un elektromobiļu izstrādes zinātībām, E-Tech plug-in hybrid ir apveltīts ar elektropiedziņas priekšrocībām, kas nodrošina vienreizīgu braukšanas prieku.


Renault Grandtour Hybrid NORDE

Katalogs


Content block

Hibrīda universālums

Izmantojiet elektrisko režīmu ikdienā, savukārt hibrīda režīmu – tālajiem braucieniem. Brauciet bez bažām par gaitas rezervi, pateicoties piedziņai, kurā apvienots benzīna dzinējs un 2 elektromotori.

Content block

Sistēma MULTI-SENSE

Savas braukšanas pieredzes personalizēšanai izvēlieties vienu no 3 režīmiem (Pure, MySense vai Sport). Režīmā Pure brauciet ar 100% elektrisko piedziņu ar ātrumu līdz 135 km/h.

Content block

10,2" personalizējamais vadītāja ekrāns

Navigācija, nobraukums, baterijas uzlādes līmenis, enerģijas plūsma, braukšanas palīgsistēmas… Visa svarīgākā informācija tiks parādīta vadītāja 10,2" ekrānā.

Content block

Plašs un modulārs universālis

Pateicoties saliekamajam sēdeklim Easy Break, bagāžas nodalījuma lielajai ietilpībai (447 l) un rekordlielajam iekraušanas garumam (2,7 m), Megane Grandtour E-Tech plug-in hybrid ir viegli piemērojams ikdienas vajadzībām.


dzinēji

MEGANE GRANDTOUR E-TECH PLUG-IN HYBRID - HIBRĪDS AR UZLĀDES IESPĒJU

Pateicoties mūsu panākumiem bagātajai autosporta vēsturei un pieredzei Renault E-Tech elektromobiļu radīšanā, mūsu inženieri piedāvā hibrīdautomobiļus, kas ir pielāgotas jūsu vajadzībām.

Daudzpusīgs universālis
kdienā jūs varat braukt, neuztraucoties jaunā Megane Grandtour E-Tech plug-in hybrid degvielas patēriņu, pateicoties tā 65 km (1) elektriskās gaitas rezervei pilsētas apstākļos. Klāt atvaļinājums? Izbaudiet brīvību un bez bažām pārslēdzieties no hibrīda režīma uz elektrisko, kam gaitas rezerve jauktajā braukšanas režīmā ir līdz 50 km (2).

Neatkārtojami braukšanas iespaidi
lūdena un klusa braukšana, lieliskas reakcijas un intensīvs paātrinājums, uzsākot kustību… Megane Grandtour E-Tech plug-in hybrid apvieno inovatīvu daudzrežīmu transmisiju un jaunas paaudzes 1,6 litru dzinēju ar 160 ZS, kas nodrošina vienreizīgu braukšanas baudu.

Optimizēts degvielas patēriņš
Pateicoties E-Tech hibrīda dzinējam ar uzlādes iespēju, braukšana vienmēr sākas tikai elektriskajā režīmā, kas sekmē degvielas patēriņa un CO2 izmešu samazināšanu gan īsos, gan garos braucienos (līdz 70% (2)). Lai atgūtu vēl vairāk enerģijas, izvēlieties transmisijas režīmu "B".

WLTP (Worldwide Harmonized Light Vehicles Test Procedures): Jaunais saskaņotais vieglo automobiļa testa protokols ļauj iegūt rezultātus, kas ir daudz tuvāki automobiļu ikdienas ekspluatācijai nekā NEDC testa protokols.

(1) WLTP pilsētas ciklā (vēl nepieciešams galīgais apstiprinājums)

(2) WLTP jauktajā ciklā (vēl nepieciešams galīgais apstiprinājums)