Jaunais CLIO E-TECH Hybrid

Jaunais CLIO E-TECH Hybrid

Jaunais CLIO E-TECH Hybrid

Tam ir visi CLIO dotumi un papildus arī hibrīda piedziņa

Sajūtiet dinamisko paātrinājumu, atsaucīgās reakcijas un ekonomiju…
... … universālumu un komfortu, kas piemīt jaunajam CLIO.

Jaunais CLIO… tagad arī hibrīds

Pateicoties inovatīvajai hibrīdpiedziņai ar automātisko uzlādi, samazinot ātrumu un bremzējot, jaunais CLIO E-TECH Hybrid nodrošinās izcilu braukšanas prieku un ekonomiju, samazinot degvielas patēriņu.

SKATĪTIES GALERIJU

APRĪKOJUMS

Personalizējiet savu braukšanas stilu
izmantojot MULTI-SENSE tehnoloģijas (režīms MySense, Sport vai Eco).

Renault clio-e-tech-hybrid

Avārijas bremzēšanas aktīvā palīgsistēma

Jaunais CLIO – tas ir sargenģelis, kas pastāvīgi seko izmaiņām uz ceļa un satiksmē. Negaidīti parādoties gājējam… automobilis par to brīdinās un aktivizēs automātisko avārijas bremzēšanas palīgsistēmu.

Renault clio-e-tech-hybrid

Sistēma EASY LINK

Pateicoties jaunajai vadības sistēmai EASY LINK, jūs varat izmantot personalizējamo, intuitīvi uztveramo un vienkārši vadāmo multivides sistēmu ar augstas izšķirtspējas skārienekrānu līdz 9,3".

Renault clio-e-tech-hybrid

Adrešu meklēšana ar Google

Vēlaties saplānot laiku Berlīnē vai varbūt meklējat itāļu restorānu? Atrodiet brauciena galamērķi ar detalizētu tematisko informāciju Google meklētājā, jūsu rīcībā esot vairāk nekā 100 miljoniem interešu punktu.

DZINĒJI

Jaunais CLIO E-TECH Hybrid: jaunais hibrīdu standarts

Renault clio-e-tech-hybrid

Līdz 80% braukšanas laika pilsētā elektriskajā režīmā

Piedzīvojiet elektromobiļa vadīšanas bezprecedenta pieredzi. Jaunais CLIO E-TECH ar hibrīda piedziņu apvieno motorus: elektrisko un iekšdedzes, tiem strādājot kopā ar izcili efektīvo automātisko transmisiju Multi-mode. Rezultāts? Iedarbināšana tikai elektriskajā režīmā, 80% braukšanas laika pilsētā elektriskajā režīmā, kā arī bauda no klusuma, ko sniedz elektriskais auto.

Renault clio-e-tech-hybrid

Ekonomija pilsētā, gan ārpus tās robežām

Ieslēdzot hibrīda režīmu, degvielas ekonomija ir acīmredzama gan pilsētā, gan aiz tās robežām, degvielas patēriņam sarūkot par līdz pat 40%, salīdzinot ar parastu iekšdedzes dzinēju. Jaunais CLIO R-TECH arī nodrošina ārkārtīgi relaksējošu ceļojumu: liela gaitas rezerve, bez papildu uzlādes... plus CLIO komforts un praktiskums.

Renault clio-e-tech-hybrid

Jauna braukšanas pieredze

Jaunais CLIO E-TECH ar hibrīda piedziņu piedāvā braukšanas prieku un drošību dinamisku paātrinājumu laikā, pateicoties 140 ZS summārajai jaudai. Savukārt izcilā elektromotora atsaucība apvienojumā ar automātisko transmisiju Multi-mode nodrošina spēcīgu startu un plūdenu pārnesumu pārslēgšanu. Personalizējiet jūsu braukšanu, izmantojot dažādos MULTI-SENSE režīmus.