RENAULT NORDE / Izdevīgākais komerctransporta piedāvājums

Izdevīgākais komerctransporta piedāvājums

Norde Renault LCV kamapņa

NORDE korporatīvo darījumu speciālists ir gatavs sniegt Jums mūsu labāko komerctransporta piedāvājumu. Droši jautā !  

* Mēneša maksājums ir izrēķināts izmantojot procentu likmi - 1,99% + EURIBOR, operatīvā līzinga periodu - 5 gadi, nobraukuma ierobežojumu - 150 000km, atpakaļpirkuma vērtību - 30%, bankas komisija - 1.5%, pirmā iemaksa - 10%. Attēliem ir ilustrējoša nozīme. Piedāvājums nav kombinējams ar citiem piedāvājumiem, izņemot lojalitātes piedāvājumu. Vairāk informāciju iegūstiet pie Renault Norde pārdošanas konsultantiem. Piedāvājums spēkā līdz 30.06.2021. vai kamēr prece ir pieejama.
Piedāvājums ir ierobežots.

**Mēneša maksājums ir izrēķināts izmantojot procentu likmi - 1,99% + EURIBOR, operatīvā līzinga periodu - 5 gadi, nobraukuma ierobežojumu - 150 000km, atpakaļpirkuma vērtību - 30%, bankas komisija - 1.5%, pirmā iemaksa - 10%. Attēliem ir ilustrējoša nozīme. Piedāvājums nav kombinējams ar citiem piedāvājumiem, izņemot lojalitātes piedāvājumu. Vairāk informāciju iegūstiet pie Renault Norde pārdošanas konsultantiem. Piedāvājums spēkā līdz 30.06.2021. vai kamēr prece ir pieejama.
Piedāvājums ir ierobežots.

Piesakieties NORDE jaunumu saņemšanai un esiet pirmais, kas uzzin par NORDE aktuālākajiem piedāvājumiem , akcijāmun citiem  notikumiem.

Pieteikties jaunumu saņemšanai