MEGANE GRANDTOUR E-TECH PLUG-IN HYBRID

MEGANE GRANDTOUR E-TECH PLUG-IN HYBRID

Cena, sākot no 35 030 €

Jaunais MEGANE Grandtour E-TECH Plug-in Hybrid - klusuma, komforta un dinamikas apvienojums

Renault Grandtour Hybrid NORDE

Aprīkots ar jauno E-Tech plug-in hybrid dzinēju, jaunais MEGANE Grandtour sevī apvieno labāko no divām pasaulēm, tādā veidā sniedzot unikālu braukšanas pieredzi. Darba nedēļas laikā, pateicoties ikdienas uzlādēšanai, izmantojiet elektrisko režīmu, savukārt brīvdienās, lai nebažītos par gaitas rezervi, pārslēdzieties uz hibrīda režīmu. Elektromobiļa priekšrocības, hibrīda universālums!Atklāj jauno Renault MEGANE GRANDTOUR E-TECH Plug-In HYBRID

Plūdena un klusa braukšana, lieliskas reakcijas un intensīvs paātrinājums, uzsākot kustību… Jaunais Megane E-tech plug-in hybrid  apvieno inovatīvu daudzrežīmu transmisiju un jaunas paaudzes 1,6 litru dzinēju ar 160 ZS, kas nodrošina vienreizīgu braukšanas baudu.

Renault MEGANE Plug - In Hybrid NORDE

Ikdienā jūs varat braukt, neuztraucoties jaunā MEGANE Grandtour E-Tech plug-in hybrid degvielas patēriņu, pateicoties tā 65 km (1) elektriskās gaitas rezervei pilsētas apstākļos. Klāt atvaļinājums? Izbaudiet brīvību un bez bažām pārslēdzieties no hibrīda režīma uz elektrisko, kam gaitas rezerve jauktajā braukšanas režīmā ir līdz 50 km.

Renault MEGANE Plug - In Hybrid NORDE

Pateicoties E-TECH hibrīda dzinējam ar uzlādes iespēju, braukšana vienmēr sākas tikai elektriskajā režīmā, kas sekmē degvielas patēriņa un CO2 izmešu samazināšanu gan īsos, gan garos braucienos (līdz 70% ). Lai atgūtu vēl vairāk enerģijas, izvēlieties transmisijas režīmu "B".


Jaunākās tehnoloģijas strādā Jūsu labā

Renault Grandtour Hybrid NORDE

Ērti piekļūstiet būtiskākajai informācijai no pielāgojamā 10,2 collu vadītāja ekrāna. Navigācija, diapazons, akumulatora uzlādes līmenis, enerģijas plūsma, braukšanas palīglīdzekļi ...

Renault Grandtour Hybrid NORDE

No salona apgaismojuma līdz dzinēja skaņai. Izvēlieties vienu no 3 braukšanas režīmiem (Pure, MySense vai Sport). Personalizējiet atmosfēru jūsu universālī atbilstoši jūsu vajadzībām un noskaņojumam. Režīmā Pure brauciet ar 100% elektrisko piedziņu ar ātrumu līdz 135 km/h. Izvēlieties režīmu MySense vai Sport, vai vienkārši izmantojiet funkciju E-SAVE, kas nodrošinās minimālo uzlādes līmeni vismaz 40% apmērā.

Renault Grandtour Hybrid NORDE

Jaunais 9,3 collu ekrāns informācijas panelī nodrošina displeja laukumu, kas ir divreiz lielāks par 7 collu versiju. Šis vertikālais planšetdators lieliski iekļaujas informācijas panelī un piešķir pasažieru nodalījumam ļoti modernu izskatu. Ar jauno Renault EASY LINK savienoto multimediju sistēmu, kas piedāvā visus multivides, navigācijas un izklaides pakalpojumu klāstu, kā arī Multi-Sense iestatījumus.


E-TECH hibrīdu priekšrocības

Renault Grandtour Hybrid NORDE

Līdz pat 80% pilsētas braukšanas elektriskajā režīmā

Pateicoties E-TECH tehnoloģijai, jūs pilsētā līdz pat 80% laika varēsiet braukt elektriskajā režīmā, kā arī katru reizi automobili iedarbināt elektriskajā režīmā.

Renault Grandtour Hybrid NORDE

Par 40% zemāks degvielas patēriņš

Salīdzinot ar iekšdedzes dzinēju automobiļiem, mūsu hibrīda piedziņa E-TECH pilsētas ciklā ietaupa līdz pat 40% degvielas.

Renault Grandtour Hybrid NORDE

Momentāns paātrinājums

Pateicoties mūsu elektromotoriem un zinātībām elektriskās piedziņas jomā, jūs varat izbaudīt klusu elektrisko startu un zibenīgu paātrinājumu, kas ir nepārspēts šajā segmentā.