RENAULT NORDE / Renault komerctransporta piedāvājumi

Renault komerctransporta piedāvājumi

Norde Renault komerctransporta akcija
Renault komerctransports Norde salonā – tas ir reāls atbalsts Tavam biznesam.
Izvēlies kādu no teicami aprīkotajiem Renault komerctransporta modeļiem - Renault Master, Trafic, Kangoo Van vai jauno Express Van - par cenām, sākot no 16 370 €  un tikai Renault salonā Norde, Skanstes ielā 31a.
Izvēlieties savu Renault komerctransportu NORDE salonā, Rīgā Skanstes ielā 31A
Piesakieties testa braucienam: renault.sales@norde.lv vai +371 68206688

Uzzināt labāko piedāvājumu      Pieteikties testa braucienam

Jaunais Renault TRAFIC VAN

Cenas, sākot no 28 460  €

Pavisam jaunais Renault TRAFIC VAN apvieno atjaunotu izskatu un pilnīgi jaunas braukšanas tehnoloģijas - adaptīvo kruīza kontroli, EASY LINK multimediju sistēmu, 8'' ekrānu ērtākai braukšanai, kā arī daudz ko citu.  
 

Uzzināt vairāk par modeli

Renault MASTER

Cenas, sākot no 30 250  €

Jaunā MASTER prioritātes ir praktiskums un efektivitāte. Tas aizvien ir  neapstrīdams komerctransporta segmenta līderis un vēlreiz apstiprina Renault kompetenci šajā jomā.  MASTER iazmugurējās durvis var atvērt par 270°, un ļoti zemais virsbūves slieksnis atvieglo neparocīgu priekšmetu iekraušanu. Nostiprināšanas gredzeni (līdz pat 12 gabaliem) droši fiksē preces, samazina piepūli, veicot iekraušanas un izkraušanas darbus no automobiļa aizmugurējās daļas.

Uzzināt vairāk par modeli

Jaunais Renault EXPRESS VAN

Cenas, sākot no 16 370 €

Jaunais Renault EXPRESS VAN parāda Renault zīmola kodolu. Jaunā Renault EXPRESS VAN dizains izsaka tā izturību, dinamiku un raksturu, pateicoties vertikālam buferim un augstām restēm un rievotam pārsegam. Turklāt Express Van iemieso labāko kravas laukuma, kravas tilpuma un automobiļa garuma attiecību. Pateicoties saliekamajam sēdeklim un saliekamam atdalošajam režģim, automobilī var pārvadāt līdz 3,7 m3 kravas.
 

Uzzināt vairāk par modeli

Jaunais Renault KANGOO VAN

Cenas, sākot no 20 460  €

Pilnīgi jaunais KANGOO VAN atkal padara profesionāļu darbu revolucionāru ar noderīgām un gudrām inovācijām, kas atvieglo piekļuvi kravas telpai un būtiski vienkāršo iekraušanas procesu. Tagad jaunais Renault Kangoo Van piedāvā 12 dažādas vadītāja palīdzības sistēmas. Pilsētās vai garos ceļojumos Kangoo Van nodrošina jūsu drošību, pateicoties aktīvai avārijas bremzēšanai un joslu uzturēšanas palīdzībai.

Uzzināt vairāk par modeli