KOLEOS
Cena, sākot no 32 590 €

IZJŪTI APVIDUS AUTO SPĒKU

Renault KOLEOS NORDE

Iespaidīgas formas, komfortabls salons un harizma, kurai ir nozīme… Koleos - izteiksmīga personība vēl lielākam komfortam un baudai, ko rada braukšana.


Vairāk uzsvērts stils.
Jaunais KOLEOS atgriežas ar vēl spēcīgāku un muskuļotāku dizainu. Ļaujiet sevi pavedināt ar drosmīgu un dinamisku stilu - piesaistiet savu skatienu hromētam radiatora režģim ar izteiktām līnijām kā arī diskiem ar rombveida spīdumu un 18 un 19 collu izmēriem.

Vairāk ērtības un izsmalcinātības.
Ceļojuma ērtības visiem! Priekšpusē jūs jutīsities labāk, pateicoties krēsliem ar sildīšanas, ventilācijas un masāžas funkciju. Nodrošiniet saviem pasažieriem pietiekami daudz vietas un ērtības, neierobežojot bagāžas nodalījuma ietilpību.

Jaunais KOLEOS ar jauniem motoriem.
Jaunajam KOLEOS ir pilnībā atjaunots motoru klāsts: • benzīna motors TCe 160 2WD (158 ZS) apvienojumā ar automātisko EDC pārnesumkārbu (7 pārnesumi) – būs ideāls, ja meklējat vienkāršību un daudzpusību; • dīzeļmotors Blue dCi 185 4WD (184 ZS) apvienojumā ar bezpakāpju automātisko transmisiju X-Tronic nodrošina izcilu jaudu un braukšanas prieku apvienojumā ar izcilām šķēršļu pārvarēšanas iespējām.

PIEDZIŅAS SISTĒMA

Reāla 4x4 piedziņa
Vai esi gatavs aizbraukt nezināmajā? Renault Koleos parāda savu patieso 4x4 raksturu!   

Atklāj apvidus auto labāko īpašību apvienojumu ar jaunās paaudzes motoriem, kuri apvieno ekonomiju ar veiktspēju. Pārkāp robežas!

Atbilde jebkuram izaicinājumam
Katra diena ir kā jauns piedzīvojums. Atsakies no pierastiem ceļiem, izmantojot All Mode 4x4 tehnoloģiju. 

Viegli pārslēdzies no 4x2 režīma uz Auto režīmu vai 4x4 Lock režīmu un izvēlies braukšanas režīmu, kas piemērots katrai situācijai.

Blue dCi un Tce dzinēji
Atjauninātajam Koleos ir pieejami divi spēka agregāti.


Tce 160 EDC: ar turbokompresoru un tiešo degvielas iesmidzināšanu aprīkotais dzinējs attīsta 270 Nm griezes momentu un ir pieejams ar 7 pakāpju divsajūgu automātisko pārnesumkārbu, nodrošinot maksimālu braukšanas prieku. 

Blue dCi 190 X-Tronic All mode 4x4-i: 2 litru 190 ZS dzinējs apvienojumā ar visu riteņu piedziņu un 380 Nm griezes momentu nodrošina Koleos augstu veiktspēju jebkuros braukšanas apstākļos.


Renault KOLEOS INITIAL PARIS versija - īpašs aprīkojums

Renault KOLEOS NORDE

Atšķirīgie elementi
Koleos INTIALE PARIS piesaista ar savu ekskluzīvo violetā ametista krāsu, raksturīgo LED PURE VISION lukturu līniju un 19" riteņu diskiem ar dimanta spīdumu un īpašu dizainu.

Renault KOLEOS NORDE

Renault Koleos INITIALE PARIS ar salona ādas apdari
Nappa ādas apdari melnā titāna vai smilšu pelēkā krāsā, izceļ īpaša josliņa uz mērierīču paneļa, stūres rata, durvju paneļiem, durvju sliekšņiem un grīdas paklājiem ... Ļauj tā atmosfērai sevi apburt.