ARKANA

SUV kupeja ar hipnotizējošu ārieni

Renault ARKANA NORDE

Lejupkrītoša jumta profila līnija, paaugstināts klīrenss, milzīgas riteņu arkas ar bezceļa auto raksturīgajām aizsarguzlikām. Jaunā ARKANA apvieno spēku un jūtīgumu, praktiskumu un stilu. Tās izskats piesaista uzmanību un iekaro no pirmā acu uzmetiena.PIEEJAMA ARĪ RENAULT ARKANA E-TECH FULL HYBRID VERSIJA

Aizgūta no autosporta pasaules, E-Tech hibrīdtehnoloģija apvieno dinamiku un augstu efektivitāti. Pilsētā automašīna vienmēr sāk braukt ar elektrisko piedziņu un elektriskajā režīmā spēj veikt līdz 80% distances. Tas ļauj ietaupīt līdz pat 40% degvielas salīdzinājumā ar analoģisku benzīna dzinēju.

Arkana E-Tech full hybrid baterija automātiski uzlādējas braukšanas laikā, pateicoties enerģijas atgūšanai bremzējot. Izbaudiet braukšanu neatkarīgi no apstākļiem un izmantojiet dinamiskā, momentānā paātrinājuma priekšrocības. Arkana E-Tech full hybrid nodrošinās maksimālu daudzpusību.

Uzzināt vairāk par E-Tech full hybrid 
 

Ekskluzīva R.S. line versija
Sportisks radiatora režģis melnā glancētā krāsā ar tumšu metālu, ko akcentē aerodinamisks ieliktnis, īpaši 18 collu diski silverstone ar sarkanu akcentu ... Arkana piemīt patiesi sportiska izteiksme.

Elegants un dinamisks apvidus automobilis
Gaismas josla, kas stiepjas pāri aizmugurei, atspoguļo eleganci un spriedzi. R.S. line versijā divi izpūtēji uzsver dinamiskāku raksturu.

Komfortabls un tehnoloģijām bagāts salons
Multivides sistēma Easy Link ar 9,3 collu ekrānu, 10,25 collu personalizējamais vadītāja ekrāns, automātiskā stāvbremze, indukcijas lādētājs un praktiski uzglabāšanas nodalījumi…

Optimāla ietilpība
Arkana ir viegli pielāgojama un ne tikai visu pasažieru vajadzībām vien. To raksturo plaši aizmugurējie sēdekļi, savukārt bagāžas ietilpība ir no 513 līdz 1296 litriem (ar salocītu aizmugurējo sēdekli) benzīna versijā.

komforts un tehnoloģijas

PĀRVALDIET JEBKURU CEĻU

Multimediju sistēma Easy Link
Viegli pievienojiet viedtālruni, izmantojot multivides sistēmu Easy link, kas ir saderīga ar Android Auto™ un Apple CarPlay™. Visām lietotnēm un tiešsaistes pakalpojumiem var piekļūt no jūsu Arkana 9,3” centrālā ekrāna.

Multi-sense
Dzinēja skaņa un reakcijas, stūrēšana, apgaismojuma izvēle un vadītāja ekrāna iestatījumi... Viss ir atkarīgs tikai no jūsu noskaņojuma. Pateicoties multi-sense sistēmai, personalizējiet savu braukšanas pieredzi, izvēloties vienu no 3 braukšanas režīmiem (mysense, eco vai sport).