RENAULT NORDE / Renault Express Van īpašais piedāvājums

Renault Express Van īpašais piedāvājums

Jaunais Renault Express Van - efektīvs profesionāļiem
Tagad Renault Express Business 1.3 TCe 100, sākot no 12 700 €

Praktisks un uzticams jaunais Renault EXPRESS Van – ideāls pavadonis jūsu ikdienas pienākumos. Pateicoties salokāmajai starpsienai, jūs varat kravas tilpumu palielināt līdz 3,7 m3. Kas vēl? Tā kā iekraušanas garums līdz starpsienai ir 1,91 m, jaunais Renault EXPRESS Van nodrošina 3,3 m3 tilpumu un labāko lietderīgā garuma un automobiļa garuma attiecību savā kategorijā.

ESAM ATVĒRTI! IUzziniet vairāk par jauno Renault Express Van NORDE salonā, Rīgā Skanstes ielā 31A
Piesakieties testa braucienamrenault.sales@norde.lv vai 68206688

Pieteikties testa braucienam 

Vēl modernāks dizains un aprīkojums, lai Jūs un Jūsu bizness vienmēr būtu gatavs doties ceļā!

Kamera Permanent Rear View

Digitālais ekrāns salona atpakaļskata spoguļa vietā nodrošina* attēlu no kameras, kas uzstādīta automobiļa aizmugurē. Patiesi praktisks aprīkojums versijās bez stiklojuma!

* vidējos un lielos attālumos.

Platleņķa spogulis

Lai iegūtu vēl lielāku komfortu un drošību, jūs varat paplašināt labās puses redzeslauku, izmantojot platleņķa spoguli, kas uzstādīts pasažiera saulessargā. Šis aprīkojums ļaus jums redzēt to, uz ko skatu aizsedz vienlaidu starpsiena.

Aklo zonu kontroles sistēma

Atpakaļskata spoguļos integrētais indikators brīdinās par cita transportlīdzekļu klātbūtni jūsu Express Van aklajās zonās.

Tas vēl nav viss...

Viegli pievienojiet viedtālruni multivides sistēmai EASY LINK un replicējiet to jaunā Renault EXPRESS Van 8 collu centrālajā ekrānā. Izmantojiet dažādās braukšanas palīgsistēmas un manevrējiet pārliecinoši un droši.

Ar 1,91 m iekraušanas garumu un metāla starpsienu Express Van nodrošinās 3,3 m3 kravas tilpumu, kā arī labāko lietderīgā kravas telpas garuma un automobiļa garuma attiecību savā kategorijā. Turklat, ergonomiskais interjers apvienojumā ar daudziem uzglabāšanas nodalījumiem (48 litri) un pastiprinātiem sēdekļu stiprinājumiem garantē komfortu un praktiskumu.