Jaunais MEGANE Grandtour E-TECH Plug-in Hybrid

Jaunais MEGANE Grandtour E-TECH Plug-in Hybrid

Jaunais MEGANE Grandtour
E-TECH Plug-in Hybrid

Elegantais un modulārais universālis tagad pieejams uzlādējamā hibrīda versijā

Klusums, komforts, ātra reakcija
Pateicoties Renault DP WORLD F1® Team pieredzei un elektromobiļu izstrādes zinātībām, E-TECH Plug-in Hybrid ir apveltīts ar elektropiedziņas priekšrocībām, kas nodrošina vienreizīgu braukšanas prieku.

Jaunais MEGANE Grandtour tagad pieejams hibrīda versijā!

Aprīkots ar jauno E-TECH Plug-in Hybrid dzinēju, jaunais MEGANE Grandtour sevī apvieno labāko no divām pasaulēm, tādā veidā sniedzot unikālu braukšanas pieredzi. Darba nedēļas laikā, pateicoties ikdienas uzlādēšanai, izmantojiet elektrisko režīmu, savukārt brīvdienās, lai nebažītos par gaitas rezervi, pārslēdzieties uz hibrīda režīmu. Elektromobiļa priekšrocības, hibrīda universālums!

SKATĪTIES GALERIJU

Hibrīda universālums

Izmantojiet elektrisko režīmu ikdienā, savukārt hibrīda režīmu – tālajiem braucieniem. Brauciet bez bažām par gaitas rezervi, pateicoties piedziņai, kurā apvienots benzīna dzinējs un 2 elektromotori.

Sistēma MULTI-SENSE

Savas braukšanas pieredzes personalizēšanai izvēlieties vienu no 3 režīmiem (Pure, MySense vai Sport). Režīmā Pure brauciet ar 100% elektrisko piedziņu ar ātrumu līdz 135 km/h.

10,2" personalizējamais vadītāja ekrāns

Navigācija, nobraukums, baterijas uzlādes līmenis, enerģijas plūsma, braukšanas palīgsistēmas… Visa svarīgākā informācija tiks parādīta vadītāja 10,2" ekrānā.

Plašs un modulārs universālis

Pateicoties saliekamajam sēdeklim Easy Break, bagāžas nodalījuma lielajai ietilpībai (447 l) un rekordlielajam iekraušanas garumam (2,7 m), jaunais MEGANE Grandtour E-TECH Plug-in Hybrid ir viegli piemērojams ikdienas vajadzībām.

APRĪKOJUMS

Jaunā MEGANE Grandtour spēcīgākās īpašības līdzās hibrīda piedziņai!

Izteiksmīgas formas, komfortabls salons, modulāra kravas telpa… Jaunais MEGANE Grandtour E-TECH Plug-in Hybrid apvieno labāko, ko sniedz MEGANE Grandtour, un hibrīdtehnikas priekšrocības.

Renault captur-e-tech-hybrid

MULTI-SENSE

No salona apgaismojuma līdz dzinēja skaņai. Izvēlieties vienu no 3 braukšanas režīmiem (Pure, MySense vai Sport). Personalizējiet atmosfēru jūsu universālī atbilstoši jūsu vajadzībām un noskaņojumam. Režīmā Pure brauciet ar 100% elektrisko piedziņu ar ātrumu līdz 135 km/h. Izvēlieties režīmu MySense vai Sport, vai vienkārši izmantojiet funkciju E-SAVE, kas nodrošinās minimālo uzlādes līmeni vismaz 40% apmērā.

Renault captur-e-tech-hybrid

Tehnoloģiskais kokpits

Atrodiet uzlādes stacijas kartē un iepriegrammējiet akumulatora uzlādi skārienjutīgajā EASY LINK 9,3" ekrānā. Ar vadītāja personalizējamā 10,2" ekrāna palīdzību pārvaldiet akumulatora uzlādi, izmantojiet inovatīvās braukšanas palīgsistēmas un pārlūkojiet ar navigāciju saistīto informāciju.

DZINĒJI

Jaunais MEGANE Grandtour E-TECH Plug-in Hybrid – hibrīds ar uzlādes iespēju

Pateicoties mūsu panākumiem bagātajai autosporta vēsturei un pieredzei Renault Z.E. elektromobiļu radīšanā, mūsu inženieri piedāvā hibrīdautomobiļus, kas ir pielāgotas jūsu vajadzībām.

Renault captur-e-tech-hybrid

Daudzpusīgs universālis

Ikdienā jūs varat braukt, neuztraucoties jaunā MEGANE Grandtour E-TECH Plug-in Hybrid degvielas patēriņu, pateicoties tā 65 km (1) elektriskās gaitas rezervei pilsētas apstākļos. Klāt atvaļinājums? Izbaudiet brīvību un bez bažām pārslēdzieties no hibrīda režīma uz elektrisko, kam gaitas rezerve jauktajā braukšanas režīmā ir līdz 50 km (2).

Renault captur-e-tech-hybrid

Neatkārtojami braukšanas iespaidi

Plūdena un klusa braukšana, lieliskas reakcijas un intensīvs paātrinājums, uzsākot kustību… Jaunais MEGANE Grandtour E-TECH Plug-in Hybrid apvieno inovatīvu daudzrežīmu transmisiju un jaunas paaudzes 1,6 litru dzinēju ar 160 ZS, kas nodrošina vienreizīgu braukšanas baudu.

Renault captur-e-tech-hybrid

Optimizēts degvielas patēriņš

Pateicoties E-TECH hibrīda dzinējam ar uzlādes iespēju, braukšana vienmēr sākas tikai elektriskajā režīmā, kas sekmē degvielas patēriņa un CO2 izmešu samazināšanu gan īsos, gan garos braucienos (līdz 70% (2)). Lai atgūtu vēl vairāk enerģijas, izvēlieties transmisijas režīmu "B".

WLTP (Worldwide Harmonized Light Vehicles Test Procedures): jaunais saskaņotais vieglo automobiļa testa protokols ļauj iegūt rezultātus, kas ir daudz tuvāki automobiļu ikdienas ekspluatācijai nekā NEDC testa protokols.
(1) WLTP pilsētas ciklā (vēl nepieciešams galīgais apstiprinājums)
(2) WLTP jauktajā ciklā (vēl nepieciešams galīgais apstiprinājums)