ARKANA

ARKANA

SUV kupeja ar hipnotizējošu ārieni

Renault ARKANA NORDE

Sporta apvidus automobilis Arkana, jaunums Renault saimē, ir pilnīgi atšķirīgs. Plūstošas līnijas un perfekts izskats, taču tā īpašībām pieder arī izturība un plaša telpa pasažieriem un bagāžai. Jaunais Renault Arkana ir pieejams ar inovatīvu hibrīda piedziņu, kā arī R.S. Line izpildījumā. 


Atklāj jauno Renault ARKANA

Renault ARKANA NORDE

SUV kupeja ar hipnotizējošu ārieni, sportiskā versija R.S. Line

Lejupkrītoša jumta profila līnija, liels klīrenss, milzīgas riteņu arkas ar bezceļa auto raksturīgajām aizsarguzlikām. Jaunais ARKANA apvieno spēku un jūtīgumu, praktiskumu un stilu. Tā izskats piesaista uzmanību un iekaro no pirmā acu uzmetiena.
Versija R.S. Line zem Renault Sport zīmes izraisa vēl vairāk emociju. Intensīvais Orange Valencia krāsojums, sportiskais radiatora režģis, melnie 19 collu diski ar sarkaniem akcentiem un divas izplūdes sistēmas caurules – ļaujiet sevi savaldzināt…

Renault ARKANA NORDE

Ergonomisks interjers, kas apvieno komfortu un mūsdienu tehnoloģijas.

Jaunā ARKANA kokpitā viss ir sakoncentrēts ap vadītāju: centrālās konsoles pārdomātā ergonomika, intuitīvi uztveramais vadības rīku izvietojums, jaunā multimediju sistēma. Novērtējiet absolūti drošas auto vadīšanas komfortu, kas iespējams, pateicoties braukšanas palīgsistēmām Renault EASY DRIVE, un speriet pirmo soli ceļā uz autonomo braukšanu. Braukšanas iestatījumu personalizēšana ar MULTI-SENSE ļaus mainīt braukšanas stilu atkarībā no jūsu vēlmēm, multivides sistēma EASY LINK jums vienmēr palīdzēs sazināties un atrast galamērķi, meklējot Google . Lai kādi būtu apstākļi, jums patiks vadīt jauno ARKANA!

Renault ARKANA NORDE

E-TECH HYBRID tehnoloģija vēl lielākam braukšanas priekam

Izbaudiet lielisku braukšanas pieredzi apvienojumā ar unikālu stilu. Atvasināta no Formula 1, jaunā ARKANA novatoriskā E-TECH HYBRID tehnoloģija apvieno dinamiku un augstu efektivitāti. 

Pateicoties diviem elektromotoriem un MMT daudzrežīmu automātiskajai pārnesumkārbai, pilsētā līdz 80% laika jūs varat braukt 100% elektriskajā režīmā. Jaunā ARKANA akumulators uzlādējas, mašīnai esot kustībā, vai kad enerģija tiek atgūta bremzējot. Tādā veidā jūs varat gūt labumu no tūlītējas reakcijas un efektīvas braukšanas jebkurā maršrutā, ietaupot līdz pat 40%* degvielas, salīdzinot ar analogu parasto benzīna dzinēju. 


Pilnīgi jauna pieeja SUV

  • Lieli 9,3" un 10,25" ekrāni
  • 360 grādu apkārtskata kamera
  • Personalizācijas sistēma MULTI-SENSE
  • Augstvērtīga Bose® akustiskā sistēma
  • Easy Park Assist
  • EASY PILOT – palīgsistēma braukšanai sastrēgumos un uz šosejas
  • Plaša salona telpa visiem pasažieriem
  • Bagāžas nodalījuma ietilpība

Prev Next


PIEEJAMA ARĪ RENAULT ARKANA E-TECH HYBRID VERSIJA

Content block

ARKANA HIBRĪDA VERSIJĀ

Pateicoties novatoriskajai E-Tech hibrīdtehnoloģijai, Arkana garantē ārkārtīgu braukšanas prieku apvienojumā ar izcilu energoefektivitāti. Uzlādējamais hibrīddzinējs, kura tehnoloģija aizgūta no autosporta pasaules, vienlaikus piedāvā ekonomiju, dinamiku un augstu efektivitātes līmeni.

Novatoriskas tehnoloģijas
Izvēlieties E-Tech Hybrid piedziņas veiktspēju un dinamiku, tai apvienojot 140 ZS iekšdedzes dzinēju un divus elektromotorus, kas strādā kopā ar novatorisku daudzrežīmu transmisiju.